Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#496 2019-11-03 21:26:14

pub crawl
Потребител

Re: Бойни изкуства

canara написа:
pub crawl написа:
canara написа:

Стана добра гала вечер, жалко за Багата, мисля че загуби мача последните 30 секунди на 3тия рунд, не трябваше да влиза в размени трябваше да играе за клинч, дано има и други шансове и да се вдигне и да стигне до мач за титлата мисля че го заслужавам, малко съм разочарован как завърши мача межди Диаз о Масвидал, тоя лекар еба майката на иначе хубавия мач, дано да има реванш, като цяло Масвидал си доминираше но и Диаз даржи на бой и имаше свойте избухвания, иначе и другите мачове бяха интересно особено нокаута на Кевин Лее срещу Гилеспи направо го приспа.  bira

Само един въпрос, понеже живееш в Англия, какво ти е нивото на езика и как си взел работна виза?  Рядко неграмотен си, но "Кевин Лее"  е плашещо дори за теб.

Винаги ми е било интересно в сайт за хулиганство уж, как винаги излизат учители по Български и хора като теб дават наклон на хуя на някой, и за твое сведение в Англия не ти трябва работна виза, трябва ти Иншурънс номер и банкова сметка и можеш да бачкаш, личи си че си зяпознат и се радвам че си по грамотен от мен и успех за напред в живота не ме мисли мен  bira

Какви учители по български? Трябват ти учители по английски. Българският ти е безвъзвратно изгубен. Щом си мислиш, че е много хулиганско да си неграмотен тъпак, нямам повече въпроси smqh

Офлайн

#497 2019-11-03 22:42:08

canara
Потребител

pub crawl написа:
canara написа:
pub crawl написа:

Само един въпрос, понеже живееш в Англия, какво ти е нивото на езика и как си взел работна виза?  Рядко неграмотен си, но "Кевин Лее"  е плашещо дори за теб.

Винаги ми е било интересно в сайт за хулиганство уж, как винаги излизат учители по Български и хора като теб дават наклон на хуя на някой, и за твое сведение в Англия не ти трябва работна виза, трябва ти Иншурънс номер и банкова сметка и можеш да бачкаш, личи си че си зяпознат и се радвам че си по грамотен от мен и успех за напред в живота не ме мисли мен  bira

Какви учители по български? Трябват ти учители по английски. Българският ти е безвъзвратно изгубен. Щом си мислиш, че е много хулиганско да си неграмотен тъпак, нямам повече въпроси smqh

Голем си, кажи колкоо левел дигна с послефните 2 коментара притив жълтия щото е неграмотен, ако това те издига сред твойте, жалко, жалко е някой да ти налага нещо, аз може да съм неграмотен ама си имам мойте НЕГРАМОТНИ принципи, както казах в предния пост, не ме мисли мен(написах ли го правилно?)

Офлайн

#498 2019-11-03 22:47:45

pub crawl
Потребител

canara написа:
pub crawl написа:
canara написа:

Голем си, кажи колкоо левел дигна с послефните 2 коментара притив жълтия щото е неграмотен, ако това те издига сред твойте, жалко, жалко е някой да ти налага нещо, аз може да съм неграмотен ама си имам мойте НЕГРАМОТНИ принципи, както казах в предния пост, не ме мисли мен(написах ли го правилно?)

Какви левъли, какво издигане?! Просто си смешен, Кевин Лее  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#499 2019-11-05 13:20:47

Obieca
Потребител

pub crawl написа:
canara написа:
pub crawl написа:

Какви левъли, какво издигане?! Просто си смешен, Кевин Лее  smqh  smqh  smqh

Ти па много си отворен в Интернет, Брус Лее

Офлайн

#500 2019-11-05 20:54:34

Repoman
Потребител

Много кофти загуба с раздвоено решение за Багата, дано не му подейства кофти и да тръгне надолу... Най-вече психически. Дано се събере, дано превъзмогне себе си и да продължи със силната подготовка за нов мач! Видя се, че стои много добре, даже по-добре от бойците в топ 5 и най-тежкия нокаутьор в УФЦ. Уникална брадичка има Благой, определено е в свои води в тази дивизия. Няма смисъл да се влиза в полемики дали е трябвало да спечели или не...изказвания като "ограбен" са леко пресилени според мен. Успех и само напред.

Последна редакция от Repoman (2019-11-05 20:55:10)

Офлайн

#501 2019-12-21 04:19:39

canara
Потребител

Не следя кикбокса но определено утре с кеф ще гледам 2рия мач между Рико и Бадр , преди 3 години го гледах за 2та рунда който изиграха си беше зрелищи  bira

Последна редакция от canara (2019-12-21 04:23:59)

Офлайн

#502 2019-12-21 10:25:08

NoXs3bt
Потребител

Определено мача днес ще е зрелище , според мен Верхувен пак ще спечели  .

От тука започва родината,
със гроб на незнаен юнак,
над който смъртта е преминала,
смъртта, не и вражият крак!

Офлайн

#503 2019-12-21 12:28:20

Repoman
Потребител

С нетърпение очаквам срещата. Аз също съм на мнение, че Рико ще победи, но тайно се надявам Хари да се завърне с гръм и трясък и победи с нокаут. За него това е печелившия изход, нокаут. Определено ще раздвижи световните кикбокс среди и ще стане много интересно.Да стискаме палци да не се получат контузии по-време на мача, вярвам че и 2мата ще се вложат на 100% въпреки всичко, но наистина нека са здрави за да видим едно наистина гарантирано зрелище!
Ufc също имат ивент в Кореа, но като цяло само главния и подглавния мач будят интерес. Франки Едгар срещу Корейското зомби и Волкан с/у Ракич.

Офлайн

#504 2019-12-22 10:29:21

canara
Потребител

Стана  здрав мач пак , ама тоа Бадр Харди няма никакъв късмет ,много чуплив излезе , определено мислих че ще вземе мача , макар че преди да си счупи крака изглеждаще доста уморен. Дано се възстанови бързо и да направят 3та битка и дано в нея няма да има контузий ,защото е жалко такъв мач да завършва така. bira

Офлайн

#505 2019-12-22 12:28:38

Repoman
Потребител

По-ужасен край на тази среща просто нямаше как да има....Никой не си го е представял така! Много жалко.
Бадр определено печелеше срещата. Видимо не беше с добро кардио, но бързината която показа просто ме възхити. БЕз съмнение това е безспорния номенр 1 на всички времена кикбокс К1 състезател! Дори в момента е най-добрия! По-техничен беше от Рико и с тези 2 нокдауна просто си вървеше към шампионската титла. Въпреки всичко....когато Господ ти казва да спреш, ти просто наистина трябва да спреш, колкото и да не ти се иска. За мен Бадр Хари приключи кариерата си снощи. Не знам до каква степен тежка е контузията му, но не виждам смисъл от повече напъване.
Разбира се трябва да се отдаде заслуженото и на Рико. Аз лично не съм виждал по-силен и по-мощен състезател в бойните спортове от него. Той е НЕчовек, а машина. Тези зверски лолкикове които забиваше в краката на Хари са способни да строшат 2та крака на всеки един обикновен човек на земята....Да не забравяме, че на него се отразяват не по-малко зле психически тези 2 мача с Бадр.

Офлайн

#506 2019-12-22 12:46:53

canara
Потребител

Repoman написа:

По-ужасен край на тази среща просто нямаше как да има....Никой не си го е представял така! Много жалко.
Бадр определено печелеше срещата. Видимо не беше с добро кардио, но бързината която показа просто ме възхити. БЕз съмнение това е безспорния номенр 1 на всички времена кикбокс К1 състезател! Дори в момента е най-добрия! По-техничен беше от Рико и с тези 2 нокдауна просто си вървеше към шампионската титла. Въпреки всичко....когато Господ ти казва да спреш, ти просто наистина трябва да спреш, колкото и да не ти се иска. За мен Бадр Хари приключи кариерата си снощи. Не знам до каква степен тежка е контузията му, но не виждам смисъл от повече напъване.
Разбира се трябва да се отдаде заслуженото и на Рико. Аз лично не съм виждал по-силен и по-мощен състезател в бойните спортове от него. Той е НЕчовек, а машина. Тези зверски лолкикове които забиваше в краката на Хари са способни да строшат 2та крака на всеки един обикновен човек на земята....Да не забравяме, че на него се отразяват не по-малко зле психически тези 2 мача с Бадр.

Мисля(а и се надявам) да има още един мач , убеден съм че и Бадр Харди ще иска , той не е т типа бойци който ще оставят нещата незавършени , пожелавам му бързо възстановяване , и само уважение и към двамата , Рико показа отнишение , а и както и ти каза едва ли и на него му влиаят довре тези победи над Бадр Харди .

Офлайн

#507 2019-12-22 15:31:36

pub crawl
Потребител

Repoman написа:

Аз лично не съм виждал по-силен и по-мощен състезател в бойните спортове от него. Той е НЕчовек, а машина. .

Или си много млад, или не гледаш достатъчно бойни спортове. Рико Верхуувен е смешник. Няма нито един сериозен мач,  да не говорим  колко често се боксира. Дабъл джаб, десен прав и десен лоукик. тва му е цяяялата техника. Бадр показа за 2 рунда и половина повече удари отколкото Верхувен има в цялата си кариера. Ако се състезаваше в годините на К1 Верхувен нямаше да стигне до финал даже.

Ето мнението на двама велики шампиони за днешният кикбокс и разликата с К1

https://www.youtube.com/watch?v=MjNHqiyEDOc

А ето ти един доста по-мощен и техничен, да го следиш.

https://www.youtube.com/watch?v=3ow_C0v0zo4

Последна редакция от pub crawl (2019-12-22 15:32:20)

Офлайн

#508 2019-12-23 22:15:55

Repoman
Потребител

pub crawl написа:
Repoman написа:

Аз лично не съм виждал по-силен и по-мощен състезател в бойните спортове от него. Той е НЕчовек, а машина. .

Или си много млад, или не гледаш достатъчно бойни спортове. Рико Верхуувен е смешник. Няма нито един сериозен мач,  да не говорим  колко често се боксира. Дабъл джаб, десен прав и десен лоукик. тва му е цяяялата техника. Бадр показа за 2 рунда и половина повече удари отколкото Верхувен има в цялата си кариера. Ако се състезаваше в годините на К1 Верхувен нямаше да стигне до финал даже.

Определено не съм много голям, само на 29години, а дали гледам достатъчно бойни спортове не мога да кажа. Аз не съм фен на Верхувен, нито съм дал мнение колко сериозни са му мачовете. Казвам само, че е изключително здрав физически, притежава груба сила, много добре развита мускулатура, с много нисък процентна подкожна мазнина и всичко това е в разрез с техниката за която ти говориш. НЕ случайно съм казал в коментара си, че Хари беше по-техничния и бърз боец.
Тези 2мата които си цитирал, нямат абсолютно нищо общо като стил или структура на тялото с Рико. МАчовете им в К1, особено на "летящия" бих казал, че съм ги гледал почти всички. Признавам, че К1 беше с класи над настоящия Глори, но не може да упрекваш Рико за "смешните" мачове, като му видиш конкуренцията там...
Аз също смятам, че Реми Бонявски, Петер Артс, Семи Шилдс, Жером Льо Баннер, Ерол Зиберман, както и Бадр Хари в силните си години са по-класни бойци от Рико, но това не променя факта, че той си е истинско мускулесто "животно" като го погледнеш отстрани smqh

Офлайн

#509 2019-12-23 23:36:47

pub crawl
Потребител

Repoman написа:
pub crawl написа:
Repoman написа:

Определено не съм много голям, само на 29години, а дали гледам достатъчно бойни спортове не мога да кажа. Аз не съм фен на Верхувен, нито съм дал мнение колко сериозни са му мачовете. Казвам само, че е изключително здрав физически, притежава груба сила, много добре развита мускулатура, с много нисък процентна подкожна мазнина и всичко това е в разрез с техниката за която ти говориш. НЕ случайно съм казал в коментара си, че Хари беше по-техничния и бърз боец.
Тези 2мата които си цитирал, нямат абсолютно нищо общо като стил или структура на тялото с Рико. МАчовете им в К1, особено на "летящия" бих казал, че съм ги гледал почти всички. Признавам, че К1 беше с класи над настоящия Глори, но не може да упрекваш Рико за "смешните" мачове, като му видиш конкуренцията там...
Аз също смятам, че Реми Бонявски, Петер Артс, Семи Шилдс, Жером Льо Баннер, Ерол Зиберман, както и Бадр Хари в силните си години са по-класни бойци от Рико, но това не променя факта, че той си е истинско мускулесто "животно" като го погледнеш отстрани smqh

Ами като е мускулесто животно, да се пробва в бодибилдинга. Глори е пародия, Питър Аертс много добре го обяснява. За мен Верхуувен е като Алистър, а такива нямат място в кикбокса. Препоръчвам ти да гледаш двама, които не си споменал. Ернесто Хус ( Мистър Пърфект)  и Забит Самедов ( Маугли). Наслада за окото са им мачовете.

Офлайн

#510 2020-02-10 11:04:06

ADENA
Потребител

Кво мислите за Джон Джоунс срещу Доминик Реас? Аз лично смятам, че Реас взе първите три рунда. Четвърти и пети бяха за Джоунс, но не защото направи кой знае какво, а Реас просто се умори. Ако го погледнем като бой Джоунс беше по-добре накрая и ако боя беше без време Кокала щеше да го приключи. Като цяло мисля че ерата на Джон Джоунс е към края си. За първи път от доста време го видяхме да бяга от противника в клетката.

Офлайн