Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#496 2019-11-03 21:26:14

pub crawl
Потребител

Re: Бойни изкуства

canara написа:
pub crawl написа:
canara написа:

Стана добра гала вечер, жалко за Багата, мисля че загуби мача последните 30 секунди на 3тия рунд, не трябваше да влиза в размени трябваше да играе за клинч, дано има и други шансове и да се вдигне и да стигне до мач за титлата мисля че го заслужавам, малко съм разочарован как завърши мача межди Диаз о Масвидал, тоя лекар еба майката на иначе хубавия мач, дано да има реванш, като цяло Масвидал си доминираше но и Диаз даржи на бой и имаше свойте избухвания, иначе и другите мачове бяха интересно особено нокаута на Кевин Лее срещу Гилеспи направо го приспа.  bira

Само един въпрос, понеже живееш в Англия, какво ти е нивото на езика и как си взел работна виза?  Рядко неграмотен си, но "Кевин Лее"  е плашещо дори за теб.

Винаги ми е било интересно в сайт за хулиганство уж, как винаги излизат учители по Български и хора като теб дават наклон на хуя на някой, и за твое сведение в Англия не ти трябва работна виза, трябва ти Иншурънс номер и банкова сметка и можеш да бачкаш, личи си че си зяпознат и се радвам че си по грамотен от мен и успех за напред в живота не ме мисли мен  bira

Какви учители по български? Трябват ти учители по английски. Българският ти е безвъзвратно изгубен. Щом си мислиш, че е много хулиганско да си неграмотен тъпак, нямам повече въпроси smqh

Офлайн

#497 2019-11-03 22:42:08

canara
Потребител

pub crawl написа:
canara написа:
pub crawl написа:

Само един въпрос, понеже живееш в Англия, какво ти е нивото на езика и как си взел работна виза?  Рядко неграмотен си, но "Кевин Лее"  е плашещо дори за теб.

Винаги ми е било интересно в сайт за хулиганство уж, как винаги излизат учители по Български и хора като теб дават наклон на хуя на някой, и за твое сведение в Англия не ти трябва работна виза, трябва ти Иншурънс номер и банкова сметка и можеш да бачкаш, личи си че си зяпознат и се радвам че си по грамотен от мен и успех за напред в живота не ме мисли мен  bira

Какви учители по български? Трябват ти учители по английски. Българският ти е безвъзвратно изгубен. Щом си мислиш, че е много хулиганско да си неграмотен тъпак, нямам повече въпроси smqh

Голем си, кажи колкоо левел дигна с послефните 2 коментара притив жълтия щото е неграмотен, ако това те издига сред твойте, жалко, жалко е някой да ти налага нещо, аз може да съм неграмотен ама си имам мойте НЕГРАМОТНИ принципи, както казах в предния пост, не ме мисли мен(написах ли го правилно?)

Офлайн

#498 2019-11-03 22:47:45

pub crawl
Потребител

canara написа:
pub crawl написа:
canara написа:

Голем си, кажи колкоо левел дигна с послефните 2 коментара притив жълтия щото е неграмотен, ако това те издига сред твойте, жалко, жалко е някой да ти налага нещо, аз може да съм неграмотен ама си имам мойте НЕГРАМОТНИ принципи, както казах в предния пост, не ме мисли мен(написах ли го правилно?)

Какви левъли, какво издигане?! Просто си смешен, Кевин Лее  smqh  smqh  smqh

Офлайн

#499 2019-11-05 13:20:47

Obieca
Потребител

pub crawl написа:
canara написа:
pub crawl написа:

Какви левъли, какво издигане?! Просто си смешен, Кевин Лее  smqh  smqh  smqh

Ти па много си отворен в Интернет, Брус Лее

Офлайн

#500 2019-11-05 20:54:34

Repoman
Потребител

Много кофти загуба с раздвоено решение за Багата, дано не му подейства кофти и да тръгне надолу... Най-вече психически. Дано се събере, дано превъзмогне себе си и да продължи със силната подготовка за нов мач! Видя се, че стои много добре, даже по-добре от бойците в топ 5 и най-тежкия нокаутьор в УФЦ. Уникална брадичка има Благой, определено е в свои води в тази дивизия. Няма смисъл да се влиза в полемики дали е трябвало да спечели или не...изказвания като "ограбен" са леко пресилени според мен. Успех и само напред.

Последна редакция от Repoman (2019-11-05 20:55:10)

Офлайн