#1201 2019-12-21 18:55:15

RED
Потребител

Re: Най-синия квартал в София

LEVSKIHOOL написа:
RED написа:

Ти сериозно ли,пак имаше запазената ви марка с оглушителното мАлчане,дори мишкитИ които се имат за нещо повече от останалата Зган си стояха кротко до сектора.По тв се чуваше само ходжата от бесика,добре знаеш че по тази тема нямате аргументи за спор и сте доста назад от сектор Г по всички точки.

на "мишкитИ" освен animals не виждам коя друга група от вашите може да им стъпи в момента  metal

Има групи дори извън софету които ще закрият тези смешници.

ОТ ЦСКА СА ДЕЦАТА НИ,ТЕ НЕ ИСКАТ ДА СА КУРВИ И ПРЕДАТЕЛИ
НАРКОМАНИ И БОКЛУЦИ ТОВА ВИ Е ХАЙЛАЙФА-ГНУСНИ СЪЩЕСТВА ОТ КОИТО МИ СЕ ДРАЙФА
ГЛАВАТА ТИ ПРАЗНА,КОСАТА ТИ МАЗНА,ДУШАТА ПРОДАЖНА

Офлайн

#1202 2019-12-22 09:33:55

Combat18
Потребител

RED написа:
LEVSKIHOOL написа:
RED написа:

Ти сериозно ли,пак имаше запазената ви марка с оглушителното мАлчане,дори мишкитИ които се имат за нещо повече от останалата Зган си стояха кротко до сектора.По тв се чуваше само ходжата от бесика,добре знаеш че по тази тема нямате аргументи за спор и сте доста назад от сектор Г по всички точки.

на "мишкитИ" освен animals не виждам коя друга група от вашите може да им стъпи в момента  metal

Има групи дори извън софету които ще закрият тези смешници.

Пий си хапчетата бе, дианабадски наркоман.

Офлайн

#1203 2020-05-07 00:54:28

sektorGG
Потребител

мощен кур за ужас и за всичките му профили................

пазарджишки селски-наркоман

на 10ти в 11 вечерта те чак пред илюжън ....  боклук

кур за говедата......

желю е причината в София за тоя селски скок, той махна гражданството.....

Офлайн

#1204 2020-05-27 09:31:08

Govedoebach
Потребител

pub crawl написа:

Точно това имах предвид, че няма смисъл от диспут. Каквото и да обясняваш на интернет героите, те си знаят своето. Следва плосък  опит за оригиналност и всяка идея за нормален разговор приключва. Хората насирали яко.  Аз му казвам за конкретен случай и веднага обобщаване. Говоря за респект и хайде добавка рицараство и доблест от негова страна за да се направи на остър и да си измсли опорки. Не, не съм говедоебача. Нямам собствен бизнес, нито имам оръжие, нито съм от Младост,  нито съм 3 метра.  Да, от старата школа съм, а ти не си.  Лек ден и успех в троленето!

Само дето не съм от Младост  smqh Иначе тук смисъл от сериозни дискусии няма. Форумът си е за ташак.

Последна редакция от Govedoebach (2020-05-27 09:32:18)

Офлайн