Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#33916 2019-02-01 00:16:59

alcait
Потребител

Re: ЦСКА - мачове, отбор, треньори, проблеми

Само аз ли си мисля, че нашите играят кой от кой по-тотаджийски мачове  НА МарбеяТА ?

ЦСКА СОФИЯ
Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!

Офлайн

#33917 2019-02-01 12:29:44

Asenov
Потребител

alcait написа:

Само аз ли си мисля, че нашите играят кой от кой по-тотаджийски мачове  НА МарбеяТА ?

ама тия контроли има ли ги в фишовете  mislitel не са ли само официалните мачове

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#33918 2019-02-01 22:58:25

7_!_2
Потребител

Както казва Кокала малко променено: Здравейте ловчанлии ! Как сте припознавачи ?" metal

Офлайн

#33919 2019-02-02 00:53:47

Jason Voorhees
Потребител

"Двубоят от XXIII кръг на Първа лига между ЦСКА и Левски ще започне в 13:00 часа, вместо в 14:45, както беше обявено първоначално. Противникът ни е символичен домакин в мача, а промяна е направена по предложение на компанията, носител на правата за първенството."

kreten  kreten  kreten  kreten

Чалга без мангали е като джаз без негри.

Офлайн

#33920 2019-02-02 10:49:08

alcait
Потребител

7_!_2 написа:

Както казва Кокала малко променено: Здравейте ловчанлии ! Как сте припознавачи ?" metal

Според мен лично е даже по-добре, че спортала пуска такива новини (макарче те го правят с провакативна цел) Приемствеността  чисто документална не е до край завършена и това го знае всеки. За мен ако за тази поредна календарна нефутболна година изчистим документите околко примствеността м/у двете дружества ще е по-голям успех от титла дори. Дано ръководството да го осъзнава!

ЦСКА СОФИЯ
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.

Офлайн

#33921 2019-02-02 23:35:07

Дуче
Потребител

alcait написа:
7_!_2 написа:

Според мен лично е даже по-добре, че спортала пуска такива новини (макарче те го правят с провакативна цел) Приемствеността  чисто документална не е до край завършена и това го знае всеки. За мен ако за тази поредна календарна нефутболна година изчистим документите околко примствеността м/у двете дружества ще е по-голям успех от титла дори. Дано ръководството да го осъзнава!

k

Офлайн

#33922 2019-02-07 19:38:59

alcait
Потребител

Айде чАл .. ,,майсторе''   нЕма да ми липсваш...  kur  kur
Добре дошъл Любо !

ЦСКА СОФИЯ

Офлайн

#33923 2019-02-08 13:19:56

Asenov
Потребител

alcait написа:

Айде чАл .. ,,майсторе''   нЕма да ми липсваш...  kur  kur
Добре дошъл Любо !

Всичко добре с Любо ама как си представяш тия глезени футболисти + черните да му изпълняват всичките указания и начина му на тренировки .Тия след 3 мача ще почнат да го бойкотират в съблекалнята защото знаем му характера и изискванията  mislitel  mislitel

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#33924 2019-02-09 19:00:28

FALLOUT
Потребител

Къде стеееее курвиииииииии?  smqh

Ще ходим ли на мач след 2 седмици?

Офлайн

#33925 2019-02-10 23:53:19

Govedoebach
Потребител

Asenov написа:

Всичко добре с Любо ама как си представяш тия глезени футболисти + черните да му изпълняват всичките указания и начина му на тренировки .Тия след 3 мача ще почнат да го бойкотират в съблекалнята защото знаем му характера и изискванията  mislitel  mislitel

Започна се с изгонването на келемето Манолев. Няма да смеят да гъкнат лигльовците.Крайно време беше Любо да се върне в храма.

Последна редакция от Govedoebach (2019-02-10 23:53:39)

Офлайн

#33926 2019-02-16 16:28:24

СиняТишина
Потребител

Тия нашите момчета, ако мислят да играят така с говедата, лошо ни се пише. Фала при втория гол, изобщо не съществуваше, ама предвид показаното на терена, не заслужаваме победата!

ЦСКА - НАШИЯТ ЖИВОТ !

Офлайн

#33927 2019-02-16 17:35:02

collector
Потребител

СиняТишина написа:

Тия нашите момчета, ако мислят да играят така с говедата, лошо ни се пише. Фала при втория гол, изобщо не съществуваше, ама предвид показаното на терена, не заслужаваме победата!

zaebi fala posle imashe zasada sled izchistvaneto na cherniauskas

ЦСКА София

Офлайн

#33928 2019-02-16 17:47:23

slepeca
Потребител

Споко, винаги можем да ви надминем по тея показатели. Мача на 24ти е ваш!  kreten  kreten

"не присъствах,но знам какво се е случило"- Просто-ултраса 2017

Офлайн

#33929 2019-02-16 23:50:58

pub crawl
Потребител

collector написа:
СиняТишина написа:

zaebi fala posle imashe zasada sled izchistvaneto na cherniauskas

Е това ще да е попречило, не че имахте два удара във вратата за целия мач :) . Да беше едно на нула да ревете, ама сега е жалко и смешно :)

Офлайн

#33930 2019-02-17 00:01:21

ge666a
Потребител

нещо проекта на джуджето заби, ебати кефа  bira

Drinking boys

Офлайн