Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#751 2015-05-23 12:10:26

slepeca
Потребител

Re: Нефтохимик Бургас

SectorBChampionOfBulgaria написа:
green_beroe1916 написа:

На финал на Европейско първенство да се съберете да пеете за Нафта zashto

Доколкото разбрах дикторът на стадиона е съобщил за 14 600 души, според спортал 16 000, реално обаче като гледам клипчета и снимки едва ли има повече от 10-11 хиляди. Не омаловажавам постигнатото, просто се изкарва в интернет доста нереална бройка. Ако беше финалът в Стара Загора иначе, може би щяхме да сме над 15 000.

Добро хорео.

shok

Шампионе не " shok1 " прав е .

"не присъствах,но знам какво се е случило"- Просто-ултраса 2017

Офлайн

#752 2019-12-14 23:46:54

grethen
Потребител

https://www.flagman.bg/article/199085      ebasi   shok 
Малко преди това той нападна наша колежка на ст.“Лазур“. Петров я риташе в корема - нещо, за което също бе осъден от Районния съд в Бургас. Но тъй като дотогава бе с чисто досие се размина леко – само с глоба.  shok  shok - Който бие жена е жена  cheti  kur
По информация на Флагман.бг обаче поканата към Петров е дошла лично от Николай Тодоров  ebasi  shok
Интересен факт е, че Петров бе един от критиците на ръководството на „шейховете“, но сега, след като получава заплата от клуба, рязко е смекчил тона си. ebasi  ebasi  shok  shok
Назначението му не се приема и от част от привържениците на клуба, които са му обидени, че Манол се е опитал да саботира протестът на феновете преди няколко месеца.
Какъв помияр двуличен трябва да си,какъв фен си въобще да съботираш протеста на другите фенове. Платен фен,не му е пукало за стадиона,а си е гледал личната облага- парите, жалкар.
нафта паднахте ми в очите
п.с. диста интересни коментарии от местния сайт гледам там се подвизавате платени фенове

Офлайн

#753 2019-12-15 13:11:36

ge666a
Потребител

Човека може да е саботирал протеста, за да събере хора за Созопол бре  smqh  smqh

Drinking boys

Офлайн

#754 2019-12-15 14:46:04

B.S.C
Потребител

ge666a написа:

Човека може да е саботирал протеста, за да събере хора за Созопол бре  smqh  smqh

НалЕ,едва ли не  smqh

Офлайн

#755 2020-02-04 00:57:05

grethen
Потребител

мазутки, на 5- ти сряда, ще отидете ли на контролата с Берое в Стара Загора urud  urud1

Последна редакция от grethen (2020-02-04 00:57:56)

Офлайн

#756 2020-03-09 13:12:24

fcsvzawinagi
Потребител

Пичове, търся си ножове.Пуснете малко снимки да си избера 2-3,знам че разполагате с доста.

България

Офлайн

#757 2020-03-10 22:20:39

plovdiv26
Потребител

fcsvzawinagi написа:

Пичове, търся си ножове.Пуснете малко снимки да си избера 2-3,знам че разполагате с доста.

Пич, жълтите курви ни писнаха. Пуснете малко ваши снимки или на мазутите, ама не от тея общите, че там много сте се накурвили smqh

Офлайн