Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#4426 2019-02-12 01:10:12

ujas
Потребител

Re: Левски - мачове, отбор, треньори, проблеми

CSKA_HOOLS_ARMY написа:

Кво им се обяснявате на тъпите говеда ? Точно те са Acab и омерта,ама след всяка случка когато са бити тичат по районните да пишат жалБи. А заради тоя ''хОлеган'' вече ме барат по топките по 10 пъти преди мач. Кур за него и за све говеда.

Не ти ли е кеф като те барат за топките metal  metal  metal

Офлайн

#4427 2019-02-12 01:19:00

Govedoebach
Потребител

pub crawl написа:

Е той да не я целил нея? Как да знае, че ще пострада полицайка? Хвърлил е бомбата към куките и това е. Бомбите не съм им фен, но са част от хулиганството от десетилетия. Това какви са съвремените фенове няма нищо общо със случката. Искате го в затвора само защото е говедо. Той си е получил присъдата, но да искате фен да влезе в затвор за хвърлена бомба срещу полицай и това да го пишете в хулигански сайт е смешно.

Тъпако, целехте сектор А. Наши деца се опитваха да уцелят вашите дебили. Друг е въпросът, че е доколкото аз знам тоя е бушон. Макар че ситурно има за какво да лежи и той. Аз си знам кои са ми врагове. Има си фуражки, които ни мразят, защото ни има. Сигурно на вас не ви е случвало дори да ви правят домашни посещения и да ви разкарват като маймуни по арести, дори да нямат общо с някоя случва. ACAB сте щото е модерно, а не защото сте брали гайлето.  Знаеш ли колко свободни ваши електронни сме срещали  и нито сме ги били, нито събличали не заради някакви кодекси или путки майни, а щото няма чест и победа ако не е взето от сериозни и организирани хора. Ще ми говорят вчерашни путьовци за сцена. 

Не сме забравили Гергана Орлова, говеда. Има си кретени и дебили и сред нашите- И честно казано такива бомбаджии трябва да се радват на суровачката първо от своите. Изобщо не трябва да се чака ушеви и мушеви. Бомбаджията трябва да бъде мачкан още в собствения си сектор, защото после всички ядем лайната. Само че при вас това си се прави съвсем организирано от много години от "правилните хора". Познавам ваши момчета от дивизията, които винаги са имали принципна позиция против тия неща. И те имат уважението ми. Лично бих смазал главата на всеки, който се прави на Господ и застрашава чужди животи. И хич не ми пука от цвета.

Офлайн

#4428 2019-02-12 01:40:08

ujas
Потребител

Govedoebach написа:
pub crawl написа:

Е той да не я целил нея? Как да знае, че ще пострада полицайка? Хвърлил е бомбата към куките и това е. Бомбите не съм им фен, но са част от хулиганството от десетилетия. Това какви са съвремените фенове няма нищо общо със случката. Искате го в затвора само защото е говедо. Той си е получил присъдата, но да искате фен да влезе в затвор за хвърлена бомба срещу полицай и това да го пишете в хулигански сайт е смешно.

Тъпако, целехте сектор А. Наши деца се опитваха да уцелят вашите дебили. Друг е въпросът, че е доколкото аз знам тоя е бушон. Макар че ситурно има за какво да лежи и той. Аз си знам кои са ми врагове. Има си фуражки, които ни мразят, защото ни има. Сигурно на вас не ви е случвало дори да ви правят домашни посещения и да ви разкарват като маймуни по арести, дори да нямат общо с някоя случва. ACAB сте щото е модерно, а не защото сте брали гайлето.  Знаеш ли колко свободни ваши електронни сме срещали  и нито сме ги били, нито събличали не заради някакви кодекси или путки майни, а щото няма чест и победа ако не е взето от сериозни и организирани хора. Ще ми говорят вчерашни путьовци за сцена. 

Не сме забравили Гергана Орлова, говеда. Има си кретени и дебили и сред нашите- И честно казано такива бомбаджии трябва да се радват на суровачката първо от своите. Изобщо не трябва да се чака ушеви и мушеви. Бомбаджията трябва да бъде мачкан още в собствения си сектор, защото после всички ядем лайната. Само че при вас това си се прави съвсем организирано от много години от "правилните хора". Познавам ваши момчета от дивизията, които винаги са имали принципна позиция против тия неща. И те имат уважението ми. Лично бих смазал главата на всеки, който се прави на Господ и застрашава чужди животи. И хич не ми пука от цвета.

Е като те посещават ушатите увас,не можеш да изкараш пистолета от касата и да направите мазалото в коридора ли,ми за кво ти е тоя пистолет

Офлайн

#4429 2019-02-12 02:33:00

Govedoebach
Потребител

ujas написа:

Е като те посещават ушатите увас,не можеш да изкараш пистолета от касата и да направите мазалото в коридора ли,ми за кво ти е тоя пистолет

smqh  smqh  smqh Пичага си. Само дето в България си сбъркал отбора. YNWA!

Офлайн

#4430 2019-02-12 07:51:19

pub crawl
Потребител

Govedoebach написа:
pub crawl написа:

Ей, превъзбуден, на господ в този сайт се правите само ти и панталона. На години със сигурност съм повече от теб и 99% от форума, така че мога да си говоря за сцена колкото си искам. Проблемът на повечето ви тук в нета , е че ставате принципни само да излезете "победители" в спора. Ти конкретно очаквам да кажеш скоро, че и на Марс си бил и там имаш фирма и в гаража ти вече два танка има. После ми пишат хора за национално обединение. Е как да стане, като българският хулиган пее  на куките, радва се когато арестуват и осъдят чужди и всичките му битки са в хулиганс.бг.

Последна редакция от pub crawl (2019-02-12 08:33:31)

Офлайн

#4431 2019-02-12 09:55:27

alcait
Потребител

Това с ,,пистолета по лични причини ,, май никога няма да бъде забравено. Даже на някое дерби очаквам транспарант.
П.С на контролата с Етър ми се стори, че има в пъти повече хора от някои наши домакинства през сезона.

ЦСКА СОФИЯ
Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.

Офлайн

#4432 2019-02-12 13:47:11

Kude_e_dunav_hool2
Потребител

Тъпото говедо с основно образование наистина целеше по А сектор. Вероятността да бъде оцелен Дърпатов, ГА или някой от сорта е едно на няколко хиляди. На куката и ебахте майката. Ако беше някое от децата на Тиретата щяхте да го убиете. Заслужава си съдбата.  cow

пс. Иначе тва за бушона наистина се чува, ама тоя не знам дали е толкова тъп, ако е вярно.

Последна редакция от Kude_e_dunav_hool2 (2019-02-12 13:48:32)

Офлайн

#4433 2019-02-12 15:28:48

BEROE_ULTRAS_1916
Потребител

Жълтите веднъж от близо ни направиха стабилна бомбардировка в сектора за гости. За щастие никой не пострада. След като един от техните изгуби част от собствената си плът, май се поспраха. И все пак, хвърляйте бомби по пистата, звукът надъхва целия сектор и респектира врага. Но да ги хвърляте по други българи, дори и рискът от фатален край да е минимален, това не е нормално.

Бранникъ

Офлайн

#4434 2019-02-12 18:27:06

Ан тъй!
Потребител

DMS ютия! Защо в Левски всичко е измачкано?

https://www.dnes.bg/football/2019/02/12 … ano.401861

Обеля ми е Бока

Офлайн

#4435 2019-02-12 19:22:42

RED
Потребител

Тия хомлеси толкова са се насрали от фалита че даже си затвориха (отново) миризливият гейорум за да не им се вижда страха.Все едно всички останали хора са паднали от луната и не знаят за какво иде реч.Сега правят такива сФирки на черепО че даже холандска шаврантия не може да ги опише в мемоарите си.

ОТ ЦСКА СА ДЕЦАТА НИ,ТЕ НЕ ИСКАТ ДА СА КУРВИ И ПРЕДАТЕЛИ
НАРКОМАНИ И БОКЛУЦИ ТОВА ВИ Е ХАЙЛАЙФА-ГНУСНИ СЪЩЕСТВА ОТ КОИТО МИ СЕ ДРАЙФА
ГЛАВАТА ТИ ПРАЗНА,КОСАТА ТИ МАЗНА,ДУШАТА ПРОДАЖНА

Офлайн

#4436 2019-02-12 23:25:36

sugzagzu
Потребител

RED написа:

Тия хомлеси толкова са се насрали от фалита че даже си затвориха (отново) миризливият гейорум за да не им се вижда страха.Все едно всички останали хора са паднали от луната и не знаят за какво иде реч.Сега правят такива сФирки на черепО че даже холандска шаврантия не може да ги опише в мемоарите си.

плачат и духат  smqh  smqh

Офлайн

#4437 2019-02-13 01:05:06

ultras_1948
Потребител

sugzagzu написа:
RED написа:

плачат и духат  smqh  smqh

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#4438 2019-02-13 01:14:39

alcait
Потребител

Пфк левски с ЕИК;191413126/35 е толкова зле че всеки вика вземи го ти. На Спас не му се занимава изобщо .... даже в погледа му се вижда изречението  ,, Да бе , бойко ми ги натресе понеже нямаше друг начин да взема вивакома ''  обаче нали е възпитан и истината не се казва особено когато е неудобна и в национален ефир.
И ако наистина дълговете ви спадна с 15 млн.  просто с един подпис това ще е показател за държавна намеса от най-високо банкиевско ниво.
Говедаспор подуене е един полу славианизиран отбор държан будна кома от неговите прекрасни и заможни фенови тип стефан софията, бойко, агент Николай и др.   Пък после си лалайте, че ние сме били литекс или че ЦСКА би Омрел колко си искате .... и понеже твърде много  пиша като ГА , завършвам като дърпатов - КУР ЗА ЛЕФСКИ !

ЦСКА СОФИЯ
Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.

Офлайн

#4439 2019-02-13 01:36:02

plovdiv26
Потребител

Абе нищо лично, ама пародията е пълна като почнеш от отбор, публика, та стигнеш до козирка, нали то в България, тва е нормално.. обещания, обещания, заеби при всеки е така.Ама едно не разбирам..,то бива толкова модерен 'хулиганизъм', ама чак пък всеки месец/седмица да се ебават ваши 'лидери' с дивизията у фейса и да валят статуси и коментари без причина?Да се сере повече по техен адрес, вместо по прасетата, те тва не го разбирам? mislitel Иначе цирка е пълен, то не са неграмотни изказвания, то не е тагване на СДВР, то не са бисери, то не са мохабети' , цирк балкански. smqh

Последна редакция от plovdiv26 (2019-02-13 01:41:17)

Офлайн

#4440 2019-02-13 08:09:14

HoolsArmy
Потребител

Авантюрата с господин Божков май няма да я бъде. Имало е звънене на Боко и е имало отказ

Офлайн