#16 2011-11-19 22:44:01

anonimniq
Потребител

Re: Източноевропейската футболна лига

pantalon_1997_holigans написа:
anonimniq написа:

Кофти ли ти е , че ако има такава вие няма да учавтате ? А малък пикльо  smqh

Много ми е кофти голям пикльо! smqh Ние всеки сезон сме в ЛЕ и сме свикнали на евротурнири, щом няма да участваме в суперпроекта на Коко, незнам как ще го преживея, ще си режа вените веднага!   kreten Наистина ще го чакам с нетърпение щом е дело на Коко Феърплея, без майтап! Такова нещо трябва да се види. smqh

Ние всеки сезон сме в ЛЕ хаха , не сте играли в евротурнири от кога бе смешен ? Ти сигурно не си бил роден когато последно сте играви в Европа , 97 набор хулиган  smqh

Локомотив Пловдив, над всичко и всички !

Офлайн

#17 2011-11-19 22:48:17

pantalon_1997_holigans
Потребител

anonimniq написа:
anonimniq написа:

Кофти ли ти е , че ако има такава вие няма да учавтате ? А малък пикльо  smqh

Много ми е кофти голям пикльо! smqh Ние всеки сезон сме в ЛЕ и сме свикнали на евротурнири, щом няма да участваме в суперпроекта на Коко, незнам как ще го преживея, ще си режа вените веднага!   kreten Наистина ще го чакам с нетърпение щом е дело на Коко Феърплея, без майтап! Такова нещо трябва да се види. smqh

Ние всеки сезон сме в ЛЕ хаха , не сте играли в евротурнири от кога бе смешен ? Ти сигурно не си бил роден когато последно сте играви в Европа , 97 набор хулиган  smqh

Верно ли не сме играли от толкова време, незнаех, баси тъпия отбор сме, веднага сменям отбора! 98 съм, само че съм написал 97 за да изглеждам по-голям!  sila

Офлайн

#18 2011-11-19 23:21:29

publicen3my
Потребител

l_fen написа:
PlovdivFootball написа:

smqh

Жълто анархисче,защо се смееш.
Не,че ми пука дали сме инициатори или не,но е факт,че след мача със Звезда почна да се шуми за тази лига.

Първите които повдигнаха отново въпроса за лигата,бяха Динев и президента на Звезда.

От там вече е ясно какво стана.............

Лелееее ама това верно ли е че Коко Динев ще прави тази лига? Коко Феърплея? Дето не играе много еврфутбол! shok Очакваме с интерес. smqh

ХАХАХАХАХАХА
Днеска в Поморие на полувремето ко стана ? ко стана ? СИНЕ
дишай дълбоко и отивай в темата за Б група в Гонга

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн

#19 2011-11-19 23:30:28

pantalon_1997_holigans
Потребител

publicen3my написа:
l_fen написа:

Жълто анархисче,защо се смееш.
Не,че ми пука дали сме инициатори или не,но е факт,че след мача със Звезда почна да се шуми за тази лига.

Първите които повдигнаха отново въпроса за лигата,бяха Динев и президента на Звезда.

От там вече е ясно какво стана.............

Лелееее ама това верно ли е че Коко Динев ще прави тази лига? Коко Феърплея? Дето не играе много еврфутбол! shok Очакваме с интерес. smqh

ХАХАХАХАХАХА
Днеска в Поморие на полувремето ко стана ? ко стана ? СИНЕ
дишай дълбоко и отивай в темата за Б група в Гонга

Ко станало на полувремето?

Офлайн

#20 2011-11-19 23:59:26

ReneHiguita
Потребител

Идеята е много добра, но защо си мисля че е само за ди си вържат гащите и сини и червени !?  zashto 

Разбирам да я има тази лига, но в нея да участват от 4-то място надолу....а то кво излиза ?! ... първите взимат квотите за ШЛ и КУ.... и след 1-2 кръга се местят в лигата ?  debil  dolu  Товес и оправдание да имат..... и парите да въртят ... ееееее е*...ма***

Един град, един отбор, една любов - ПФК БЕРОЕ 1916

Офлайн