Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2011-09-19 13:39:59

Svilengrad
Модератор

Кампания Левски докрай

В неделя вечер, на 18 срещу 19 септември, успешно бе проведена кампанията „Левски докрай!”, съпътствана с разлепянето на близо 10 хиляди плаката в градовете София, Велико Търново , Плевен, Пазарджик и Асеновград.

В момент, в който България спи, будни левскари от цялата страна доказаха, че една столетна идея е още жива!

Кампанията „Левски докрай!” има за цел не просто популяризирането на футболния клуб и стадионната култура, както и не просто масовото връщане на „сините” привърженици по трибуните.
http://prikachi.com/images/494/3837494e.png
За последните няколко години:

-          Върнахме истинската емблема

-          Организирахме хореографии, за които само мечтаехме

-          Сътворихме страхотни пирошоута

-          Показахме предаността си към своите легенди

-          Изградихме новия стар Сектор „Б“ със стари ценности и модерна визия.

От дотук казаното трябва да става ясно, че имаме само един път пред себе си.

Той в никакъв случай не е и няма да бъде отстъпление от извоюваните позиции.

Немислимо е и да се тъпче на едно място.

Съдбата ни е отредила всички заедно да вдигаме летвата все по-високо.

Защото имаме завет за пазене!

Защото времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме!

Връщаме се по стадионите! Този път всички!

Само ние сме способни да променим българския футбол, защото от нас започва всичко!

Подкрепяй Левски докрай, винаги и навсякъде!

Огромни благодарности за ползотворния труд на всички включили се в кампанията: най-вече на момчетата от „Синя Хунта, успешно доказващи се в сектора, на момчетата от „Хаджи Димитър Бойс“, на момчетата от „Южна Дивизия“, на момчетата от „София-Запад“, на всички неспящи левскари от Плевен, Велико Търново, Пазарджик, Асеновград  и най- вече на всички истински левскари, които не членуват във фракции, но се включиха активно в кампанията! Само уважение и за музикантите, които предоставиха студиото си за аудио записите, те си знаят кои са.

Кампанията „Подкрепяй Левски докрай!”  бе изцяло финансирана от средствата на Фонд „Сектор Б”. Тя нямаше да съществува без Вашите дарения и без печалбите от закупуването на артикулите от Фонда.
Длъжни сме да продължим с добрата работа, защото ние сме Левски!
Само Сините!

Източник: fondsectorb.com

Последна редакция от Svilengrad (2011-09-19 14:19:39)

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#2 2011-09-19 14:41:21

KMFDM
Потребител

Re: Кампания Левски докрай

Тъп оркич айде бий си камшика от тука и стига повтаря малоумнико едни и същи неща набивани в изкровената ти пача от едни и същи глупендари,а погледни и се замисли хората каква  пропаганда правят.Нещо мн.хубаво и надявам се оценено от хората,а не задръстени псевдо фенчета като тебе,които знаят само да се плюнчат и псуват по-форумите защото това не е тяхното отборче.Браво момчета,мн.работа свършихте и все още се върши.Благодарности към всички участвали в КАМПАНИЯ ''ЛЕВСКИ ДОКРАЙ'' playboy  rakia

Офлайн

#3 2011-09-19 14:52:04

LSFC1914
Потребител

бРАВО НА ЗАМЕСЕНИТЕ. САМО ЛЕВСКИ ДОКРАЙ!!! НЕКА СВИНЕТЕ ПЛЮЯТ, ТЕ ОСВЕН ДА ЗЛОБЕЯТ ДРУГО НЕ МОГАТ. ЗА 25 ГОДИНИ ЕДИН ПИРОН НЕ СА ЗАБИЛИ НА КОЧИНАТА СИ. САМО НА ГОТОВО ЧАКАТ И ПИСКАТ СРЕЩУ ВСЕКИ И ВСИЧКО,НО БКП УМРЕ, КОМ,УНИЗМА СИ ОТИДЕ И ВИ ЛЪСНАХА НАСРАНИТЕ М,АЙМУНСКИ ЗАДНИЦИ!

Офлайн

#4 2011-09-19 15:39:20

bateniki
Потребител

Модератора да си върши работата и да трие повърнята на орките и свинете ! Целта на темата е да популяризира кампанията , не да става поле за изява на интернет героите !
ПОДКРЕПЯЙ ЛЕВСКИ ДОКРАЙ !

Последна редакция от bateniki (2011-09-19 15:40:27)

Офлайн

#5 2011-09-19 15:42:35

oti_sa_penish
Потребител

И какво като прилича? И същото да е , какво от това???
При сърбите се получи, сега да видим дали за пореден път скапания ни манталитет ще ни попречи да направим нещо хубаво. И не виждам лошото да се пробва.
Кур за медиите, които за 2 (два!) плаката излизат с провокативни заглавия тип "Левскари оскверниха армията", "Армията осъмна облепена"...

Левски е силен, когато е цивилен

Офлайн

#6 2011-09-19 15:57:34

черноземски
Модератор

ПОРАЗЧИСТИХ МАЛКО, НО НЕКА ПОНЕ ТАЗИ ТЕМА ДА Е САМО ЗА СИНИ..
АКО ИМА ОЩЕ ЗА ЧИСТЕНЕ - НА ЛИЧНИ

Ний сме народа
за чест, за свобода,
за мила родина
който знай да мре.

Офлайн

#7 2011-09-19 16:04:39

bgblue1914
Потребител

Според мен ще е добре ако и чорбарите си направят подобна акция,защото никой не печели от празни трибуни.Даже всеки отбор трябва да направи такова нещо.ВСИЧКИ НА СТАДИОНА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СИ ЦЕСЕКАР,ЛЕВСКАР,ЛОКОМОТИВЕЦ ИЛИ ДР!!!

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСЕКИ!

Офлайн

#8 2011-09-19 16:39:00

Svilengrad
Модератор

bgblue1914 написа:

Според мен ще е добре ако и чорбарите си направят подобна акция,защото никой не печели от празни трибуни.Даже всеки отбор трябва да направи такова нещо.ВСИЧКИ НА СТАДИОНА БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ СИ ЦЕСЕКАР,ЛЕВСКАР,ЛОКОМОТИВЕЦ ИЛИ ДР!!!

Да, даже преди време бях пуснал такава тема.. http://hooligans.bg/forum/viewtopic.php?id=3143

lohness: Ми не мога да кажа, че поляците ни превъзхождат като набор от песни или синхрон. Но определено имат по-добра посещаемост и по този начин ще ни надминат,ако в БГ не стане революция.

http://i37.tinypic.com/2z8qir8.jpg

Офлайн

#9 2011-09-19 17:49:27

cuH_cKuH
Потребител

усеща се че има желание, има воля , значи ще има и резултат :) в статията пише че освен хора от фракции са помагали и такава които не са.Ако някой знае нещо повече да пише на лично,защото както става ясно от поста ми,не съм от фракция но искам да помогна :) благодаря предварително !! а тия дето влизат в тази тема и плюят предлагам да не им отговаряме .. САМО ЛЕВСКИ !!!  bira

верно ли си осиновен ?

Офлайн

#10 2011-09-19 18:13:58

ultras_1948
Потребител

Успех с кампанията, това трябва да се направи от всички, но все пак, вие сте си го започнали, успех bira

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#11 2011-09-19 18:19:51

brkty
Потребител

малко съм песимистичен, но дано се получи, наистина кампанията е много добра, и дано се върнат хората по стадионите  bira

Русе обича Левски !!!

Офлайн

#12 2011-09-19 18:25:38

ultras_1948
Потребител

brkty написа:

малко съм песимистичен, но дано се получи, наистина кампанията е много добра, и дано се върнат хората по стадионите  bira

А извинявайте за спама, обаче ти в частност колко често ходиш на мачове на Левски, че изразяваш мнение ?

За пари и майките си ще продадете!!!

Офлайн

#13 2011-09-19 18:41:31

cuH_cKuH
Потребител

а ето и клипчето :) http://www.youtube.com/watch?v=-VwHFxpc … ture=share  bira

верно ли си осиновен ?

Офлайн

#14 2011-09-19 20:07:58

KMFDM
Потребител

Защо да не ве nord,около армията не минават ли  левскари mislitel .Из цяла София са разлепени,тъка,че няма значение стадиони и кина. pitieИ темата не е само за левскари стига наистина да има нормални коментари и мнения,а не завист и злоба към нещо добро което се опитват да направят.

Последна редакция от KMFDM (2011-09-19 20:11:49)

Офлайн

#15 2011-09-19 20:18:43

brkty
Потребител

ultras_1948 написа:
brkty написа:

А извинявайте за спама, обаче ти в частност колко често ходиш на мачове на Левски, че изразяваш мнение ?

Нямам право да изразявам мнение ли ? Акцията не е била само в София, а и в други градове. Вярно, трябва да е по-масово в София, отколкото в другите градове, но не само софиянци ходят на мачове, особено като мачовете не са в столицата ;). Наистина не посещавам много мачове на Левски, всравнение със софиянците, но това не ме прави по-малко фен от тях :)

Русе обича Левски !!!

Офлайн