Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-02-01 11:54:51

Curva_Nord
Потребител

Re: Тормоз на цигани над българи

Българите сме расисти по природа!Никой не може да го промени!Ние мразим мангалите!Винаги..!Ако не бяхме такива щяхме ли да ги наричаме.. мангал...брикет..на кале...в нас си има скрита злоба!Когато някой ми каже бе за кво ги убиждаш..ето за тва!Трябва да се надигнем!..Също така мангалите са малцинство което има най-много привилегии в държавата в която живее!...Но има нещо друго..всичко се видя на протеста..толкова ''заспала''нация сме..че вече няма на къде..! ebasi  ebasi

Обичам ЛЕВСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ! ! !

Офлайн

#32 2009-02-01 12:32:19

sexualeanimale
Потребител

Curva_Nord написа:

Българите сме расисти по природа!Никой не може да го промени!Ние мразим мангалите!Винаги..!Ако не бяхме такива щяхме ли да ги наричаме.. мангал...брикет..на кале...в нас си има скрита злоба!Когато някой ми каже бе за кво ги убиждаш..ето за тва!Трябва да се надигнем!..Също така мангалите са малцинство което има най-много привилегии в държавата в която живее!...Но има нещо друго..всичко се видя на протеста..толкова ''заспала''нация сме..че вече няма на къде..! ebasi  ebasi

Карбовски много добре го каза единствената оправия е да си расист или да се изнесеш(off topic "RASA" от латински значи "Чиста") в буквален превод има хора който са против расизма хора който са против това да има чистота на българското население на практика това е невъзможно в днешно време но едва ли някой Българин е съгласе в собствения му дом на неговата бащиния да дойде нагъл,неканен и невъзпитан "чужденец" да се изгаври с всичко най - свято
и на сичкото от горе да се окаже че има повече права и българина да се отърве от закона с най-малко пръст в уста.В подобни историй има дори осъдени Българи
"както примера с вапросния полицай опитал се да защити националния флаг.
дори вапросните невежи "цигани" са си "цигани" това че те автономно са си решили че за тях това е обида е причина единствено за да се използва пред съда
аз от утре искам да ме наричат "Цар Велики" и всяко друго име ще го приема за обида ,поредно доказателство за наглоста на тези паразити

Офлайн

#33 2009-02-01 12:48:10

canara
Потребител

sexualeanimale  много добре казано и сам твърдо за !!! В ОРГАНИЗАЦИЯ МУ Е МАИКАТА САМО С ПИСАНЕ ПО ФОРУМИ НЕ СТАВА !!!! ДАИТЕ МАЛКО ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАГЪРБЕТЕ ВЕДНЪЖ ЗА ВИНАГИ ФУТБОЛНИТЕ СИ ПРИСТРАСТИЯ И ДА СВЪРШИМ  НЕЩО ПОЛЕЗНО ЗА ТАЗИ ДЪРЖАВА !!!

Офлайн

#34 2009-02-01 12:51:41

KYR_ZA_FORUMNITE_MI6KI
Гост

трябва да се огранизираме ... др не мога да кажа

#35 2009-02-01 12:53:50

MMD
Потребител

Според мене това предаване е направено точно за да ни покаже къде какво става с мисълта някой да направи нещо. Защо ние не направим това нещо. Защо не се съберем и не им ебем мамицата не тея.  hm

http://getpersonas-cdn.mozilla.net/static/8/5/136085/preview_large.jpg?1268828394

Офлайн

#36 2009-02-01 12:57:26

ThEGotH
Потребител

с. мечка е до плевен точно ..  http://atlas.mapquest.com/maps/map.adp? … amp;zoom=5 земем се разходим натам мама им дееба  vij

Офлайн

#37 2009-02-01 13:03:39

Lauta-Hools
Потребител

Цаката е да се съберат около 100 човека ,с организирано пътуване и да се отиде там да се изненадат тези душмани  ..Онези пенсионери ще ни приемат като Освободители там .. Тук малко от малко се наблюдават сериозни пичове, ако има някаква организация ,мога да кача четирима при мен стига да са от Пловдив .. плюс хората които ще навия да доидат от наще ...

http://www.geocities.com/l_p_f_c_1936/LautaHoolsLogo_194.jpg

Офлайн

#38 2009-02-01 13:07:25

ThEGotH
Потребител

еми те хората ще се разберат ама с организацията труднО ще се оправим ..  hm

Офлайн

#39 2009-02-01 13:12:49

canara
Потребител

аз съм съгласен да се организира една екскурзиика !! кои от пловдив кои от софия кои от кадето може да доиде да се напраи една сресхта в Плевен там да се съберат всички които патуват от кадето и да е било и от Плевен се тръгва групово за тва село ! ако сме повечко хора ще е идеално 100-200 човека ако сме е идеално влизаме в селото праим първа на циганските къщи ( за целта миниумките  си мисля че ще свършат идеална работа) !! АКО ИМА НАВИТИ ДА ХОДИМ ВЪВ СЕЛОТО НЕКА ПИШАТ И АКО СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧКО ХОРА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ЗА ДЕН И ДА СЕ ГРАБВАМЕ И ДА ГИ ИЗРИНЕМ ТИЯ МАНГАЛИ ШИБАНИ!! nervak  nervak  nervak  nervak  gurlo  buhalka

Офлайн

#40 2009-02-01 13:24:31

MMD
Потребител

Дано... Ама в hooligans.bg май е само на приказки (жалко за което).
Аз съм силно навит.

http://getpersonas-cdn.mozilla.net/static/8/5/136085/preview_large.jpg?1268828394

Офлайн

#41 2009-02-01 13:30:55

Levski_Sofia
Потребител

canara написа:

аз съм съгласен да се организира една екскурзиика !! кои от пловдив кои от софия кои от кадето може да доиде да се напраи една сресхта в Плевен там да се съберат всички които патуват от кадето и да е било и от Плевен се тръгва групово за тва село ! ако сме повечко хора ще е идеално 100-200 човека ако сме е идеално влизаме в селото праим първа на циганските къщи ( за целта миниумките  си мисля че ще свършат идеална работа) !! АКО ИМА НАВИТИ ДА ХОДИМ ВЪВ СЕЛОТО НЕКА ПИШАТ И АКО СЕ СЪБЕРЕМ ПОВЕЧКО ХОРА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ЗА ДЕН И ДА СЕ ГРАБВАМЕ И ДА ГИ ИЗРИНЕМ ТИЯ МАНГАЛИ ШИБАНИ!! nervak  nervak  nervak  nervak  gurlo  buhalka

Съгласен ! СМЪРТ ЗА ТУРЦИТЕ И ЦИГАНИТЕ !!!  buhalka

Със синьо знаме в нашите ръце,
ще избием всичките свине,
нашата страна е България,
шампион е Левски София

Офлайн

#42 2009-02-01 13:58:36

spider
Потребител

ште получите подкрепа от Плевен  koz

Офлайн

#43 2009-02-01 13:58:38

ThEGotH
Потребител

не са само приказки аз веднага моа сабера достатачно хора проблема е малко в транспорта , че приятелите са само с 1 кола ...  mislitel

Офлайн

#44 2009-02-01 14:04:00

bateniki
Потребител

аз съм ЗА , мангалите и особено турците ги мразя в червата nervak още повече че си имам и лично основание така че ако тръгват хора от София да ми пишат лично
Нека се съберем 90-100 човека и да изринем гадните боклуци . Българин да го тъпчат в БЪЛГАРИЯ ?!?!? къде го има това по света ?!? каква нация сме ? стига сме се карали по форумите , стига сме се делили. Като отидеш метър на два не те питат канар ли си , чорбар ли си , левскар ли си. нали уж България беше над всичко ? айде да не е само на думи , дайте да организираме нещо , да не се делим и просто да прегазим нашите "братя" от малцинствата   gurlo

Офлайн

#45 2009-02-01 14:06:49

Police_Hater_1914
Потребител

вече с мен има сигурни 4-5 човека не са хулигани или скинове ама какво от това обединението е важно!как ви звучи другата събота например?иначе с коктейли молотов според мен е най-лесно и бързо  buhalka  gurlo  НЕКА ЗАЕДНО ДА ПОМЕТЕМ ЦИГАНСКАТА СГАН  ti

СОФИЯ МРАЗИ ПЕРНИК

Офлайн