#1 2008-11-21 19:17:40

cosa_nostra
Потребител

Шест месеца затвор за фен на Селтик нахлул на терена

Привърженик на Селтик беше осъден на шест месеца затвор, след като прекоси терена на "Селтик Парк" по време на равенството 1:1 между шотландците и Манчестър Юнайтед в среща от Шампионската лига по футбол. 18-годишният столичанин Джон Мърфи заяви в съда, че не помни случката, защото е започнал да употребява алкохол още в 11 часа сутринта местно време (б.а. 8 часа и 15 минути преди началото на британското дерби).

"Не само, че причинихте опасения по сигурността на играчите, но и прекъснахте важна футболна среща", категорична беше Линда Ръкстън от съда в Глазгоу. За разходката на Мърфи по време на мача, в който участие взе и българският национал от Манчестър Юнайтед - Димитър Бербатов, УЕФА глоби Селтик с 50 хиляди евро. В това число спадат и 20 хиляди, наложени през изминалата година за атаката на фен срещу вратаря на Милан - Дида, отново по време на мач от Шампионската лига. "Мърфи осъзнава, че Селтик заплати огромна сума и репутацията на клуба беше опетнена. Той съжалява за случилото се", заяви Еди Робъртсън, който е адвокат на подсъдимия

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#2 2008-11-22 17:28:18

gentleman
Потребител

Re: Шест месеца затвор за фен на Селтик нахлул на терена

6 месеца ебати гейове-те мн са зле

Офлайн

#3 2011-11-01 14:49:28

blue lionsss YAMBOL
Потребител

Имат си закони хората не са като нас mislitel

Бог е с нас

Офлайн

#4 2011-11-02 06:14:45

blue1914
Потребител

имат закони хората при безредицете в лондон чрез камери един го осъдиха на 3г затвор за 1 бутилка вода от 0.5л. от крадната от магазин. в българия на дербито на герена пак чрез камери установиха извършителя на счупването на оградата на стадиона но беше оправдан от съда с думите на подсъдимия: "пречеше ми и я преместих". САМИ СИ ПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ

Офлайн

#5 2011-11-02 12:01:38

North Stand
Потребител

Да ако някой тук изкочи на терена със сигурност няма да му дадат 6 месеца ! За нула време ще го пуснат ама там не са свикнали на наще сеири smqh

ЦСКА СОФИЯ !!!

Офлайн