Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1516 2019-09-13 15:19:54

bat-nasioo
Потребител

Re: БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ!

kajete onq den cigani kak 4 ot vashte  prrebiha ot boi 15 ot jaltite hhaha

Офлайн

#1517 2019-09-13 15:22:52

bat-nasioo
Потребител

Относно вчерашните събития в Рим. Имам един приятел от Лаута хуулс. Той ми каза какво се е случило. Пловдивчани били 20 човека и се разхождали със сина на Камората в Неапол, пили по бира в Рим, викали Форца Локо и Наполи але. Ненадейно, от колизеума излязли 40 чорбари - шефове на агитки. Чорбарите били с палки, двама с пистолет, един с пушка. Естествно, бяло-черната лавина с голи ръце ги е подпукала. Крок Хънтъра е изял ухото на един. После дошли феновете на Рома. Майните подкарали и тях. Шутове, песници, шамари. Тея от Неапол им казали: Не сме виждали толкова големи изроди, искате ли да разпявате днес. Майните отвърнали: Si. Влезли на Олимпико. Там видяли пожарникар от Ботев. Казали му: Ей пидал и започнали да го замерят с бомби. При мятането един от НаполИтани си извадил рамото, защото метнал пиратката много бързо и уцелил перчема на Хамшик. След това Крок Хънтъра е говорил с полицията и е позволи мачът да започне. Тру Здори.

Офлайн

#1518 2019-09-13 17:58:21

Lauta88mb
Потребител

Във форумите отворени... на живо се заключват в колите...

Офлайн

#1519 2019-09-13 18:26:22

vanio bultrasa
Потребител

Lauta88mb написа:

Във форумите отворени... на живо се заключват в колите...

А вие бягате на собствения ви стадион.

Офлайн

#1520 2019-09-14 01:24:24

Combat18
Потребител

pantalon_1997_holigans написа:

Тия жалки мангали още ли се плюнчат тука? Не ви остана нито един лидер на смешната трибунка, който да не е бил гаврен, съблечен, влачен по пътя като куче или вкаран в болницата в критично състояние! smqh ВСИЧКИТЕ ви ТОП моп ладове, тръгнали да ми приказват за наще малки! Дейба наглите кюнлии, скривайте се още сега по хралупите из Столипиново че стане ли стадиона това ви е края на жалкото съществуване! То не че сега сме ви видяли някъде и ви има де! На мачовете за лига европа оная жалка ромска съборетина с изпадалите трибунки за 6000 човека пак имаше празни места! Дейба измислените цигани, кво се пънете още? smqh

Ти на коя от тия "случки" беше точно, че малко не ми е ясно?

Офлайн

#1521 2019-09-14 08:28:47

eRRoR
Потребител

На нито една, просто се е вживял на форумния клоун.

Офлайн

#1522 2019-09-14 15:26:25

pantalon_1997_holigans
Потребител

Combat18 написа:

Тия жалки мангали още ли се плюнчат тука? Не ви остана нито един лидер на смешната трибунка, който да не е бил гаврен, съблечен, влачен по пътя като куче или вкаран в болницата в критично състояние! smqh ВСИЧКИТЕ ви ТОП моп ладове, тръгнали да ми приказват за наще малки! Дейба наглите кюнлии, скривайте се още сега по хралупите из Столипиново че стане ли стадиона това ви е края на жалкото съществуване! То не че сега сме ви видяли някъде и ви има де! На мачовете за лига европа оная жалка ромска съборетина с изпадалите трибунки за 6000 човека пак имаше празни места! Дейба измислените цигани, кво се пънете още? smqh

А защо трябва да ти е ясно ?

Офлайн

#1523 2019-09-14 16:16:54

bat-ceco-karaibrahima
Потребител

Ааа не така,пИдал си е запазена марка на клошарите от копнежа,ако не вярвате питайте Кокала.Доволни ли сти майна  smqh

https://www.youtube.com/watch?v=OojqyxrK7Vs

Офлайн

#1524 2019-09-14 22:54:55

Sela19Palanki12
Потребител

Combat18 написа:

Майка му и баща му не го пускат да излиза от селото да не яде шамарите някъде.

Офлайн

#1525 2019-09-14 22:57:25

Бай Ставри
Потребител

Панталона пак е сложил костюма на пауар рейнджарс. debil

Офлайн

#1526 2019-09-15 01:32:12

Spoke1912
Потребител

Sela19Palanki12 написа:
Combat18 написа:

Майка му и баща му не го пускат да излиза от селото да не яде шамарите някъде.

Къде ?  kreten  kreten  smqh  smqh

Офлайн

#1527 2019-11-10 22:06:04

HardStyleSofia
Потребител

Пред клуба хаха

"Qui totum vult totum perdit."

Офлайн

#1528 2019-11-10 22:34:32

shibamsfine1914
Потребител

Папагали ,цъкнете едно обаждане и може да го получите обратно  bira Момент ,в който цяла България ще види дали имате топки  urud1

Офлайн

#1529 2019-11-10 22:52:33

GovedataIdvat
Потребител

Поздрави от Sw99,курви мръсни.

ЦИГАНИТЕ НА САПУН,ЧОРБАРИТЕ ПОД НОЖА !

Офлайн

#1530 2019-11-10 23:03:36

bat-ceco-karaibrahima
Потребител