#46 2009-04-29 15:48:31

RSH_Botev
Потребител

Re: Локо Пловдив - Нашата Религия

Ultras_1936 написа:
RSH_Botev написа:

доста интересно,някви тапи селяци се намесват в тема за локо пловдив.абе селян4ета я си създайте теми4ка за пикливото си отбор4е  "минйор" и се пи6ете там бе!!!!! аз сам фен на ботев и искам да кажа,4е в агитката на БОТЕВ също има бивши локомотивци,това 4е някви са се отказали от ботев и са станали фенове на локото изобщо не е важно! за цигани в агитката ИЗОБЩО нетрябва да говорим,няма агитка,особено пловдивска,която да допусне в редиците си цигани ( все пак не сме Миниор urud ).

СМЪРТ ЗА ХРИСТОЛОФФ!!!!!!!!!!!!!!! СВОБОДЕН  БОТЕВ!!!!!!!!!!

ole  cheti

playboy  playboy  urud1  metal

Офлайн

#47 2009-04-29 16:09:11

Lauta_Army
Потребител

RSH_Botev написа:

доста интересно,някви тапи селяци се намесват в тема за локо пловдив.абе селян4ета я си създайте теми4ка за пикливото си отбор4е  "минйор" и се пи6ете там бе!!!!! аз сам фен на ботев и искам да кажа,4е в агитката на БОТЕВ също има бивши локомотивци,това 4е някви са се отказали от ботев и са станали фенове на локото изобщо не е важно! за цигани в агитката ИЗОБЩО нетрябва да говорим,няма агитка,особено пловдивска,която да допусне в редиците си цигани ( все пак не сме Миниор urud ).

Ето един трезвомислещ и олегнал човек.  ole

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#48 2009-04-29 17:33:51

Black-White
Гост

OFKSS написа:
keyboard_fighter написа:

Момчето ,което беше с Т. в Надежда,когато чорбата им скочиха 30 човека познаваш ли го? Г. му викат ако незнаеш-беше жълт!Ж.-беше жълт!В.-беше жълт!Малката Д.-беше жълт! искаш ли още имена?Нима половината ви тарторчета не са обикаляли стадионите с Изгревите питай ги и ги погледни в очите да видим какво ще ти отговорят!И въобще не ме интересува имена прякори и т.н!Всички сте толкова навътре в тоя хулигански филм,че няма излизане! Вижте си нещастните малки кежуалчета дето половината от тях пишат коментарчета в импулса докато Локото играе на Лаута!Вижте си великите хулиганчета дето бягат по 20 от 6-7 и по малко и се снимат пред огледалото за импулсчето и ми говори че не сте смешни с тоя филм!А пък такива дето говорят как се кълнат в Локото та станаха жълти после кво да говоря -тва са утрепки дето след 1-2 години няма да гфи има на стадионите и вие масово сте такива ! Кур за тоя дето ми изтрие мнението,защото тва е част от чистата истина!

+1
Все пак дори ти не можеш да отречеш ,че въпреки няколкото хиляди филмирани ,ЛП си остават отбора с едни от най-силните ултраси(скинове,кежуали все 5) Имат си няколко групички от добри момчета ,другото е позьори ,но пълнят трибуната и такива трябва да има !

ole

#49 2009-04-29 17:35:26

Black-White
Гост

RSH_Botev написа:

ole

#50 2009-04-29 20:35:59

batkovi
Потребител

LAUTAHOOLSNADVSICHKO написа:

да от ЛХ съм!и мога да говора от тяхно име

Да ти кажа честно скоро не съм се смял толкова! Хората, които могат да говорят никога не биха го направили тук! Не се прави на оборотен да не даваш отчет на Междузъбието, за по-нагоре е абсурд да говорим! Ок?

Офлайн

#51 2009-05-04 08:47:45

LH
Потребител

LAUTAHOOLSNADVSICHKO написа:

да от ЛХ съм!и мога да говора от тяхно име

zashto

Офлайн

#52 2009-05-08 00:27:05

ViLO [1936]
Потребител

Аз до скоро познавах едно момче , което беше за локото и постояно разправяше , че е голяма работа и все ходел и се биел с канари , а един ден разбирам , че е вече фен на Ботев , защото някакви канарчето го биели постояно и той се отказал да бъде локомотивец . И сега вече незнам последно за кой е , но както казаха някои хора преди мен , ТВА ЗА МЕН НЕ СА НИКАКВИ ФЕНОВЕ !  nono  nono  nono  nono

http://img683.imageshack.us/img683/918/22751106231662726872100.jpg

Офлайн

#53 2009-05-08 11:24:13

Ултра Левски
Потребител

ViLO [1936] написа:

Аз до скоро познавах едно момче , което беше за локото и постояно разправяше , че е голяма работа и все ходел и се биел с канари , а един ден разбирам , че е вече фен на Ботев , защото някакви канарчето го биели постояно и той се отказал да бъде локомотивец . И сега вече незнам последно за кой е , но както казаха някои хора преди мен , ТВА ЗА МЕН НЕ СА НИКАКВИ ФЕНОВЕ !  nono  nono  nono  nono

Само от този пост се разбира,че си някакво лапе:на 12,на 13,максимум на 14.....Познавал си,той познавал.....глупости..Не знаеш от кой отборе .......Той и твоя приятел е колкото теб : я на 12,я на 13.... kur  kur

...пак е посинен,и гори зведа , смърт за ЦСКА , але , але , о !

Офлайн

#54 2009-05-08 12:04:17

Black-White
Гост

Ултра Левски написа:
ViLO [1936] написа:

Само от този пост се разбира,че си някакво лапе:на 12,на 13,максимум на 14.....Познавал си,той познавал.....глупости..Не знаеш от кой отборе .......Той и твоя приятел е колкото теб : я на 12,я на 13.... kur  kur

Да ама е прав пича.И този човек си има 3 регистраций тука.Няма да го коментирам,той си знае.

#55 2009-05-08 13:33:45

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

Black-White написа:
Ултра Левски написа:
ViLO [1936] написа:

Да ама е прав пича.И този човек си има 3 регистраций тука.Няма да го коментирам,той си знае.

На мен са ми разказвали за някво ново момче на Лаута, дето не се разбирало с хората от Ботев и дошъл при нас. След тва няколко пъти са го смилали тея от Ботев, че е дошъл при нас и ся си е направил някъв татус с наща емблема. Незнам дали е вярно, тва ми разказаха.

Офлайн

#56 2009-05-08 19:07:32

Lauta_Army
Потребител

Има едно момченце на 16 годинки от Труд.Беше върл локомотивец сега е някъв проклет жълтур.Който го познава знае за какво иде реч.Има ги много случаи.Сега ако Ботяф изпаднат ще има още случаи на "боядисани" хора.Така,че няма какво да говорим. КУР ЗА ТЕЗИ ХОРА.
Запомнете нещо то мен: ЖЕНА СЕ СМЕНЯ,НО ОТБОР-НЕ!
Обичам ЛОКО ПЛОВДИВ ДО СМЪРТ!  bira

Офлайн

#57 2009-05-08 19:19:06

kriviq
Потребител

Lauta_Army написа:

Има едно момченце на 16 годинки от Труд.Беше върл локомотивец сега е някъв проклет жълтур.Който го познава знае за какво иде реч.Има ги много случаи.Сега ако Ботяф изпаднат ще има още случаи на "боядисани" хора.Така,че няма какво да говорим. КУР ЗА ТЕЗИ ХОРА.

Пише се БотЕВ,селянин прост !

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#58 2009-05-08 19:33:11

Lauta_Army
Потребител

kriviq написа:
Lauta_Army написа:

Вашият кирлив отбор незаслужава да носи това свято име Ботев!

Офлайн

#59 2009-05-08 19:40:35

kriviq
Потребител

Lauta_Army написа:
kriviq написа:
Lauta_Army написа:

Айде да не си говорим кой кво заслужава,щото когато ние сме писали история в Българския футбол,вие не сте съществували.Точно ти ли ще кажеш,кой кво заслужава бе ?? Къв си ти ?? Вашия отбор и името Пловдив не заслужава да носи,ама кво да направим ?

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#60 2009-05-08 19:46:17

Lauta_Army
Потребител

kriviq написа:
Lauta_Army написа:
kriviq написа:

Айде да не си говорим кой кво заслужава,щото когато ние сме писали история в Българския футбол,вие не сте съществували.Точно ти ли ще кажеш,кой кво заслужава бе ?? Къв си ти ?? Вашия отбор и името Пловдив не заслужава да носи,ама кво да направим ?

Ти си е писал историята така ли ?  ole  браво пляскам ти затова. Аз съм запалянко на Локо Пд - такъв съм! А ти къв си ?  koz

Офлайн