Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#466 2019-04-07 20:03:07

Pompa
Потребител

Re: Бойни изкуства

Repoman написа:

Артем Лобов дебютира с победа над Джейсън Найт в набиращата популярност верига Bare Knuckle Fighting Championship в боксов мач с коли  ръце.
Ето клипа, истински бой:
https://www.youtube.com/watch?v=Q70gQlohWAo

доволно се наливаха тупалки  metal

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#467 2019-04-08 18:45:34

ушев на вена
Потребител

Asenov написа:

Кобрата с тоя бокс няма шанс дори и срещу Тайсън Фюри ,да не говорим за Джошуа или Уайлдър.......... ще го пробват по натам сигурно пак срещу някои ,но е важно дали Кличко мисли да се връща наистина и дали Усик няма скоро да влезе в тежката категория .

Чак сега виждам този коментар. Братле, какъв Тайсън Фюри, какви 5 лв Кобрата дори мъничко, даже и на половина не може да стъпи на Фюри.

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#468 2019-04-13 21:46:52

canara
Потребител

Ранната сутрин на неделя се очертават два много сблъсъка в UFC и двата за титла, очаквам да бъде мазало Адесаня срещу Гесталум (не моем мо напишем името праивилно) и Дъстин Пиорие срещъ Макс Холуей, определено ще са доста яки сблъсъци който си заслужават да се гледат.  bira

Офлайн

#469 2019-04-14 13:10:09

Repoman
Потребител

Страхотни срещи се получиха! Много се радвам за Дъстин Порие, един от любимците ми, напълно заслужена и същевременно много чакана победа! Много до подценяваха през годините организаторите от УФЦ и винаги са го пренебрегвали за сметка на разни палячовци! Ето, че най-накрая му осигуриха мач за титлата и той се възползва на 100%! Страхотен Страйкър, за мен лично един от най-добрите когато говорим за "pound for pound", обича да влиза в много тежки размени в комбинация с добра защита! Моите уважения и за Макс, но тука не като да си 1.80см, 66кг и да се изправяш с някакви "тапи" по 1.60...Наистина се разправи с всички в категория "перо", но трябва повече да се подготви за "лека". Така, че добре дошъл и успех за напред! Хаваеца и щаба му очакваха след 3тия рунд Дъстин да издъхне физически, но "диаманта" показа, че е много подготвен за тази среща!

В другата среща за титла, бях много впечатлен от "брадичката" на Гасталум. Искаше ми се да се поздрави с успех, но в крайна сметка заслужена победа за Адесаня. Голяма разлика имаше в ръста на 2мата състезатели и това  много попречи на Кевин, респективно. Всеки удар му е нагоре, прави 2 крачки повече...това е много изморително и нормално в края вече беше много изтощен. Поздравления все пак за Гасталум, той е истински войн, който върви само напред, не знае назад! smqh

Офлайн

#470 2019-04-14 15:38:57

canara
Потребител

Repoman написа:

Страхотни срещи се получиха! Много се радвам за Дъстин Порие, един от любимците ми, напълно заслужена и същевременно много чакана победа! Много до подценяваха през годините организаторите от УФЦ и винаги са го пренебрегвали за сметка на разни палячовци! Ето, че най-накрая му осигуриха мач за титлата и той се възползва на 100%! Страхотен Страйкър, за мен лично един от най-добрите когато говорим за "pound for pound", обича да влиза в много тежки размени в комбинация с добра защита! Моите уважения и за Макс, но тука не като да си 1.80см, 66кг и да се изправяш с някакви "тапи" по 1.60...Наистина се разправи с всички в категория "перо", но трябва повече да се подготви за "лека". Така, че добре дошъл и успех за напред! Хаваеца и щаба му очакваха след 3тия рунд Дъстин да издъхне физически, но "диаманта" показа, че е много подготвен за тази среща!

В другата среща за титла, бях много впечатлен от "брадичката" на Гасталум. Искаше ми се да се поздрави с успех, но в крайна сметка заслужена победа за Адесаня. Голяма разлика имаше в ръста на 2мата състезатели и това  много попречи на Кевин, респективно. Всеки удар му е нагоре, прави 2 крачки повече...това е много изморително и нормално в края вече беше много изтощен. Поздравления все пак за Гасталум, той е истински войн, който върви само напред, не знае назад! smqh

Респект за участниците и в двете битки, имаха здрави брадички и направиха уникални битки заслужаващи да бъдът видяни, Адесаня мисля че ще е бъдещия Адндерсон Силва много е добър не само в този мач, уважение за Гасталум особено послендия рунд не се предаде и ударжа до финалния гонг. Колкото до мача на Диаманта очаквах да победи по здрав е физически и упределено има доста по силните удари, очаквам през септември мача му с Хабиб,най вероянто ще се изправят един срещу друг ще ми е интересно да видя как ще се справи с него имайки предвид че Хабиб се бие повече на земя.  bira

Последна редакция от canara (2019-04-14 15:40:07)

Офлайн

#471 2019-04-16 19:56:44

Pompa
Потребител

"Само когато последното дърво е загинало, последната река е отровена и последната риба е уловена, ще осъзнаем, че не можем да ядем пари.”

Офлайн

#472 2019-04-16 20:17:36

Varicose14
Потребител

Вакича е сърцат, но Йосиф е много по-класния боксьор, а и е много по млад.

Офлайн

#473 2019-05-03 15:09:30

Pompa
Потребител

няма ли да дават турнира някъде довечера

Офлайн

#474 2019-06-08 14:04:00

canara
Потребител

Успех на Багата в неделя сутринта, надявам се да победи, ако победи мисля че има шансове да влезне в топ 10 а й с това да се приближи до мач за титлата, аз лично ще се опитам да стана (или въобще да не лягам) за да го гледам.  bira

Офлайн

#475 2019-06-08 21:22:42

Repoman
Потребител

Успех! Много важен мач за влизане в топ 10.
Страхотна подготовка проведе, той самия каза че се чувства отлично и в страхотна форма, за разлика предходните 2 мача, особено 1вия! На кантара ми изглеждаше наистина много добре! Въпреки, че никога не се е славил в добро кардио, си пролича че наистина е тренирал здраво! Физически и психически смятам, че е на  много високо ниво, сега е момента да покаже, че е истински боец и войн!
Освен неговия мач, с нетърпения чакам Церони - Фергюсън. Каубоя е боец, който адски харесвам и уважавам! Старата школа, истински файтър! Малцина са тези които правят толкова мачове на година и още повече да се биеш всеки месец...не му е за 1ви път де  smqh

Офлайн

#476 2019-06-08 23:51:34

fan 1986
Потребител

Аз очаквам с нетърпение срещата между Грасо и Ковалкиевич. koz  Иначе успех на Багата, но ще му е бая трудно.

Офлайн

#477 2019-06-09 14:00:39

Pompa
Потребител

багата показа какво е силата на духа ,върна се от онзи свят и показва какво може  ole

Офлайн

#478 2019-06-09 18:48:53

canara
Потребител

Добър мач за Багата , но ако иска да се бие за титлата определено трява да наблегне на физическата подготовка, иначе се получиха интересни сблъсъци , особено победата на Шевченко беше впечатлчваща bira

Офлайн

#479 2019-06-23 10:39:14

Repoman
Потребител

2рия мач на Артьом Лобов с голи ръце на BKFC 6:
https://www.youtube.com/watch?v=MRzQsiQZ03Q

Офлайн

#480 2019-07-19 23:56:49

canara
Потребител

https://youtu.be/qeXhKX1eIFo
Знам че е малко рано за тоя бой ама Петис срещу Диаз ще е мазало гаранция (ако има бой де, че Диаз малко с тая трева кат се напрука си решава квото му е кеф) Диаз ми е любимец и ще му стискам палци, а и не се дава лесно, нямам спомен да има загуба с нокаут, така че се очертава доата кървава и здрава битка за която няма търпение да гледам.  bira

Офлайн