Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2011-05-10 15:32:50

doriano
Потребител

Re: Пирин СС или Пирин Реален

БЛАГОЕВГРАД написа:
doriano написа:

Агитка няма от 15 години, за да има агитка трябва и отбора да върви, винаги ще си има фенове 20-30-50 да ги кажем, за гостувания и т.н. (но всички знаем че се събират повече само ако рейса е безплатен), едно време пак нямаше агитка имаше зурни, орлин махала, банскалията и много деца, но секторите (и двата бяха пълни) отбора играеше добре, 2 финала за купата, много силни мачове за първенството, играчи като михтарски, андонов, орачев, стойчо стоилов, добри митов, радуканов, петрунов, безински, герганчев, тренчев, гошо бачев, станислав бачев, стоймир урошевич и заради тях имаше голяма маса, дори като имаше мач през седмицата в ранния следобед на стадиона ходеха по 7-8 хил минимум, същото беше и със сектор бадеми. В момента има масово отдръпване на младите хора от спортни мероприятия, забавленията са други. Колкото Пирин СС или Реален тва са пълни глупости, 2 агитки с по 15 човека, СС никога не е било агитка, винаги е било фракция, приятели които пътуват предимно на гостувания да се забавлява (гимнастика, най оригиналните рефрени и най големите простотии), без да търси конфронтация (тва че се псува всичко е просто за забавление) и агитка в последните 10 години има само когато мачът е важен. Колкото до реален не знам, нека си пеят не мисля че СС им пречат те все пак не пеят изобщо, мисля че просто се правят дребни игрички за пари, едните взимат пари от байкушо, а другите предполагам че взимат от галчев, но не вътрешните игри са проблем, ами финансите в пирин, зашото ако имаше постоянството и парично обезпечение като Берое например или черно-море и се бореха за 5-9 място стадионът щеше да е пълен, и с годините пак децата да започнат посещават, подркепят и израстват с отбора както беше до 96-97г

Пирин Реален не взима парични облаги от никой...

А как си позволи да отпусне безплатен автобус до перник в такъв случай?
П.П. Забравих да спомена и двата безплатни рейса за мача със славия и един за мача с локо сф а дори и за мача в сливен, все пак нито банскалията нито сукси могат да си позволят толкова подаръци, рейсовете са били безплатни, а реален не продават някакви артикули, нито пък събират членски внос, така че трудно бих повярвал на това което казваш, но нз, вие си знаете, все пак коментара ми не беше насочен кой, колко и откъде взима, а защо няма и защо няма да има агитка скоро, и все пак като изключим гостуването на Парк Лаута за купата, всички останали са с безплатни рейсове, доста странно за фенклуб който не взима парични облаги и със сигурност никой от феновете не е извадил лични пари да плати екскурзията за останалите.

Последна редакция от doriano (2011-05-10 16:02:28)

Офлайн

#32 2011-05-10 18:08:52

pirin-supporters
Потребител

doriano написа:

Агитка няма от 15 години, за да има агитка трябва и отбора да върви, винаги ще си има фенове 20-30-50 да ги кажем, за гостувания и т.н. (но всички знаем че се събират повече само ако рейса е безплатен), едно време пак нямаше агитка имаше зурни, орлин махала, банскалията и много деца, но секторите (и двата бяха пълни) отбора играеше добре, 2 финала за купата, много силни мачове за първенството, играчи като михтарски, андонов, орачев, стойчо стоилов, добри митов, радуканов, петрунов, безински, герганчев, тренчев, гошо бачев, станислав бачев, стоймир урошевич и заради тях имаше голяма маса, дори като имаше мач през седмицата в ранния следобед на стадиона ходеха по 7-8 хил минимум, същото беше и със сектор бадеми. В момента има масово отдръпване на младите хора от спортни мероприятия, забавленията са други. Колкото Пирин СС или Реален тва са пълни глупости, 2 агитки с по 15 човека, СС никога не е било агитка, винаги е било фракция, приятели които пътуват предимно на гостувания да се забавлява (гимнастика, най оригиналните рефрени и най големите простотии), без да търси конфронтация (тва че се псува всичко е просто за забавление) и агитка в последните 10 години има само когато мачът е важен. Колкото до реален не знам, нека си пеят не мисля че СС им пречат те все пак не пеят изобщо, мисля че просто се правят дребни игрички за пари, едните взимат пари от байкушо, а другите предполагам че взимат от галчев, но не вътрешните игри са проблем, ами финансите в пирин, зашото ако имаше постоянството и парично обезпечение като Берое например или черно-море и се бореха за 5-9 място стадионът щеше да е пълен, и с годините пак децата да започнат посещават, подркепят и израстват с отбора както беше до 96-97г

Много точно, кур за фенклубовете, не ми се занимава вече с фенклубове, всеки да си ходи както може... кур за безплатните рейсове и коматарлака.

Офлайн

#33 2011-05-24 15:43:04

БЛАГОЕВГРАД
Потребител

Нов сезон в "А" група...Гордеем се с мъжеството ви момчета...ПИРИН и след смъртта!

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164107_479799885885_288791275885_6010125_1070720_n.jpg

Офлайн

#34 2011-07-12 13:16:01

Teriposko
Потребител

Good read...  Thanks for passing it along.

I wholly can not narrate varied hairy reviews. I in-full used to appeal touching online writing help  capitally.

Офлайн

#35 2011-07-15 22:35:34

БЛАГОЕВГРАД
Потребител

Официално няма вече футбол в Благоевград! Къде е общината ?

П.С. накофф, "сс" (селяни от Симитли), Гей- 15 и др. пожелавам ви в най- скоро време да умрете всички! Амин !
С парите крадени от отбора свещи да си купувате !  kur

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/164107_479799885885_288791275885_6010125_1070720_n.jpg

Офлайн

#36 2014-12-05 21:58:15

CskaSofiaTroubleMakers
Потребител

И кво вече няма пирин СС?Реален и официалния фен клуб се обединиха и сега са Green Eagles?Никой ли от СС не ходи вече по мачове?Разкажете че ми стана интересно. bira

Кур бе братя , кур за лефски!

Офлайн

#37 2014-12-05 22:58:51

UBG
Потребител

CskaSofiaTroubleMakers написа:

И кво вече няма пирин СС?Реален и официалния фен клуб се обединиха и сега са Green Eagles?Никой ли от СС не ходи вече по мачове?Разкажете че ми стана интересно. bira

http://ultras-bulgaria.net/green-eagles … interview/

Офлайн

#38 2014-12-05 23:22:34

pirinstore.com
Потребител

Официално има два фен-клуба, ходим заедно на мачове, томахавките за заровени. Ние ''Зелени орли движим нещата - ултра дейности, организации, знамена, събирания, фен магазин и тн.  bira

Посетете нашия фен магазин - http://pirinstore.com/

Офлайн

#39 2016-06-25 14:16:51

orkitenategat
Потребител

Пирин сс или Пирин реален не ме интересувате ,ядете куро на почивки и тва е.

София ,квартал на Перник !!!

Офлайн

#40 2016-06-25 15:28:43

ultras_north
Потребител

Моля ви посетете саита, които момчето е постнал БУХАХАХАХАХА БУБУБУБУБУБУБУХАХАХАХХАХАХ  ББББББУХАХАХАХАХХАХАХХАХА БУХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХА ЪЪЪЪЪЪЪЪЪ БУХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХХАХАХАХХА

САМО ТИ...!

Офлайн

#41 2016-06-25 15:30:02

ultras_north
Потребител

Посетете нашия фен магазин - http://pirinstore.com/  БУХАХХАХАХАХА БУХАХАХХАХАХА БУУУУХАХАХАХАХХА

САМО ТИ...!

Офлайн