#61 2009-05-08 19:47:00

LokomotivPlovdiv
Потребител

Re: Локо Пловдив - Нашата Религия

kriviq написа:
Lauta_Army написа:
kriviq написа:

Пише се БотЕВ,селянин прост !

Вашият кирлив отбор незаслужава да носи това свято име Ботев!

Айде да не си говорим кой кво заслужава,щото когато ние сме писали история в Българския футбол,вие не сте съществували.Точно ти ли ще кажеш,кой кво заслужава бе ?? Къв си ти ?? Вашия отбор и името Пловдив не заслужава да носи,ама кво да направим ?

К'ва ви е истроията, дето винаги "Вие нямате история, нашата е уникална и тнт..." абе смешкооо, да ви еба в отбора

Офлайн

#62 2009-05-08 23:30:00

ViLO [1936]
Потребител

Lauta_Army написа:

Има едно момченце на 16 годинки от Труд.Беше върл локомотивец сега е някъв проклет жълтур.Който го познава знае за какво иде реч.Има ги много случаи.Сега ако Ботяф изпаднат ще има още случаи на "боядисани" хора.Така,че няма какво да говорим. КУР ЗА ТЕЗИ ХОРА.
Запомнете нещо то мен: ЖЕНА СЕ СМЕНЯ,НО ОТБОР-НЕ!
Обичам ЛОКО ПЛОВДИВ ДО СМЪРТ!  bira

Tочно эа него говоря !

http://img683.imageshack.us/img683/918/22751106231662726872100.jpg

Офлайн

#63 2009-05-09 00:20:12

kriviq
Потребител

LokomotivPlovdiv написа:
kriviq написа:
Lauta_Army написа:

Вашият кирлив отбор незаслужава да носи това свято име Ботев!

Айде да не си говорим кой кво заслужава,щото когато ние сме писали история в Българския футбол,вие не сте съществували.Точно ти ли ще кажеш,кой кво заслужава бе ?? Къв си ти ?? Вашия отбор и името Пловдив не заслужава да носи,ама кво да направим ?

К'ва ви е истроията, дето винаги "Вие нямате история, нашата е уникална и тнт..." абе смешкооо, да ви еба в отбора

Ето това е разликата между нас.Ваща липвса.Ако толкова те интересува напиши просто в чичко гугъл.Малоумни пуберчета смешни,загуба на време е този смешен сайт.

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#64 2009-05-09 15:19:44

I.R.A.
Потребител

kriviq написа:
LokomotivPlovdiv написа:
kriviq написа:

Ето това е разликата между нас.Ваща липвса.Ако толкова те интересува напиши просто в чичко гугъл.Малоумни пуберчета смешни,загуба на време е този смешен сайт.

Локомотив Пловдив, 82 години история. И в сайта на БФС пише, че водим началото си от Спортклуб.

Братле да те питам, вие защо сте са самопровъзгласили за най-стария клуб в България?

Щото и в Пловдив имам по стари от вас.

Пич, шъ мъ извинивяш ама вие пък изобщо не си знаете историята.

Always support your local team!

311

Офлайн

#65 2009-05-09 16:12:50

kriviq
Потребител

I.R.A. написа:
kriviq написа:
LokomotivPlovdiv написа:

Локомотив Пловдив, 82 години история. И в сайта на БФС пише, че водим началото си от Спортклуб.

Братле да те питам, вие защо сте са самопровъзгласили за най-стария клуб в България?

Най-стария,едвали...Най-стария съществуващ-Факт  koz

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#66 2009-05-09 20:03:20

Plovdiv_1936
Потребител

kriviq написа:
I.R.A. написа:
kriviq написа:

От коя година ви е отбора бе,папалюго?1912 ли?Айде изкарай някакъв документ,покажи,че сте приели устава,кажи какви са ви били цветовете тогава и докажи,че сте играли футбол с други отбори.Айде да те видим...Само да ти кажа-досега няма жълта тиква дето да е успяла,може пък ти да си първия,пробвай се да докажеш с нещо,че сте от 1912 година.

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#67 2009-05-09 21:53:58

MLADOSTULTRAS
Потребител

Велбъждска РЕЛИГИЯ едно ВЕЛИКО НЕЩО   smqh  smqh

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#68 2009-05-09 21:55:37

Black-White
Гост

MLADOSTULTRAS написа:

Г-н комунист,някакъв проблем ?

#69 2009-05-09 22:04:39

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

Black-White написа:
MLADOSTULTRAS написа:

Г-н комунист,някакъв проблем ?

Остави го, афектиран е от загубата

Офлайн

#70 2009-05-12 01:54:04

stoqnov
Потребител

един истински отбор,с истинска публика,който не е подкрепян по някакаВ НАЧИН ПРЕЗ ГОДИНИТЕ ОТ партията майка

Офлайн

#71 2009-05-13 20:42:17

I.R.A.
Потребител

kriviq написа:
I.R.A. написа:
kriviq написа:

Аз се сещам за два съществуващи и до днес които са по стари от вас.....  от Варна и София.   ФАКТ !!!

Братле, не се сърди, но за вас няма нищо преди 1919г.

Защо така?

Always support your local team!

311

Офлайн

#72 2009-05-13 21:23:23

Sasho
Потребител

Локомотивец съм, обичам си местния отбор. Най-стария фенклуб в България и да спорите и да не спорите си е така ;) А това за боядисването няма смисъл ... Ботевист да мине от Локото е нормално ! И аз, ако бях от Ботев щеше да ме е срам ! Горд с историята и в настоящето - борещ се за оставане в А група пловдивски отбор на града втори по големина.

Офлайн

#73 2009-05-14 23:00:52

stoqnov
Потребител

мноо е прав sasho,мноо им знаят устите на жалтите ама кака не ги е срам като преди 2 год наще им дадоха 1 т.за да се спасят,и пак приказват история ,европейски турнири нз си кво. и кво пукна демокрацията и никви ги няма на картата ,еми то се вижда кои отбори са подкрепяни по време на комунизма.САМО ЛОКО ДО ГРОБ

Офлайн

#74 2009-05-14 23:16:18

tichaforever1913hools
Потребител

КИРИЛИЦА!

Офлайн

#75 2009-05-14 23:18:58

ultra1913gb
Потребител

ей цигани секи път се отървавате...вече няма да е така!  negur  negur  negur  negur   майка ви циганска ще ядете много бой  kur  kur  kur

Офлайн