#706 2017-02-18 12:20:50

Combat18
Потребител

Re: Българските отбори в Европа 2016-2017

BaiGanio написа:

Абе нещастна клавиатурна мишко,убеден съм,че хулиганските ти и нацистки изяви са само зад компютър,няй-ярката черта на неудачника е да плюе по тези,които се опитват,да правят нещо,за което на неудачника не му стиска.Да го духаш,комплексар

Точно така, прав си за всичко  smqh

tuk_I_tam написа:

...

За съжаление си адски прав. Основните групи и на двата отбора отдавна спряха да се занимават. Имат си по-интересни занимания. Имаше един лозунг, който ми харесваше преди време "The fooball is not only a game, long time ago", но сега като се замисля, нещо посланието му има и трета гнусна страна. Кога последно сте видели някой от Запад или Аналс да бръмчи? Щото аз не мога да се сетя. И кво остава? По-малките групи, които поради една или друга причина делят неща помежду си и не могат да се организират заедно. При нас е невъзможно, при вас е малко по-лесно засега. Добре, че са малките да бръмчат наляво на дясно, но капацитета на тях не им стига за сериозни групи като на Копенхаген. Единствено могат да дърпат флагчета и шалове на случайни. Пак по-добре без нищо, но е срамно хулиганска група да се разхожда 2 дни из София, дори да си намери група на друг отбор от друга държава, докато нашите се насират и се отказват, за да не бъдат бити насред София. Всъщност вашите, нашите дори не си мръднаха пръста, но това е друга тема.

И това не е само за хулиганизма, това е грозната картинка и на стадиона. При вас засега има някакъв мир и спокойствие, между припознавачи и някакви други и докато отбора играе добре ще има там някаква шепа хора. Докато при нас, нещата са трагични. Още по-грозното, е че вместо да се бием Левски и цска, съвсем скоро ще започнем да се бием по между си...

Който отрича очевадното е пълен глупак.

Последна редакция от Combat18 (2017-02-18 12:21:25)

Офлайн

#707 2017-02-18 12:37:05

0025
Потребител

Нашите са ги убили от бой Копенхаген бе,нищо че никой не е разбрал за това.Едно гърбено знаме,което никой не може да обясни на коя група = убити датчани  smqh Пародия и цирк

Офлайн

#708 2017-02-18 12:49:03

ge666a
Потребител

0025 написа:

Нашите са ги убили от бой Копенхаген бе,нищо че никой не е разбрал за това.Едно гърбено знаме,което никой не може да обясни на коя група = убити датчани  smqh Пародия и цирк

или си ушев, или си много тъпо парче, или си и двете, абе квото и да си, начукай си го. калъф.

Евреите не ме обичат, а аз съм ебати пича!

Офлайн

#709 2017-02-18 13:16:49

Kude_e_dunav_hool2
Потребител

ge666a написа:
0025 написа:

или си ушев, или си много тъпо парче, или си и двете, абе квото и да си, начукай си го. калъф.

Не така, колеги.

Офлайн

#710 2017-02-18 13:33:17

ludfilm
Потребител

PIRIN_HOOL написа:
BaiGanio написа:

Прави ми впечатление,колко много сган се навъди,непрестанно да плюе по родното,всичко наше е оплюто и осмяно,е,ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА,МРЪНКАЧИ.това поколение,което расте в момента е съвкупност от чалга-профани,либерал-толерасти и национални нихилисти.Давам ви гаранция,че до 10години,преко сили,90% от нашите агитки ще са антифа сволоч.Да го духате разни гундита,мадафаки и тем подобни родомразци,презирам ви и мразя повече от мангалите,защото сте хиляди пъти по-вредни!

Съгласен съм.И като заговори за новото поколение ето клипа с интервю на руските хулигани да видите какво представлява там новото поколение фенове: https://www.youtube.com/watch?v=7fZ7QAMNnz8. Приятно гледане! Да се надяваме,че един ден и тук нещата ще се променят.

Клипа си заслужава.Иначе надежда вече няма, то с всяка изминала година нещата стават по - зле, а не по - добре.

Последна редакция от ludfilm (2017-02-18 13:39:55)

Офлайн

#711 2017-02-18 15:04:41

Labrys
Потребител

0025 написа:

Курво, да ти еба майката.

Офлайн

#712 2017-02-18 15:24:13

Kude_e_dunav_hool2
Потребител

Labrys написа:
0025 написа:

Абе кво си се разпсувал, разбрахме, че за пръв път си ходил да се дебнеш с чужденци, аре са се свивай от ненаправеното и мълчи.

Последна редакция от Kude_e_dunav_hool2 (2017-02-18 15:34:43)

Офлайн

#713 2017-02-18 16:16:42

Labrys
Потребител

Kude_e_dunav_hool2 написа:
Labrys написа:
0025 написа:

Абе кво си се разпсувал, разбрахме, че за пръв път си ходил да се дебнеш с чужденци, аре са се свивай от ненаправеното и мълчи.

Ти колко датчани изгърби?

Офлайн

#714 2017-02-18 17:23:07

gundi9
Потребител

Labrys написа:
Kude_e_dunav_hool2 написа:
Labrys написа:

Ти колко датчани изгърби?

Едва ли от вас филмари (говоря за целия форум) е гърбел някога някой.Пълни утайки...най-лошото е че сте и филмирани.

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн