#61 2009-08-24 22:05:34

Plovdiv_1936
Потребител

Re: Монтана - Миньор 22.08.2009

mpfc1919 написа:
nazi_mnt написа:
Plovdiv_1936 написа:

Ми иди на Герена при касите да удариш някой,или на Лаута,или на Бирената...Там само с пушките от балкона,нали?Иначе,че си ударил една пенсия и някое детенце в Монтана....голям си...селяк.  shok  Нормална,себеуважаваща си агитка изобщо няма да си направи труда да се напъва на Монтана,селяндурите обаче избиват яко комплекси.Някой от Пловдив по-скоро би си подарил шала на момченцето,отколкото да му лепи шамари,ама друго си е да си див,напращял селянин и да виждаш слънчева светлина по 4 часа седмично.Ти трябваше направо с кирката да ги подхванеш,тия от Монтана ве...

Евала пич, никои в Монтана нема претенции ,че е кои знае ква агитка. В Монтана просто си е такъв манталитета ,няма я тръпкта  .... но тия Перник са просто уникални идиоти освен на некви такива агитки да се силят друго не могат ....

Като нямате претенции не се обаждайте и не си показвайте циганския манталитет.Никой няма да тръгне да се заяжда с вас, ако си мълчите al

p.p. @Plovdiv_1936, знам че искаш да си защитиш родата, но все пак си мисля, че пребиването на циганин си е "постижение".Ние не ги харесваме, за разлика от вас.

Ми да го набараш ек на ек и да го пребиеш си е постижение.Да го набарате 100 човека и да го пребиете пак си е постижение.Ама да го набарат 100 орки и да го набият,а после да се хвалят по някой форум колко големи хулигани са...Няма лошо,посмяхме се.Другия път освен мангала,може да псувате по съдията,после да сритате някой пес,а на тръгване задължително да си хвърлите бутилките от бира през стъклата на голф-а,по възможност в движение.И естествено разкажете във форума да цъкаме с език всички колко сте корави.

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#62 2009-08-24 23:14:27

hooligans.pk
Потребител

Plovdiv_1936 написа:
mpfc1919 написа:
nazi_mnt написа:

Евала пич, никои в Монтана нема претенции ,че е кои знае ква агитка. В Монтана просто си е такъв манталитета ,няма я тръпкта  .... но тия Перник са просто уникални идиоти освен на некви такива агитки да се силят друго не могат ....

Като нямате претенции не се обаждайте и не си показвайте циганския манталитет.Никой няма да тръгне да се заяжда с вас, ако си мълчите al

p.p. @Plovdiv_1936, знам че искаш да си защитиш родата, но все пак си мисля, че пребиването на циганин си е "постижение".Ние не ги харесваме, за разлика от вас.

Ми да го набараш ек на ек и да го пребиеш си е постижение.Да го набарате 100 човека и да го пребиете пак си е постижение.Ама да го набарат 100 орки и да го набият,а после да се хвалят по някой форум колко големи хулигани са...Няма лошо,посмяхме се.Другия път освен мангала,може да псувате по съдията,после да сритате някой пес,а на тръгване задължително да си хвърлите бутилките от бира през стъклата на голф-а,по възможност в движение.И естествено разкажете във форума да цъкаме с език всички колко сте корави.

КУРВИТЕ НА ЛЕФСКИ СЕ ОБАДИХА  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#63 2009-08-24 23:17:14

MLADOSTULTRAS
Потребител

WHITE-PRIDE написа:

Добре ХУЛИГАНЕ и какво направи като удари някъв човек отишъл да гледа МАЧ ?! Къде беше ти и големите битки от миньор,когато феновете на Левски изметоха перник с вас ?! Хвърчаха табели и се бяхте скрили като мишки,а месеци преди това плямпахте по форумите,как едва ли не сте щели да ги избиете я се стегни бе момче живей малко в реалноста!Голям мъж си ти ударил някой пред стадиона довчера мляко имал покрай устата днес ходи и се прави на мъж ... отивай да тренираш стреляне от разстояние и мишкарене по форумите.

Мани ги скоро ни чака Пиенйе при вас !

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#64 2009-08-31 05:18:52

DelPier0
Потребител

Ехх говедата никога няма да се научат  cow

Чуйте вие западни таргиши ,чуйте вие софииски п*дерасти . Миньор не се предава! Миньор не се продава! Миньор това е слава !!! К*р за ЦС*КА , К*р за ЦС*КА , да го духа ЛеФски София!

Офлайн

#65 2010-01-29 17:15:23

PernikMc
Потребител

Като тръгнахме срещу тия педали те се несраха  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:

Чуйте вие западни таргиши ,чуйте вие софииски п*дерасти . Миньор не се предава! Миньор не се продава! Миньор това е слава !!! К*р за ЦС*КА , К*р за ЦС*КА , да го духа ЛеФски София!

Офлайн

#66 2010-10-05 17:49:03

MinyorPkFc
Потребител

Тапотия mislitel

Офлайн