Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#166 2012-01-18 01:01:44

ultras_1948
Потребител

Re: Ираклис - ЦСКА

Отрепка, има си тема за музика, пиши там, не се опитвай да бъдеш провокативен, не ти се получава. Тик-так-тик-так bira
Само между другото сравни нещото, което си постнал с това - http://www.youtube.com/watch?v=Us5TeDK_GJk и виж разликата в класите, понякога и българското става.

Последна редакция от ultras_1948 (2012-01-18 01:11:13)

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#167 2012-01-19 14:29:41

CSKA CASUAL
Потребител

Re: Ираклис - ЦСКА

Mueve написа:

Мога да ви кажа,че сърбите и гърците са путки насрани.И това са го доказвали доста пъти.В Гърция и в Сърбия може да са тарикати ,но тук ще са мишки.Сърбите ако прочетете малко пробваха да ни забият ножа в гърба ,но не се получиха нещата.Проблема при нас ,че сме мирен народ ,но допре ли ножа до гърлото сметай ,че няма си тръгнат от тука.Не защитавам жандармерията,обаче наще куки сравнение с гръцките са като Давид и Голиад направете си сравнение. В миналия коментар обясних за какъв смешен народ става на въпрос.Няма какво да ми ги хвалите тия смешници тук сме преди тях и така ще бъде и за напред.Специално за ултрас сцената модата е по голяма там.Анархистите смешни (гърците) как няма да отидат 40 хиляди на мач и след това да си правят циганийте по улиците.Сърбите при тях отдавна си държат на това защото само това им остана честно казано.И нормално да са задружни колко пъти ги биха вече ...... В България хората сме по стиснати гледаме повече да се напиеме от колкото да отидеме на мач примерно или да отидеме на кафе некаде или да се надрусаме така е тука.НО ПОМНЕТЕ МИ ДУМАТА СТАНЕ ЛИ НЕЩО,БЪЛГАРИНА Е ГАДНО КОПЕЛЕ И ДОКАТО НЕ УМРЕ НЕ СЕ ПРЕДАВА.Доказали сме го с годините иначе до сега да сме с чалми ;) Замислете се и не им правете евала на тия смешници защото в момента времената при нас са страшно тежки !

Абе човек,ти се пусна да ми анализираш тука народопсихологията на три народа.Факт е че по форумите и на масите Българите все много знаем но иначе като трябва да се действа се крием и всеки си е сам за себе си.Тука копираме яко и при нас е мода сред тинейджърите да си Ултрас casual ili skinhead.В момента в които станат на по 25 години всеки заебава мачовете,щото по важно е да се работи или да се търчи след някоя тъпа путка,или след като се е понапомпал леко се е помислил за много голяма мутра и да се ходи на стадиона не се вписва в мутрагентството и всичко приключва,ако не се спре напално с мачовете то се идва два пъти в годината на евромачове или некое дерби и точка.При мнозинството от футболните фенове в България на който и да е отбор е така,това е мода а не начин на живот.За това ще сме на упашката на ултра сцената в европа,както сме последни и по заплати и по стандарт на живот.И вината си е в нас Българите не в Гърците,Сърбите или който и да е друг.Пак ти казвам не им се кланям напротив не ги харесвам и ми е тъжно че са преди нас но такива са фактите.

Офлайн