Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#3796 2019-04-09 20:13:24

Varicose14
Потребител

Re: Тормоз на цигани над българи

Магазинерчето го млатят, трима седят и гледат отстрани, това сме ние, страхлива паплач.

Офлайн

#3797 2019-04-13 01:38:38

LEVSKIHOOL
Потребител

айде фракциите.. защо ви няма в Габрово?

Офлайн

#3798 2019-04-13 01:50:51

BEROE_ULTRAS_1916
Потребител

Бранникъ

Офлайн

#3799 2019-04-13 12:29:30

Repoman
Потребител

Айде стига с тия фракции вече...
Коя фракция ще официализира присъствието си на подобни протести? Футболни фракции в случая грам не ни трябват!!!
Тука става въпрос за самосъзнанието на всеки българин и дълга му да защити родината си и народа си! Ако не го чувстваш, нямаш работа там, дори и "фракцията" ти да е там...
Трябва да сме единни като юмрук, да знаем и да покажем какво искаме!
Фракцията е една и тя е ЗА БЪЛГАРИЯ!

Офлайн

#3800 2019-04-29 08:14:48

mmmm
Потребител

Офлайн

#3801 2019-07-14 00:31:22

cska sf
Потребител

Забелязвате ли, обаче,  откак т. нар. "патриоти" са във властта, че циганската битова престъпност тотално избуя, почти всеки ден четем в новинарския поток за поредните безчинства на мангалите ?!  А "патриотите" си живеят на някаква друга планета, за тях този проблем вече не съществува едва ли не ....

ВМРО, Хатака, Национален Фронт за Забогатяване на Валери Симеонов и Сие .... и на най-омразната ми държава на света не й пожелавам подобни "патриоти" и "националисти", продажни курви и безродници.

Офлайн

#3802 2019-07-14 14:20:40

Asenov
Потребител

cska sf написа:

Забелязвате ли, обаче,  откак т. нар. "патриоти" са във властта, че циганската битова престъпност тотално избуя, почти всеки ден четем в новинарския поток за поредните безчинства на мангалите ?!  А "патриотите" си живеят на някаква друга планета, за тях този проблем вече не съществува едва ли не ....

ВМРО, Хатака, Национален Фронт за Забогатяване на Валери Симеонов и Сие .... и на най-омразната ми държава на света не й пожелавам подобни "патриоти" и "националисти", продажни курви и безродници.

и ти си прав ,но мангалите станаха просто много нагли защото си знаят правата и знаят че никои нищо не може да им направи ,нямат страх от никои , тука сега всички анти комунисти ще скочат ама по Бай Тошо тия като се стъмни не са смеели да излязат от катуна .

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#3803 2019-07-14 14:51:43

NoXs3bt
Потребител

Asenov написа:
cska sf написа:

и ти си прав ,но мангалите станаха просто много нагли защото си знаят правата и знаят че никои нищо не може да им направи ,нямат страх от никои , тука сега всички анти комунисти ще скочат ама по Бай Тошо тия като се стъмни не са смеели да излязат от катуна .

Нещо не мога да хвана много смисъл с писанието ти за Бай Тошо , Бай ти Тошо е виновен за проблема с мангалите в днешна България ,даже се твърди ,че самият той има циганска жилка ,но не съм много запознат с темата . БКП вкарват закона за уседналост с който се създават и циганските гета ,дори се твърди ,че вкарва мангали от Ромъния с цел да повиши населението ! И преди 89 е имало циганска престъпност просто е имало и наказания и по-малка гласност за престъпността като цяло . Мангалите имат същите права като теб и мен ,но заради най-мързеливото министерство ( МВР) и политиците ,не изпълняват задълженията си ! При сегашният начин на правене на избори ( пазаруване на гласове ) и ниската политическа ангажираност на българина , скоро няма да се променят нещата ,а като прибавим и демографския проблем решението клони към 0 . Аз съм на мнение ,че отново трябва да се ходи пред парламента като 2009 ,защото реално държавата се управлява от герб+дпс !

От тука започва родината,
със гроб на незнаен юнак,
над който смъртта е преминала,
смъртта, не и вражият крак!

Офлайн

#3804 2019-07-15 16:18:26

Asenov
Потребител

NoXs3bt написа:
Asenov написа:
cska sf написа:

Нещо не мога да хвана много смисъл с писанието ти за Бай Тошо , Бай ти Тошо е виновен за проблема с мангалите в днешна България ,даже се твърди ,че самият той има циганска жилка ,но не съм много запознат с темата . БКП вкарват закона за уседналост с който се създават и циганските гета ,дори се твърди ,че вкарва мангали от Ромъния с цел да повиши населението ! И преди 89 е имало циганска престъпност просто е имало и наказания и по-малка гласност за престъпността като цяло . Мангалите имат същите права като теб и мен ,но заради най-мързеливото министерство ( МВР) и политиците ,не изпълняват задълженията си ! При сегашният начин на правене на избори ( пазаруване на гласове ) и ниската политическа ангажираност на българина , скоро няма да се променят нещата ,а като прибавим и демографския проблем решението клони към 0 . Аз съм на мнение ,че отново трябва да се ходи пред парламента като 2009 ,защото реално държавата се управлява от герб+дпс !

Аз съм набор 86г. ..........не съм го виждал с очите си ,просто така са ми разказвали ,може и да е преувеличено доста ,но е факт че престъпността на мангалите не е била както сега.

За когото честта е празна дума , за него всичко е нищожно !!!!!!!

Офлайн

#3805 2019-07-16 19:52:13

shibamsfine1914
Потребител

Пичове,мангали в днешно време можеш да набиеш ,но хванат ли те после ,дори и да умреш държавата нищо няма да направи . Хиляди пъти съм казвал ,че докато не се обединим всички видове футболни хулигани и не избием тази паплач , няма да се оправим ! nono

Офлайн

#3806 2019-07-16 21:03:46

ВИНАГИ С НАС
Потребител

shibamsfine1914 написа:

Пичове,мангали в днешно време можеш да набиеш ,но хванат ли те после ,дори и да умреш държавата нищо няма да направи . Хиляди пъти съм казвал ,че докато не се обединим всички видове футболни хулигани и не избием тази паплач , няма да се оправим ! nono

За обединението си много прав.Крайно време е да има национално обединение в името на святата ни родина.Ама има и друго, че държавата ги пази тези паразити.

Офлайн

#3807 2019-07-16 23:34:55

Карл Панцрам
Потребител

shibamsfine1914 написа:

Много ми е интересно кой чорбар ще се обедини с shibamsfine1914  smqh

Офлайн

#3808 Вчера 02:10:30

shibamsfine1914
Потребител

[По принцип съм се бил редом с чорбар ,така че не ми се вярва ,че е невъзможно и други левскари и цесекари да се обединят,все пак е в името на България.Мангалите на сапун, турците на веро!

bira

Офлайн