Мангали пикаете ли газ! 6 години без победа в дербито как е? Цял живот малцинство в Пловдив, цял живот смачкани от жълтия комплекс, и разядени от циганска злоба и яд! Пловдив празнува, Столипиново реже вени и си бие айшетатата!
6 години без победа щото 4 бяхте по селата бе цигани жълти хахаха преди това 12 години си ви лашкахме остро по два пъти в година чак ви направихме един талянски барман морини най-голямата клубна легенда
2 години ни нямаше в А група бе, какви 4! Откакто се върнахме в А група се видя за какво става дума, за вас равния е победа, блъскане къскане, наводнени терени само и само да се докопате до точката! Нооо Цветков ви го начука в края на мача! Сега ще ви боли до следващия мач когато пак ще ви ебем!
Най-голямата серия без победа в дербито е на локо през 80-те! Когато Ботев има най-силния си отбор вие се криете по Б групата от страх и легендите ви Зума и Ераносян падат от Чирпан и Генерал Тошево! Ах колко жалко е да си черно-бял!
Кво се гнявите, смешници, за вашето дерби в София бяхте по-малко от нас и свинете като ви гостуваме в Пловдив. Аре ебавайте си капаците и двата отбора. Никога няма да стигнете нивото на феновете на Левски и цска.