Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-04-27 10:51:26

UlTra$ss
Потребител

Re: Локо Пловдив - Нашата Религия

религия  smqh  negur

KZL

Офлайн

#17 2009-04-27 11:02:54

MyWayBg
Потребител

ква религия бе 80% от кежуалите ви преди бяха канари...и са на принципа " за който бие " ... чудя се ако бяхте в нашето положение касите на лайнута щеха да фалират  kreten

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#18 2009-04-27 19:15:20

L.P.G.U.
Потребител

MyWayBG като гледам как говориш пак май си слушал батковците какво са ти говорили ..... така че госпожичке ... недей да дрънкаш папагалски глупости .....
Така че Айде при мама да ти стопли да пийнеш млекце жълта курвичко ...

Офлайн

#19 2009-04-27 21:58:06

keyboard_fighter
Гост

L.P.G.U. написа:

MyWayBG като гледам как говориш пак май си слушал батковците какво са ти говорили ..... така че госпожичке ... недей да дрънкаш папагалски глупости .....

Искаш ли да започна да говоря с имена и факти нещастник???

#20 2009-04-27 22:01:59

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

keyboard_fighter написа:
L.P.G.U. написа:

Искаш ли да започна да говоря с имена и факти нещастник???

Недей да говориш с имена.

Офлайн

#21 2009-04-27 22:04:16

keyboard_fighter
Гост

Момчето ,което беше с Т. в Надежда,когато чорбата им скочиха 30 човека познаваш ли го? Г. му викат ако незнаеш-беше жълт!Ж.-беше жълт!В.-беше жълт!Малката Д.-беше жълт! искаш ли още имена?Нима половината ви тарторчета не са обикаляли стадионите с Изгревите питай ги и ги погледни в очите да видим какво ще ти отговорят!И въобще не ме интересува имена прякори и т.н!Всички сте толкова навътре в тоя хулигански филм,че няма излизане! Вижте си нещастните малки кежуалчета дето половината от тях пишат коментарчета в импулса докато Локото играе на Лаута!Вижте си великите хулиганчета дето бягат по 20 от 6-7 и по малко и се снимат пред огледалото за импулсчето и ми говори че не сте смешни с тоя филм!А пък такива дето говорят как се кълнат в Локото та станаха жълти после кво да говоря -тва са утрепки дето след 1-2 години няма да гфи има на стадионите и вие масово сте такива ! Кур за тоя дето ми изтрие мнението,защото тва е част от чистата истина!

#22 2009-04-27 22:07:32

fenminyor
Модератор

абе какви ПАЛЯЧОВЦИ сте просто си нямате и идея,а тоя Lauta.Old.Brigade е най големия СМЕШНИК kreten  : АРЕ ЦУНКАЙТЕ ПИНКО kur  и си лягайте в цирка

Аз не съм станал МИНЬОРЕЦ-Такъв съм се родил...

Офлайн

#23 2009-04-27 22:08:21

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

Все едно ти казах напиши всички имена... И да едно време много хора ходеха с Изгрев Бойс, но понеже са приятели от махалата от детските години.

Офлайн

#24 2009-04-27 22:11:38

hammers 1919
Потребител

локо пд се появиха на картата некуде през 1999г. преди това и те не са знаели за кои са били, може би за велбьжд  cheti  cheti  cheti  cheti

другия път с калашник

Офлайн

#25 2009-04-27 22:30:18

kriviq
Потребител

Lauta.Old.Brigade. написа:

Все едно ти казах напиши всички имена... И да едно време много хора ходеха с Изгрев Бойс, но понеже са приятели от махалата от детските години.

E ти поне явно си на годинки.Аз много добре си спомням,как не само ходеха,защото са приятели ами и пееха наши песни.Това как ще го коментираш ?

Последна редакция от kriviq (2009-04-27 22:31:00)

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#26 2009-04-27 22:34:25

Lauta.Old.Brigade.
Модератор

kriviq написа:
Lauta.Old.Brigade. написа:

E ти поне явно си на годинки.Аз много добре си спомням,как не само ходеха,защото са приятели ами и пееха наши песни.Това как ще го коментираш ?

Е ся кво да ти кажа, не съм в тяхната глава за да знам... Аз имам приятели дето като се напият почват да пеят ваши песни и аз си седа и ги гледам, ако евентуално съм много пиян мога да запея ама тва е в краен случай.

Офлайн

#27 2009-04-27 22:35:20

batkovi
Потребител

Абе кой е ходил с Изгревите бе, малоумници?

Изгрев бойс бяха 10 човека и всички гравитираха около тях и се пишеха хулигани! Като пуснеха някой бандит от Изгрев от затвора и веднага го дърпаха на мач да се правят на големи! Тва е историята на тия глупаци! От тях са останали точно двама дето гърбят Христола за пари! И плашат само с чичо Тони дето като чуе за тях и се смее. Всички бандити тогава дето бяха по на 20-25 години ги дърпаха с тях и това е! После се смениха поколенията и айде чао! Пусни пак плочата със снимката на Нежо или за на Косьо буса! Само питай Божо дали познава другите на снимката и колко от тях са папагали!

И спрете с тия глупости за имената - ченгетата все едно са малоумни. Кви са тия дето са били папагали и сега са тартори на Локото, че не се сещам? Жорко нормално да се върне в правилния отбор като се има предвид някои семейни връзки! Дай ги тия другите кои са, че нещо не се сещам! Вие май не знаете кой говори на Лаута!

И кога сме се появили може да питате говедата и чорбата, те знаят от кога се срещаме! Перник едно време като бяха истински миньори от мините нямаха бутане, а сега са само чобани! Тва че си се напил не значи че си безсмъртен! Адски селяци!

Офлайн

#28 2009-04-28 09:28:40

Plovdiv_1936
Потребител

Смешници жълти,жалка картинка сте,честно.Ами идола ви Армандо,който беше най-върлия локомотивец?Ами другия ви идол Лилчо Арсов,който идваше на всеки мач и се наливаше на последните редове с изродите?Той дори има и членска карта във фенклуба,питайте го ако не вярвате.Ами президента ви  ???Дори клетника Жоро Павето спеше с черно-бялата фанелка до скоро. Кво да говорим ...  smqh  smqh  smqh

Последна редакция от Plovdiv_1936 (2009-04-28 09:29:30)

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#29 2009-04-28 09:36:25

Plovdiv_1936
Потребител

hammers 1919 написа:

локо пд се появиха на картата некуде през 1999г. преди това и те не са знаели за кои са били, може би за велбьжд  cheti  cheti  cheti  cheti

Локо ПД когато са играели мачове от "А" пред 30-40 000 души,когато са печелили медали и са играели евротурнири,когато са давали играчите на половината национален отбор,а феновете са поставяли рекорди по посещаемост и са се били с жълти,червени и сини,дядо ти е копаел с голи ръце в мината за да може да купи на баща ти някой нов шушлеков анцуг с картинки по него,с който татко ти да свали майка ти и да я осемени,за да може жената след 9 месеца да изпикае изчадие като теб,което сега да се осмелява да говори за Локо Пловдив.Капиш???Обратно под земята,робе!!!  smqh

Последна редакция от Plovdiv_1936 (2009-04-28 09:39:30)

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#30 2009-04-28 14:53:53

ChovekaX
Потребител

Plovdiv_1936 написа:
hammers 1919 написа:

Локо ПД когато са играели мачове от "А" пред 30-40 000 души,когато са печелили медали и са играели евротурнири,когато са давали играчите на половината национален отбор,а феновете са поставяли рекорди по посещаемост и са се били с жълти,червени и сини,дядо ти е копаел с голи ръце в мината за да може да купи на баща ти някой нов шушлеков анцуг с картинки по него,с който татко ти да свали майка ти и да я осемени,за да може жената след 9 месеца да изпикае изчадие като теб,което сега да се осмелява да говори за Локо Пловдив.Капиш???Обратно под земята,робе!!!  smqh

ХАХАХА Колко хумор забога колко време си го мислил да го постнеш ??? Тва е сигорно от комплекса с циганчетата който бродят във вашта агитка май са ти праска ли хълката и от бесилие и немощ си го искарваш по форумите .... ЖАЛКО нито сме селяни нито роби  kur

Надявам се скоро по вечерните новини ти да си новия убит от някой "селянин" и заровен в боклука  koz 

Ма на нас ни е добре хейтвайте по форумите пак сте си лайна на ли ве МАЙНА ????  kreten имате доста материял за Претопяване във вашия град такаче  гледайте си вас после гледайте другите.  urud1

Нищо лично към Пловдив като цяло и Локо и Ботев уважавам сичките отбори с исключение е форумните "Ултраси" като този!!!  dolu

И като за последно вместо да се храните помеждуси фанете се организирайте за нещо по значимо като излизане на вън времето е мн яко за писане на безмислени коментари пред компа  pitie 

И смърт за тирци и цигани !!!  playboy

Офлайн