Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#691 2020-06-24 17:05:46

ZDtv
Потребител

Re: Локо Пловдив - Нашата Религия

Varicose14 написа:
ZDtv написа:

Нещо, което остана незабелязано и държа да спомена. За първи път от 30 години виждам българска агитка да почиства след себе си на Герена. Поздравления за публиката на Локомотив за европейското поведение и страхотната подкрепа. Единствената публика у нас, която заслужава уважение от синята общност. Успех на финала!

Искаш да кажеш Велбъжд? Или понеже сте гей дружки те са Локо ? Почват да ме притесняват шизофреничните ви отклонения .

Не знам кой е шизофреника, ако смяташ, че те са Велбъжд, а в същото време вие ЦСКА  smqh

Офлайн

#692 2020-06-24 17:47:41

Lauta88mb
Потребител

franticc написа:

za kvo se pravish na lud ti na lauta i kolodruma prisastval li si kvo mi lafish se edno ne sme se vijdali dosega  smqh

Казвам, че винаги сме готови за танци ти ми мелиш лаути и колодруми. Бийте турците и тогава се надъхвайте.

Офлайн

#693 2020-06-24 18:09:55

каратиста
Потребител

На Локо това им беше едно от най-силните гостувания на Герена според мен, хареса ми пеенето им, жалко че не идват на всеки мач по толкова.

Офлайн

#694 2020-06-25 10:13:48

Repoman
Потребител

Ако жАлтитИ бяха крайния победител снощи, може би и те щяха да почистят гостуващия сектор на Армията, даже и Сектор Г си мисля!  smqh  smqh  smqh Ако се сещате за какво иде реч... pitie  guz
П.П. Успех, предстои вълнуващ финал!

Последна редакция от Repoman (2020-06-25 10:14:22)

Офлайн

#695 2020-06-25 18:34:41

Тегаво Говедо
Потребител

Не мога въобще да схвана какви приятели са ни тези столипиновски цигани, като последните години винаги ни бият във важните мачове... smqh

Офлайн

#696 2020-06-25 20:30:28

HAHAHA
Потребител

Тегаво Говедо написа:

Не мога въобще да схвана какви приятели са ни тези столипиновски цигани, като последните години винаги ни бият във важните мачове... smqh

Ами яко си го лапате

Офлайн

#697 2020-06-25 21:12:49

Бай Ставри
Потребител

HAHAHA написа:
Тегаво Говедо написа:

Ами яко си го лапате

smqh

Офлайн

#698 2020-06-26 23:11:35

shibamsfine1914
Потребител

Тегаво Говедо написа:

Брато,не става въпрос за приятелство ,а за уважение .  urud

Ти носиш най-святото име - като небето кристално. Ти светиш с най-хубавия цвят - като морето безкрайно. Ти носиш най-святото име - като крилете - мечтите. Колко е хубаво да си Левскар !

Офлайн

#699 2020-06-27 19:41:39

Бай Ставри
Потребител

shibamsfine1914 написа:
Тегаво Говедо написа:

Брато,не става въпрос за приятелство ,а за уважение .  urud

На повечето хора ни прилича на свирка без презерватив  metal лилава главичка ти лапни и с уважение в очите погледни  koz

Последна редакция от Бай Ставри (2020-06-27 19:42:15)

Офлайн

#700 2020-10-05 00:06:40

hooligansbg2
Потребител

селяни марулевски в кръчмата ви пихме на 500 метра от стадиона къде бяхте да обикаляте със селските си мизерни опити да дупчете гуми на коли ??? Пак ебахме курвата зара а вас никви ви няма сперми смешни

Офлайн

#701 2020-10-10 08:15:53

mmmm
Потребител

hooligansbg2 написа:

селяни марулевски в кръчмата ви пихме на 500 метра от стадиона къде бяхте да обикаляте със селските си мизерни опити да дупчете гуми на коли ??? Пак ебахме курвата зара а вас никви ви няма сперми смешни

Ти какво искаш да излезнат срещу вас ли ????

Офлайн

#702 2020-10-16 11:21:20

hooligansbg2
Потребител

нали са големи хулигани, качулки, маски, шалове, знамена, тениски дърпат, качват ги наобратно или да излизат или да се закриват

Офлайн