Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-04-28 15:25:08

Plovdiv_1936
Потребител

Re: Локо Пловдив - Нашата Религия

ChovekaX написа:
Plovdiv_1936 написа:
hammers 1919 написа:

локо пд се появиха на картата некуде през 1999г. преди това и те не са знаели за кои са били, може би за велбьжд  cheti  cheti  cheti  cheti

Локо ПД когато са играели мачове от "А" пред 30-40 000 души,когато са печелили медали и са играели евротурнири,когато са давали играчите на половината национален отбор,а феновете са поставяли рекорди по посещаемост и са се били с жълти,червени и сини,дядо ти е копаел с голи ръце в мината за да може да купи на баща ти някой нов шушлеков анцуг с картинки по него,с който татко ти да свали майка ти и да я осемени,за да може жената след 9 месеца да изпикае изчадие като теб,което сега да се осмелява да говори за Локо Пловдив.Капиш???Обратно под земята,робе!!!  smqh

ХАХАХА Колко хумор забога колко време си го мислил да го постнеш ??? Тва е сигорно от комплекса с циганчетата който бродят във вашта агитка май са ти праска ли хълката и от бесилие и немощ си го искарваш по форумите .... ЖАЛКО нито сме селяни нито роби  kur

Надявам се скоро по вечерните новини ти да си новия убит от някой "селянин" и заровен в боклука  koz 

Ма на нас ни е добре хейтвайте по форумите пак сте си лайна на ли ве МАЙНА ????  kreten имате доста материял за Претопяване във вашия град такаче  гледайте си вас после гледайте другите.  urud1

Нищо лично към Пловдив като цяло и Локо и Ботев уважавам сичките отбори с исключение е форумните "Ултраси" като този!!!  dolu

И като за последно вместо да се храните помеждуси фанете се организирайте за нещо по значимо като излизане на вън времето е мн яко за писане на безмислени коментари пред компа  pitie 

И смърт за тирци и цигани !!!  playboy

Ето един прашасял селяндур с интелигентност над средната за региона на Перник.Никой няма нищо против селяните,но всеки мрази селяндурите като теб /вас/.Очакваш аз да не те наричам селяндур и роб,а ти мен наричаш циганин,столюпиновец и тем подобни.Аз мога да си пиша където и каквото си искам,без да ме интересува дали ще прескочи пулса на някой тъпунгер-орка като теб.Освен това искрено се надявам да имаш и половината ми мачове и пропътувани километри,че да ме наричаш "форумен ултрас".А ако съм казал някоя неистина в предния ми пост,защо не ме поправиш бе,чичо Кърт ?
Както казах-влизай си в шахтата без да знаеш много,много...И довечера,след като се прибереш и нахраниш магарето,намери си учебника по български език за 4-ти клас и отвори малко,че като ти гледам правописа и си представям жълти каски с фенерчета,колички на релси пълни с въглища и емблема с два кръстосани чука на нея.

kur

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#32 2009-04-28 16:25:41

hammers 1919
Потребител

plovdiv_1936, батка мн си зле чесно, от 15г. хода на мачове ама най много мангали имате във вашта агитка, бонев ви ги каза повечето фенове на локото са от ромския квартал-кво повече да ти кажем, избивай си цигaнските комплекси пред компа и си викай че не си мангал дано ти олекне  negur  negur  negur  negur  negur

другия път с калашник

Офлайн

#33 2009-04-28 17:19:55

Plovdiv_1936
Потребител

hammers 1919 написа:

plovdiv_1936, батка мн си зле чесно, от 15г. хода на мачове ама най много мангали имате във вашта агитка, бонев ви ги каза повечето фенове на локото са от ромския квартал-кво повече да ти кажем, избивай си цигaнските комплекси пред компа и си викай че не си мангал дано ти олекне  negur  negur  negur  negur  negur

На мен няма какво да ми олеква селяко,щом си видял цигани в агитката на Локо ПД значи освен,че си селянрур прост си и надрусан с лепило.Явно лицето ти е цялото в сажди и не виждаш добре,а сега зимните месеци не си се къпал,щото е много студена водата в канала.

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#34 2009-04-28 18:02:19

L.P.G.U.
Потребител

ПИШИ НА КИРИЛИЦА.

Офлайн

#35 2009-04-28 18:04:56

LAUTAHOOLSNADVSICHKO
Потребител

Според мен трябва да изгоним тези момчета от Лаута дето навремето бяха от Ботев, но като влязохме в А дойдоха в нашите редици

Офлайн

#36 2009-04-28 19:10:49

batkovi
Потребител

Ти дето пишеш последен от ЛХ ли си? И как реши, че можеш да говориш от тяхно име?

Офлайн

#37 2009-04-28 20:00:59

Black-White
Гост

Plovdiv_1936 написа:
hammers 1919 написа:

На мен няма какво да ми олеква селяко,щом си видял цигани в агитката на Локо ПД значи освен,че си селянрур прост си и надрусан с лепило.Явно лицето ти е цялото в сажди и не виждаш добре,а сега зимните месеци не си се къпал,щото е много студена водата в канала.

smqh  smqh  smqh

#38 2009-04-28 20:23:31

OFKSS
Потребител

keyboard_fighter написа:

Момчето ,което беше с Т. в Надежда,когато чорбата им скочиха 30 човека познаваш ли го? Г. му викат ако незнаеш-беше жълт!Ж.-беше жълт!В.-беше жълт!Малката Д.-беше жълт! искаш ли още имена?Нима половината ви тарторчета не са обикаляли стадионите с Изгревите питай ги и ги погледни в очите да видим какво ще ти отговорят!И въобще не ме интересува имена прякори и т.н!Всички сте толкова навътре в тоя хулигански филм,че няма излизане! Вижте си нещастните малки кежуалчета дето половината от тях пишат коментарчета в импулса докато Локото играе на Лаута!Вижте си великите хулиганчета дето бягат по 20 от 6-7 и по малко и се снимат пред огледалото за импулсчето и ми говори че не сте смешни с тоя филм!А пък такива дето говорят как се кълнат в Локото та станаха жълти после кво да говоря -тва са утрепки дето след 1-2 години няма да гфи има на стадионите и вие масово сте такива ! Кур за тоя дето ми изтрие мнението,защото тва е част от чистата истина!

+1
Все пак дори ти не можеш да отречеш ,че въпреки няколкото хиляди филмирани ,ЛП си остават отбора с едни от най-силните ултраси(скинове,кежуали все 5) Имат си няколко групички от добри момчета ,другото е позьори ,но пълнят трибуната и такива трябва да има !

Последна редакция от OFKSS (2009-04-28 20:28:17)

С изпънати напред ръце ,обляно в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България е жива в нас !

Офлайн

#39 2009-04-29 08:49:19

keyboard_fighter
Гост

OFKSS написа:
keyboard_fighter написа:

Момчето ,което беше с Т. в Надежда,когато чорбата им скочиха 30 човека познаваш ли го? Г. му викат ако незнаеш-беше жълт!Ж.-беше жълт!В.-беше жълт!Малката Д.-беше жълт! искаш ли още имена?Нима половината ви тарторчета не са обикаляли стадионите с Изгревите питай ги и ги погледни в очите да видим какво ще ти отговорят!И въобще не ме интересува имена прякори и т.н!Всички сте толкова навътре в тоя хулигански филм,че няма излизане! Вижте си нещастните малки кежуалчета дето половината от тях пишат коментарчета в импулса докато Локото играе на Лаута!Вижте си великите хулиганчета дето бягат по 20 от 6-7 и по малко и се снимат пред огледалото за импулсчето и ми говори че не сте смешни с тоя филм!А пък такива дето говорят как се кълнат в Локото та станаха жълти после кво да говоря -тва са утрепки дето след 1-2 години няма да гфи има на стадионите и вие масово сте такива ! Кур за тоя дето ми изтрие мнението,защото тва е част от чистата истина!

+1
Все пак дори ти не можеш да отречеш ,че въпреки няколкото хиляди филмирани ,ЛП си остават отбора с едни от най-силните ултраси(скинове,кежуали все 5) Имат си няколко групички от добри момчета ,другото е позьори ,но пълнят трибуната и такива трябва да има !

немога да го отреча така си е-всяка агитка си има точните хора,но лошото при тях е,че тези позиорчета са повече отколкото трябва иначе си е факт ,че имат сериозни хора,но покрай тия забрани донякъде им се еба майката

#40 2009-04-29 09:39:57

lauta_hool_boy
Потребител

keyboard_fighter написа:
OFKSS написа:
keyboard_fighter написа:

+1

немога да го отреча така си е-всяка агитка си има точните хора,но лошото при тях е,че тези позиорчета са повече отколкото трябва иначе си е факт ,че имат сериозни хора,но покрай тия забрани донякъде им се еба майката

забраните не пречат да си ходят по мачове.винаги имат мощно присъствие на стадиона,но за позиорите си адски прав

Always for the cause!

Офлайн

#41 2009-04-29 10:41:25

lulinboys
Потребител

ПИШИ НА КИРИЛИЦА  pig

KUR ZA LEWCKI!!!

Офлайн

#42 2009-04-29 12:27:45

Plovdiv_1936
Потребител

lulinboys написа:

CIGANI!!!!!

каза Алиджан  smqh

Офлайн

#43 2009-04-29 12:56:24

LAUTAHOOLSNADVSICHKO
Потребител

да от ЛХ съм!и мога да говора от тяхно име

Офлайн

#44 2009-04-29 13:38:19

RSH_Botev
Потребител

доста интересно,някви тапи селяци се намесват в тема за локо пловдив.абе селян4ета я си създайте теми4ка за пикливото си отбор4е  "минйор" и се пи6ете там бе!!!!! аз сам фен на ботев и искам да кажа,4е в агитката на БОТЕВ също има бивши локомотивци,това 4е някви са се отказали от ботев и са станали фенове на локото изобщо не е важно! за цигани в агитката ИЗОБЩО нетрябва да говорим,няма агитка,особено пловдивска,която да допусне в редиците си цигани ( все пак не сме Миниор urud ).

СМЪРТ ЗА ХРИСТОЛОФФ!!!!!!!!!!!!!!! СВОБОДЕН  БОТЕВ!!!!!!!!!!

Офлайн

#45 2009-04-29 15:15:28

Ultras_1936
Потребител

RSH_Botev написа:

доста интересно,някви тапи селяци се намесват в тема за локо пловдив.абе селян4ета я си създайте теми4ка за пикливото си отбор4е  "минйор" и се пи6ете там бе!!!!! аз сам фен на ботев и искам да кажа,4е в агитката на БОТЕВ също има бивши локомотивци,това 4е някви са се отказали от ботев и са станали фенове на локото изобщо не е важно! за цигани в агитката ИЗОБЩО нетрябва да говорим,няма агитка,особено пловдивска,която да допусне в редиците си цигани ( все пак не сме Миниор urud ).

СМЪРТ ЗА ХРИСТОЛОФФ!!!!!!!!!!!!!!! СВОБОДЕН  БОТЕВ!!!!!!!!!!

ole  cheti

Офлайн