Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#4096 2019-03-05 23:19:12

Бай Ставри
Потребител

Re: Локомотив Пловдив - мачове, отбор, треньори, проблеми

Направо съм изомен как някои хора въобще не се осещат. kreten Колегата error да се извини на всички хулигани във форума.

Офлайн

#4097 2019-03-06 03:50:48

ушев на вена
Потребител

Бай Ставри написа:

Направо съм изомен как някои хора въобще не се осещат. kreten Колегата error да се извини на всички хулигани във форума.

Бро, щом си изОмен и хората не се Осещат...
Е значи всичко е наред, какво толкова... cry Нищо лично ама се пише във ако следващата дума започва с В или Ф. Така съм започнал да ти обясня и за със - използва се когато следващата дума започва с З или С. Дано съм бил полезен..
Всеки допуска грешки нормално е ама да се смееш на друг, а ти да ги пишеш такива е направо катастрофа. zashto

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#4098 2019-03-06 23:42:15

Бай Ставри
Потребител

ушев на вена написа:
Бай Ставри написа:

Бро, щом си изОмен и хората не се Осещат...
Е значи всичко е наред, какво толкова... cry Нищо лично ама се пише във ако следващата дума започва с В или Ф. Така съм започнал да ти обясня и за със - използва се когато следващата дума започва с З или С. Дано съм бил полезен..
Всеки допуска грешки нормално е ама да се смееш на друг, а ти да ги пишеш такива е направо катастрофа. zashto

Ами виж как съм го написал бе,мъдурко. smqh Я като си тръгнал да обясняваш,как е правилно:"Основатели на хулиганизъма" или "Основатели на хулиганизма". smqh  metal

Офлайн

#4099 2019-03-07 15:45:03

Бай Ставри
Потребител

циганин на вена,видя ли че бай ти Ставри знае всичко?Кога се пише в,кога във.Скиваш ли,мангуси?
rakia

Офлайн

#4100 2019-03-07 16:24:54

Галя Топалова
Потребител

Бай Ставри написа:

циганин на вена,видя ли че бай ти Ставри знае всичко?Кога се пише в,кога във.Скиваш ли,мангуси?
rakia

Браво, Ихтиманецо smqh  добре го нареди чавето, макар че къде се е чуло и видяло да има грамотен циганин! kreten  bira

Офлайн

#4101 2019-03-07 18:17:54

ушев на вена
Потребител

Научи родната си писменост и тогава може да спориш с мен.
Бил изОмен селянина и не се Осещали хората. Ти сам не можеш да се усетиш, колко си зле и вече съм изумен от теб и твоята безгранична и безкрайна тъпотия. И си тръгнал да ми се правиш на остроумен, а не можеш да напишеш едно изречение като нормален човек и даже с цялата си наглост се подиграваш и на другите. shok
От написаното от теб лъха само на едно - СРАМ!
Браво и на твоя пернат другар, приятел в нужда се познава. sila

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#4102 2019-03-07 21:10:29

Бай Ставри
Потребител

ушев на вена написа:

Научи родната си писменост и тогава може да спориш с мен.
Бил изОмен селянина и не се Осещали хората. Ти сам не можеш да се усетиш, колко си зле и вече съм изумен от теб и твоята безгранична и безкрайна тъпотия. И си тръгнал да ми се правиш на остроумен, а не можеш да напишеш едно изречение като нормален човек и даже с цялата си наглост се подиграваш и на другите. shok
От написаното от теб лъха само на едно - СРАМ!
Браво и на твоя пернат другар, приятел в нужда се познава. sila

Бате,смени си ника на кон с капаци,ако може.Изобщо не стопляш за кво става въпрос.А,холегане? bira

Офлайн