Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#61 2009-05-17 16:29:15

Ultra_Ticha_1913
Потребител

Re: Черно море над Левски и Цска

искам да кажа че най селската агитка в бг не е на пирин ами тази на цска защото 1 во както каза ти ^^ бивш играч на цска отива до ъгловия те го целият с факли с камани (селкса работа ) 2 ро пак палят некфи факли и целят изван клетката децата които вращат топки и семкаарите които бяха до клетката а ушев седи и гледа .. бахти реда ...

Последна редакция от Ultra_Ticha_1913 (2009-05-17 16:30:56)

България За Българите!!!!!!!

Офлайн

#62 2009-05-17 16:35:18

Ultra_Ticha_1913
Потребител

но накрая не им беше мн яко на 4 фенчета на цецка щото нали се праят на нацепени и се опитват да счупят клетката и мрежата се клати мн силно и  4 фенчета на цецка директно на цимента по гръб незнам дали са добре с ребра и с живот то от такава височина и с сила да паднеш на цимент и по гръб ...

Офлайн

#63 2009-05-17 17:07:41

redfan
Потребител

bateniki написа:

Коравата хулиганска агитка на цска беше вчера на ниво  urud Замеря бивш свой играч , който сам казва че е цскар със камъни и запалени факли . Това е благодарна и вярна агитка - замерят свои с камъни  ole
Поздравления за Черно Море , че си напълниха стадиона , гр. Варна заслужава много по-голям стадион , дано скоро оправят Гагарин и постепенно започенем да си оправяме лунните пейзажи , на които се играят мачове от А и Б група .

Ами вашата като е толкова вярна защо псувахте сираков когато си показваше гъза на сектор б,да не говорим за петков когато беше в славия какви го подаваше, а после и на двамата им целувате гъзовете.А когато мъри имаше слаби резултати не бяхте ли вие дето псувахте и искахте оставка ааааа? колкото до онези семкари дето си седяха 'мирно"много не сам съгласен ама щом така казвате така да е.За Юруков мога да ви кажа уважаеми че и аз съм против това да се целят играчите на друг отбор, защото те нямат вина че собствените ти футболисти не играят ама точно за случая наистина го целиха АМА НЕ МОЖАХА ДА ГО УЦЕЛЯТ(за щастие)

Офлайн

#64 2009-05-17 17:20:19

lokohooligan
Потребител

абе уцелиха си го

THE IRON SIDE OF THE WORLD !

Офлайн

#65 2009-05-17 17:56:23

redfan
Потребител

lokohooligan написа:

абе уцелиха си го

Човек аз бях на два метра от ситуацията,не защитавам никой но знаеш като се хвърлят такива предмети всеки гледа да извлече максимума нали?

Офлайн

#66 2009-05-17 18:20:17

UlTra$ss
Потребител

Ultra_Ticha_1913 написа:

но накрая не им беше мн яко на 4 фенчета на цецка щото нали се праят на нацепени и се опитват да счупят клетката и мрежата се клати мн силно и  4 фенчета на цецка директно на цимента по гръб незнам дали са добре с ребра и с живот то от такава височина и с сила да паднеш на цимент и по гръб ...

НИКОИ НЕ Е ПАДНАЛ ОТ ОГРАДАТА , ТИ МАЛУМЕН ЛИ СИ ??   shok1

KZL

Офлайн

#67 2009-05-17 18:55:54

TheTruth
Потребител

hate написа:

за разлика от вас говеда ние никога няма да предадеме ЦСКА докато вие сте родени измекяри продавате се за некви шибани мийави кинти kur  kur  kur  kur  kur  buhalka

Прав си до 70-та минута сте железни .. ама след това сякаш ви няма ,то не сякаш ами то вие направо си тръгвате   smqh

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:_Vv9KQugEDwa7M:http://www.vinniesworld.com/images/bulgaria/bulgaria_flag2.gif
Fighters Plovdiv 1936

Офлайн

#68 2009-05-17 20:43:08

Ultra_Ticha_1913
Потребител

хахахахахахх ти май не си бил на мача когато стана сблусака на моряци с куки омг

Последна редакция от Ultra_Ticha_1913 (2009-05-17 20:44:49)

Офлайн

#69 2009-05-19 19:36:33

daviebemmaikite
Потребител

такаа...бех на мача и за пореден път ми направи впечетление как сектора под козирката на ТИЧА вика и пее много повече от мишоците срещу тях, които уж са УЛТРАСИ. Когато Лазаров изтърва дузпата някакъв палячо срещу клетката взе да провокира нещо и мисля че беше точно един от ония, които го яде най-тежко на националния (не съм сигурен но ми заприлича на него). До дузпата за ЦСКА дори не сме се заяждали с тия хора там, докато тоя "мъжкар" не взе да подскача и да мята некви боклуци (и после разбира се избяга назад). А доколкото гарата - там нямаше НИЩО, драги телевизионни зрители. Никой не е падал и от оградата. В целия град беше спокойно през целия ден - хубаво време, бири и много яки пички. Не знам какви са ваште филми...

Офлайн