Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#2611 2020-01-17 23:21:32

ujas
Потребител

Re: Най-червен квартал в София

Играе литекс, виждат цска, що е то?
Цска-София smqh  smqh  smqh

Офлайн

#2612 2020-01-17 23:24:19

ujas
Потребител

redsoldier написа:
Дуче написа:

Да – има сливане на Септември и Чавдар. Затова за година на основаване на ЦСКА считаме 1948. Появява се нещо ново и почва да пише своята история. В тази история с полуфиналите и титлите не са включени успехите на слетите дружества, аз поне не съм прочел за тях. Да – имали сме обединявания в историята си. Част от тях не са особен повод за гордост и повтаряне във времето. НО – нашият клуб е бил част от това обединение. Не е възможно да се обединят две градчета на произволен принцип и резултатът да бъде ЦСКА от София, като той не присъства по никакъв начин в това обединение!

Да – има разформироване и промяна на името през 1985. Административно, насилствено, в следствие на политическия режим в България по това време. Да – през 1999 се образува АД-то. След закон и нормативна уредба, важаща за всички спортни клубове в страната. Кое от гореизброените може да се отнесе към днешната ситуация?
Какво от това не разбирате, бе?!?!?

Колко от вас наистина си лягат с мисълта, че наистина нещата са така, както ги описвате?
Сливали сме се, обединявали сме се, променяли сме си името, но сме участвали в тези процеси, били сме ние! Аз утре, ако си сменя името, пак ще бъда себе си. Произволен типаж, ако реши да се преименува с моето име, няма да стане мен – ще си остане същият произволен типаж. Как да бъде по-разбираемо обяснено? Или може би всички го разбират, но някои имат интерес да бъде така – материален, финансов! Службогонци!

Да, ама НЕ  smqh

През 2016, когато се случиха трансформациите,
ЦСКА участва с голяма част от футболния отбор, Треньорското ръководство и Акционерите (Инджов и Ганчев бяха собственици на ЦСКА и преди това, ама забравяте) +феновете +стадиона +8 милиона за емблемата.

Айде бегай в Подуене.

През 2016-та освен да псувахте играчите, които спечелиха купата на България срещу монтана друго не направихте, аааа решихте, че литекс е цска smqh  smqh  smqh

Последна редакция от ujas (2020-01-17 23:24:51)

Офлайн

#2613 2020-01-17 23:56:57

sektorGG
Потребител

Кои 8 милиона ? Аааааа онея дето вашият Бог каза, че са отишли в канала ли ?  smqh  smqh  smqh  smqh
после жужето вика с техните приходи от билети и артикули 500к на година най-много 2 чифта обувки на Деспода да вземем   smqh  smqh  smqh

Как пък все избягвате да коментирате думите на вождовете ви от Аналс-герб-микре
от 2015-16г.  Ние сме армейци родени в чест и морал за това няма да припознаем гмо с литекс или локо сф. Това за нас няма да е автентичният клуб, И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НЕЗАВИСИМО ОТ ВСИЧКО.Ние не сме фенове на Агрупа, а на ЦСКА.
https://www.youtube.com/watch?v=bSh0CQIz7xM&t=280s

Офлайн

#2614 2020-01-18 00:14:29

redsoldier
Потребител

sektorGG написа:

Кои 8 милиона ? Аааааа онея дето вашият Бог каза, че са отишли в канала ли ?  smqh  smqh  smqh  smqh
после жужето вика с техните приходи от билети и артикули 500к на година най-много 2 чифта обувки на Деспода да вземем   smqh  smqh  smqh

Как пък все избягвате да коментирате думите на вождовете ви от Аналс-герб-микре
от 2015-16г.  Ние сме армейци родени в чест и морал за това няма да припознаем гмо с литекс или локо сф. Това за нас няма да е автентичният клуб, И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НЕЗАВИСИМО ОТ ВСИЧКО.Ние не сме фенове на Агрупа, а на ЦСКА.

Тия думи са изкарани от контекста, ама кво да ти обяснявам ти си малоумник.
Това е последния път, в който влизам в диалог с теб.

Офлайн

#2615 2020-01-18 00:39:04

alcait
Потребител

sektorGG написа:

Ние сме армейци родени в чест и морал за това няма да припознаем гмо с литекс или локо сф. Това за нас няма да е автентичният клуб, И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ НЕЗАВИСИМО ОТ ВСИЧКО.Ние не сме фенове на Агрупа, а на ЦСКА.

Ами точно тези думи казани от Павел Маринов, а и от целият сектор Г бяха в основата ЦСКА в сезона ни във В група да бъде толкова много посетен. И нещо повече на мен лично винаги ми е било приятно да ходя на мачовете от В група било то срещу СГ , Чико Бяга, Созопол и тн.
След 2016г. тези думи изгубиха своята стойност, факт. Нещо повече с постъпката си да се допусне пребоядисаният литекс, не само думите изгубиха стойност ами и духа умря. Днешните селски изцепки на ръководството са следствие на това, което беше заченато 2016г., а именно смеха-селяния-простотия.
След като изначало всичко е закърмено със селяния просто няма как в бъдеще да е по различно.

Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!

Офлайн

#2616 2020-01-18 01:22:30

FCKLSFC
Потребител

За последен път си правя труда. На говедата въобще няма да отговарям, с изключение на ония дето е писал, че сме плюли футболистите дето са спечелили купата. От онези момчета (които после бяха изгонени и от авиаторите) няма НИТО ЕДИН (с изключение на М.Йорданов, който даже не бе ключов играч) които да са били част от сезон 2015/16, не броя тренировки и контроли.

А за нашите, ще кажа, че хубаво постват Й. но както казах в последния си коментар, времето за действие мина. 2016 беше. Да бяха излезли, споделили и предложили. Аз щях да съм с тях. Но никой не обича фейсбук герои.

Офлайн

#2617 2020-01-18 02:18:01

redsoldier
Потребител

Наистина. На такива неадекватници като тоя секторГГ не си заслужава да се обръща внимание вече.

Офлайн

#2618 2020-01-18 02:44:48

FCKLSFC
Потребител

redsoldier написа:

Наистина. На такива неадекватници като тоя секторГГ не си заслужава да се обръща внимание вече.

При положение, че червената общност има къде къде по-важни проблеми (стадион и боеспособен отбор) тези неща са незначителни. Вече им казвах, писах, опитвах се всячески да им обясня къде всъщност е проблема, те не искат да разберат. Но всяко неща с времето си.

Офлайн

#2619 2020-01-18 10:10:10

ivo55
Потребител

Това е един човек с няколко ника. Няма да се учудя да е ujas. Говежда тъпня. Кур за Лефски, говеда.

Офлайн

#2620 2020-01-18 10:30:02

ujas
Потребител

играе литекс, виждат цска smqh  smqh  smqh

Офлайн

#2621 2020-01-18 14:03:00

ivo55
Потребител

Напъни поне още една мозъчна клетка да измислиш нещо оригинално, ново и интересно.  smqh

Офлайн

#2622 2020-01-18 15:56:05

sektorGG
Потребител

FCKLSFC написа:

времето за действие мина. 2016 беше. Да бяха излезли, споделили и предложили. Аз щях да съм с тях. Но никой не обича фейсбук герои.

Времето за кое е минало ? За кое действие ? Какво е имало за споделяне 2016г. ?
Аз лично не съм назначен олигарх или пък ''мноу заможен чувек, който ша ва издаржам''. Аз нямам 30млн. да оздравя, нито имам властта за да се настаня в Борисовата като собственик на ЦСКА. Единственото което мога да направя е да не се съглася с ГМОто, което всъщност не малко, защото с този акт аз запазвам морала и честта на цесекарската общност.
Ти сам казваш, че ако имаше качествена алтернатива би я подкрепил. Ми самата алтернатива започва от самият теб.
По своето съществуване един човек, фирма или клуб трябва да притежава няколко елемента: Независимост, морал, чест, достойнство, идея, идеал... колкото и банално да звучи. Но тези качества вече са дискутирани милион пъти от 2016г. до сега.

Не случайно ти ги изреждам тези качества, защото ТИ самият каза, че имало по-важни неща за извършване (стадион и отбор) от колкото ''моралните дилеми''.
Само дето забравяш, че мойте приказки са основоположни, и ако идеите на НЕприпозналите се бяха осъщесвили, а именно морално и на чисто. Сега клубът щеше да е НЕЗАВИСИМ и можеше сам да направи стадион без да е нужно най-долно подмазване на ББ, можеше пак да играем в ЕКТ без бобката да помага за пред уефа, можеше Сектор Г наистина да е институция, а не подлога на.......
Можеше......много неща, но уви.
Но за ваше щастие, вие победихте, мечтата ви се сбъдна. Ура.
http://upload-pictures.info/image-18F2_5E230776.jpg

Офлайн

#2623 2020-01-18 20:29:20

ivo55
Потребител

Това говедо вече не му и чета постовете.

Офлайн

#2624 2020-01-19 19:01:54

Red Mladost12
Потребител

Сек б тор защо мълчи кур в устата ли държи

Офлайн

#2625 2020-01-19 19:38:41

ЧЕСТ
Потребител

Red Mladost12 написа:

Сек б тор защо мълчи кур в устата ли държи

Ще се повъртят, ще се поослушат и накрая ще я свършат като вас-лефски елин пелин ще купи лефски карлово и ще се получи лефски-софия smqh  smqh  smqh

Офлайн