kontrol
Сунай и Асен
Hooligans.bg
Сунай и Асен
Асен си е българско име. Сунай и Мюмюн може би
Kво му обесняваш на турчина . Той от къде да знае,че Асен е българско име Олигофрени обагрени в черно
kontrol ахахахаха как мое сунай и асен бе ахахахахахахахаха
Асен сега, преди възродителния процес Асан По точно трябва да е Сунай И Асан
Той се бърка с друго , защото много от циганите се казват Асен. Не го нападайте веднага !
Горди арийци
какъв сюнай и асен бе
да ви еба в измислените играчи .. фотошопа действа като гледам
Какъв фотошоп бе,олигофрен ? По-голям е шансът Асен всъщност да е Асан
Буфери,вие не се кефете,смърт и за вас.
Турциииииииии !!!
Справедливост за Сунай и Асана, горди българи от турски произход!
Забелязал съм, че сапуните често си кръщават децата Асен, та може момчето да е от боята. Не ги заклеймявайте всички на турци :D Бая мангали има и с имена Исус, така че се опитайте да не сменяте религията като прочетете това...
вие сте едни много объркани деца.
ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕ
Поздравления
Тихо , че да не дойде Сунай турчина и Асен циганина. Защото вижте те са опасни бултраси
Сунай и Асен, а у локУтУ повечето са с имена Версачи, Хармани и т.н.
А преди години дето го имахте ония Сандокан... смешни сте локомотивци.
zavijdaite sq vi se e padnalo....;) cherno beli prostitutki
lqlqlq_kanara
На какво да ви завиждаме селяни от хасково?
Излезте цялата махала да се снимате пред един насран билборд за 200 лева. Няма кой да ви търпи грозотиите в Пловдив повече от два часа за това отидохте в Хасково на майка си в гъза да афиширате измислената си годишнина.
Един приятел се обади преди малко, че и другите грозотии са заминали вече, явно никой не може да понася вонята на жълтата кочина!
Много правилно пич това е истината
LA Fight Club, а знаеш ли че тоя твоя приятел е известен на някои хора :)
СВОБОДА ЗА СУНАЙ И АСАН!
Тия "някои хора" да излизат да на поляната пак да им ебем майката от бой, че нещо не можем да им видим лицата из Пловдив.
Иначе моя приятел просто е минал през хасково, ама параноята и онлайн вандализма е на ниво при вас.
Много поздрави на "някои хора" от лудата банда, които се прибираха при -20 по къс ръкава
LA Fight Club вие пък за голямите биткаджий се помислхте, а филми?
Ами горд повярваими по големи сме от вас разбралима смешко
Аааа сега просто минавал ахахха ... няма нужда да го оправдаваш
Много си прост, аз ти казвам кой ми е казал за това. Кой го е направил е отделен въпрос. Вие освен да плашите по форумите за друго не ставате така, че който и да е го боли кура за вас.
Големия файтър Сунай дебне в мрака хахаха
Сунай и Антанаска в (Нaнси) !!
СУНАИ ОБИЧА БОТЕВЬ АСАНА ГО ПРАВИ НА ГОМНЕЖА СЕГА И БИЛБОРД СИ НАПРАВИХА.ТУРЦИ СТЕ ТУРЦИ СТЕЕЕ ТУРЦИ СТЕЕЕЕЕЕ СОБСТСВЕНИК ДПС С ГАДЕН МУСТАК ЦИГАНИ ЦИГАНИ ЦИГАНИ В ОТБОРА ЧИСТОКРЬВНИ 5 МАНГАЛА.В АГИТКАТА КЛОШАРИ И АНАРХИСТИКАТО ЧЕЛСИТО И БОЖО ПЛАТЕНИЯ ФЕН.
Да си видял да плаша някого с убийство, счупени ръце, извадени очи ? Ти явно сам си се плашиш
Аз просто си коментирам под снимката, не виждам нищо лошо в това.
буфери недейте да скимтите много , всеки в България знае кои са циганите нормално е да се дразните а относно Сунай смешници не го познавате - може да е най-големия пич,отваряйте си устата само когато имате какво да те кажете
.. във всяка агитка има хора от различни народности разберете го това дечица особено цска и Левски , за циганите не говорим .
Трябва ли да познаваме всеки жълт циганин бе? Сунай, Асан, Салчо циганина шеф на лудата банда, ебах ва в гнусните мангали до един.
Къде са ви билбордовете в Пловдив и колко време ще изкарат мангали прости?
LA Fight Club дразниш ли се ? Като сте такива хулигани утре отидете да пребиете и другия билдборд,който е в центара,а подлоги ?
Ае евмолпия ли си кауфлант ли си не та знам кво ми говорите глупости помниш ли мача с литекс дойдоха там двама омряли мангала и си тръгнаха потрошени пак ако това се случи в вашата агитка сигурно и газовете ще им целувате
И тоя на центъра го няма вече до колкото разбрахме манго :)
La fight club cigani ste vie ne nie i na tiq dvamata na snimkata samo kurovete moje6 da im lapa6 are otivai da bie6 biobordove te golqma suprotiva okazvat
И билбордовете и жълтите "хулигани" оказват еднаква съпротива - никаква. Видяхме ви приказките по интернет до небето, а на поляната се счупихте да припадате.
Селяни прости за нищо не ставате.
На колене пред майкати кво званиш само немога да разбера незнам кой на кой ша лапа в случая разбралима гомнахар що сички сте такива филмирани немога да разбера големи хулигани ултраси хипер здрави секи може да биете вие сте най много стига бе спрете се не се ли гледате какви сте утайки ами и пак говорите то се гледа по улиците на пловдив кой са шефовете кво повече да спорим
ТУРЦИ СТЕ!!!
Prosto_FEN
Ами горд повярваими по големи сме от вас разбралима смешко
Ей лапе преоткрило на скоро нета, вие ако сте по голями от нас в 1 нещо аз ще се откажа да ходя на мачове.. ГлУпак
АЕ некадърник в кое сте по големи е че на сред софия ва търкалят ли е в това ли или че 20 човека скачате на 1 кво да говора това ли е за вас мъшката постъпка хахаха смешен си гомнахар вие сте кръгла 0 разбралима недоебко
Защо не им се закриха очите на Сунай гордия ариец и на Асан бултраса от мааалата ?
Prosto_FEN
Палчо спирам да водя комуникация с теб не стига, че си неграмотен и не може да пишеш пък си и доста доста тъпо парче
prosto fen vijdam te kolko golqm hOOligan si KEYBOARD FIGHTER
po cql den mi kisne v hooligansa .... nqma kvo da govorq za tebe rqzan pederasT
Липсва само Мюмюн
Асен е българин,пловдивчанин,просто се е преместил скоро в Хасково(който е български град,да уточня за някои глупаци),Сунай вярно има сигурно турски произход,но 100% е роден в България и щом е участвал в инициативи,против турците и мангалите(скорошни) не знам защо го обиждате...вярно има турско име,но не всички са еднакви...Да не говорим във всяка агитка има по 1 2 турци,но просто не идват пред вас ''хулигани'' да ви се преставят и вие така и не разбирате техните имена.Мога и по-изчерпателно да ви обяснявам,но съм сигурен,че едно 60% от вас,деца не може да прочете повече от 500 думи,без да го заболи глава,така че гледам да съм кратък :)
Eй жАлтури майка ви шейба!
ТУРЦИТЕ ОТ ХАСКОВО!
Горд и клекнал пред майкати вище се вие какви сте големи хулигани ултраси бултраси скинари и прочие какво неможе да разберете че ядете бои където ви хванем това ли особенно ти клекнал пред кура ми ти си бита сачма
Да ти спират интернета с закон на теб, че по-неграмотен, по-тъп и по изкривен тип не съм виждал в този форум! И ти го казват всички не само аз льольо!
ТРИБУНА ИСТАНБУЛ ! ЯЯКО ! СУНАЙ И АСАНА ДЕБНАТ ДЕБНАТ ХАХАХАХА
Яко знаме има Сунай , гледам е готов да за битка
ТРИБУНА ИСТАНБУЛ
Кво се оправдавате пак
Всички жълти путки са такива оправдават се като ебани кълвачи
Не говорим....какви имена,какво нещо...
Ботев има фенове из цяла БЪЛГАРИЯ
Стига с твоите глупости ботяф мотяф имал фенове и къде ви бяха прочутите фенове в най трудният момент
Prosto_FEN [23 Февруари 2012 в 22:07]
Стига с твоите глупости ботяф мотяф имал фенове и къде ви бяха прочутите фенове в най трудният момент
Извинявай детенце - от В група Ботев беше най-посещавания отбор
стига се правете на големи бе! Сега като отидете в Брестник ще видим колко фена ще ви ходят на мачове.....
dosta pove4e ot vas pi4