Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#46 2017-06-17 00:35:11

Сандански
Потребител

Re: Спартак и Марица Пловдив

pantalon_1997_holigans написа:

Кво да ми се иска е балък! Прочел съм повече отколкото ти и хомо дружката ти пухтю1948 общо! Тва е факт колкото и да не ти се иска, изобщо нямаш на представа за кво става въпрос! koz

И как така същевременно си адски неграмотен?  debil Явно четенето не помага, пробвай да с въже около врата.

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#47 2017-06-17 00:51:22

14sd88
Потребител

BoyFromLulin написа:

Кво да ми се иска е балък! Прочел съм повече отколкото ти и хомо дружката ти пухтю1948 общо! Тва е факт колкото и да не ти се иска, изобщо нямаш на представа за кво става въпрос! koz

Чел си само станциите в метрото, докато си търсил надпис за Пловдив, смотан селянин... smqh

хубаво че на софийските клошари ви направиха метро, че повечето шопи не сте можели да си позволите автомобили  smqh
возете се натъпкани в потното метро миришещо на кисело зеле и се радвайте. а ако нЕма стотинки за метрото, винаги можете да се натъпчете гратис в някакъв потен трамвай или икарус и да се оглеждате за контрола, типична селософийска история, после мангалите били крали  smqh

Последна редакция от 14sd88 (2017-06-17 00:51:55)

Офлайн

#48 2017-06-17 09:17:53

pantalon_1997_holigans
Потребител

Сандански написа:

И как така същевременно си адски неграмотен?  debil Явно четенето не помага, пробвай да с въже около врата.

Адски неграмотен??? Ае хомо джудженце не ти ли писна панталона да те клеца публично нон стоп? Ти явно си пасивния от връзката ви с пухтю1946 и ти харесва якото клецане а?  smqh Нямам проблеми с тва ще продължавам да ти го забивам все по-навътре, малъг грамотен софийски гей! smqh  smqh  smqh

Офлайн

#49 2017-06-17 11:06:36

Сандански
Потребител

Сандански написа:

Адски неграмотен??? Ае хомо джудженце не ти ли писна панталона да те клеца публично нон стоп? Ти явно си пасивния от връзката ви с пухтю1946 и ти харесва якото клецане а?  smqh Нямам проблеми с тва ще продължавам да ти го забивам все по-навътре, малъг грамотен софийски гей! smqh  smqh  smqh

Дънинг-Крюгер.
mislitel
Единствено можеш да го забиеш в нещастния си животец. Да ти обяснявам ли елементарната психология? Карл Роджърс, а-у? Безплатен е съветът, само кажи.

Офлайн

#50 2017-06-17 11:15:44

pantalon_1997_holigans
Потребител

smqh  smqh  smqh

Офлайн

#51 2017-06-17 11:21:17

Сандански
Потребител

smqh  smqh  smqh

Къв си по образование, помиярче? Връзки с обществеността ли си завършил? Или публична администрация?  metal

Офлайн

#52 2017-06-17 11:32:18

pantalon_1997_holigans
Потребител

Много ти се иска да знаеш нали гейче? smqh

Чети си там глупостите и се мисли за образован ама само едно нещо ще ти кажа! Истинското знание не го намерих по учебните заведения! След като завършиш и си напълниш главата с излишните тонове информация или образование както искаш го наричай, опитай да намериш иглата на истинското познание във огромната купа с лайна! Малко йода стайл! runner

Офлайн