Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2009-01-25 10:23:33

kemitod
Потребител

Re: Феновете на Берое

Имат сериозни футболни традиции
имат сериозна посещаемост
но отстъпват по отношение на стадионната култура
липсва им градският дух и манталитет
както и всякакви традиции в хулиганщината
Все пак сериозно изостават от Левски, Ботев и ЦСКА по всички показатели, като бройка и съпорт обаче, спокойно могат да се съревновават с МиньорО и Локо Пловдив.
Проблемът в Стара Загора е сериозният демографски спад в последните 15 години, не знам защо, но всичко живо се стреми да избяга от града, това може да се окаже фатално за бъдещото развитие на една от добрите бг публики.
Заслужават само поздравления за истинския български патриотичен дух, който витае на трибуните в Стара Загора !
Все пак срамни са онези прояви с кражбите на знамена, но те си знаят.
Като цяло една от водещите публики сред така наречеите "малки агитки".

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#32 2009-01-25 10:24:03

bulgarche-to
Модератор

Много фонове на чужди отбори, като сме се виждали са им казвали че им харесва клетката. Има си добра видимост, отделени, далеч от нас, пропускателния режим е стабилен. Това му трябва на един стадион. Клетката е много почупена, но е стабилна, не с някви оградки, както повечето други.

Офлайн

#33 2009-01-25 10:31:54

fcbsz
Гост

kemitod,само не разбрах как реши,че всичко живо иска да избяга от Стара Загора mislitel
и какво ще рече "срамни постъпки с кражби на знамена",след като почти всички бг отбори,които имат агитки,крадът знамена на противникови отбори?всички го правят това,накрая само ние излизаме смешните заради тея случки.

Последна редакция от fcbsz (2009-01-25 10:34:32)

#34 2009-01-25 10:49:40

bulgarche-to
Модератор

kemitod, явно статистиката и проучванията нио не ти говорят на теб. "Стара Загора - добро място за живеене" е една доста добра статия, която може да ти намеря. Стара Загора е на 2-ро място по развитие в Европа, защото градове като Берлин са се развили до толкова, че вече няма на къде, докато Зарата дръпва стабилно през последните години.
Стара Загора е най стария град в Европа, ето защо филма на BBC за стрария континент тръгва от тук, и запазените жилища от неолита - над 8 000 години.

Офлайн

#35 2009-01-25 10:51:10

kemitod
Потребител

fcbsz написа:

kemitod,само не разбрах как реши,че всичко живо иска да избяга от Стара Загора mislitel
и какво ще рече "срамни постъпки с кражби на знамена",след като почти всички бг отбори,които имат агитки,крадът знамена на противникови отбори?всички го правят това,накрая само ние излизаме смешните заради тея случки.

Ами, как да ти обясня, тя статистиката говори най-добре кой и защо се маха от Стара Загора.
Само да ти кажа, че на моето работно място, трима от осемчленния ни екип са старазагорци и изобщо в Бургас е пълно с хора от Стара Загора, да не говорим що заралийки (най-хубавите бг жени) се омъжиха в Бургас.
Ти случайно да познаваш някой бургазлия живеещ в Стара Загора?

Офлайн

#36 2009-01-25 11:01:10

kemitod
Потребител

bulgarche-to написа:

kemitod, явно статистиката и проучванията нио не ти говорят на теб. "Стара Загора - добро място за живеене" е една доста добра статия, която може да ти намеря. Стара Загора е на 2-ро място по развитие в Европа, защото градове като Берлин са се развили до толкова, че вече няма на къде, докато Зарата дръпва стабилно през последните години.
Стара Загора е най стария град в Европа, ето защо филма на BBC за стрария континент тръгва от тук, и запазените жилища от неолита - над 8 000 години.

Съгласен съм !
Стара Загора е едно от първите селища в Европа, спор няма!
Но пак го обърнахте на местен патриотизъм.
Ако Стара Загора беше толкова добро място за живеене нямаше да имате 2 % отрицателен демогравски ръст - само Русе е с по-висок сред първите шест града по население в България
Но все пак не това е най-важното, темата беше за вашата публика

Офлайн

#37 2009-01-25 11:05:16

A.C.A.B.-LPFC
Потребител

kemitod  е подлога на жълтите тоя си няма друга работа и щрака цял ден на компа и диша лепило metal

А НИЙ СМЕ ЛОКО, А ЛОКО ПЛОВДИВ !

Офлайн

#38 2009-01-25 11:09:46

kemitod
Потребител

A.C.A.B.-LPFC написа:

kemitod  е подлога на жълтите тоя си няма друга работа и щрака цял ден на компа и диша лепило metal

Кораво мнение М8, риспиект !

Офлайн

#39 2009-01-25 11:15:27

bulgarche-to
Модератор

kemitod написа:

Ти случайно да познаваш някой бургазлия живеещ в Стара Загора?

Да и не е случайно

Офлайн

#40 2009-01-25 11:24:38

casual1912
Потребител

Scotland написа:
casual1912 написа:
Scotland написа:

Ами и още 100 пъти да ми го припомняш няма значение, глупавите изказвания на наша легенда, не променят факта, че цигани живеят точно на гърба на вашия стадион нали? Нито, че повечето цигани в града са именно от Ботев и точно за това ни бъзикате нас?

Всъщност ти едва ли знаеш, откъде идва бъзика, примерно цял град се радва, две махали плачат? Жалко, че малки лепиларчета като теб, лаят по форумите, но нито знаят, историята на града, нито на отбора си, нито нищо?

Жалки сте жълтите, Берое са по големи от вас.

нали знаеш мойто момче...жалко че си толкова във филма....знаеш ли кой е факта...че ние ви качваме снимки с мангали от футболни мачове а вие ни качвате снимки с мангали с шалче или шапка на ботев от улицата....ето това е разликата.....иска ти се......но фактите говорят и за да не съм голословен заповядай http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6886 също така и http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6882 има и още просто ме мързи да търся......ето такива снимки ми изкарай от агитката с мангали....и те признавам.....малко ме съмнява обаче...ние не сме локо пловдив....я ми сподели историята на клуба ти я ми сподели и историята на града ни.....казваш че не зная нищо...напротив знам че сме най-стария клуб в България и че носим името на град Пловдив...знам че града ни е горд с нас като го славим с победи над грандове кат Барселона и Байерн...че сме били 2-ва пъти шампиони на България,Бълкански шампиони+това доста години градски първенец...знам и много други работи който ти обягват......я ми кажи вашата история до 2000 г...я ми кажи какво сте направили вие за града до 2000 г......говориш за история но нищо незнаеш....

Ще ти отговоря така. За снимките, винаги се постват едни и същи. Не ми е ясно защо? Защо обаче нищо не казваш за факта, че точно на гърба на вашия стадион си живеят цигани?

Колкото за останалите неща, които си написал.......

Първо не сте най-стария отбор в БГ. Има няколко които са по стари от вас, както в Пловдив, така и в Варна и София. За разлика от Ботяф, обаче, тези отбори имат учредителни актове, имат клубни цветове, устав и емблема. Интересно защо, точно най-стария, както ти твърдиш няма, и не са и намерени и до ден днешен. Интересно защо никъде другаде не пише, че сте най-стария отбор, освен в собствените ви книжки и то писани от откровенни лъжци. Няма нито, един държавен архив, вестник или каквото и да било, което да потвърждава тези лъжи? Защо така приятелю?

В тази връзка да те питам, ти като Ботевист, който твърди, че си познава историята, считаш ли Никола Алваджиев за основател на Ботев? Внимавай с отговора, после като ми отговориш ще ти кажа защо?

Колкото за великите ви победи над европейски грандове, не ги отричам, но все пак, във всеки мач отпадате, защо примерно не даваш и резултатите от реванщите, а?

Колкото до Балканската клубна купа, незнам дали знаеш, най-явно не, но тъй като сме и в темата за Берое, само да те светна, че те са я печелили 4 пъти, и са единствения отбор в БГ с положителен баланс в Европа. Така, че пич, нито сте най-големите, нито сте най-старите, нито сте толкова велики, колкото се опитваш да се изкарате, защото по твоята логика, Берое е отбор, който спокойно може да се конкурира с вас.

За история пич, не можеш да ме барнеш, защото съм сигурен, че знам, много повече от теб за историята на футбола в Пловдив, и дори повече за Ботев, отколкото ти.

Колкото до 2000г. незнам, какво имаш предвид, във връзка с Локото, подозирам, че имаш предвид 2001г. и ще ми правиш пак препратки за Велбъжд, но по същата логика пич, разбира се, ти няма как да знаеш, защото не си знаеш историята на отбора, би ли ми отговорил, както се случва с Ботяф през 1949г. с решение на ЦК на БКП, и по късно, отново с решение на партията през 67г. няколко месеца, след като ставате шампиони? А знаеш, ли коя година Ботев се е обединил с Шипка, щото после да не се окаже, че всъщност Ботев майна, доста повече е изчезвал от футболната карта на БГ, и едва ли Ботев от 1919г. е този, който е сега.

Пич, чети и търси информация и моляте отговори ми на въпроса за Н. Алваджиев?

я сега като си толкова отворен...кажи ми кой са тези по стари клубове от нас....кажи ми и каде са доказателствата за това....кажи ми как може цял форум дори и ваще момчета да не спорят за това кой е най стария клуб в БГ само ти и един друг образ нещо да не ви се вярва....и защо така смени темата казваш че сме цигани а нищо не можеш да докажеш по въпроса....нали знаеш всичко започва от дядовци минава през бащи стига до синове....за разлика от теб аз знам кога е основан моя любим футболен клуб и за годината 1949 знаеш ли какво мога да ти кажа-градски първенец със победа над Левски Пловдив интересно ми е вие пак каде сте били....я да те питам каде видя да съм написал че сме най великите.....ако трябва да се позова на написаното от теб като казваш че Берое са по велики от нас...Боже та то тогава вие сте на светлинни години от Берое...ако наистина твърдиш това доста псувни от вашите момчета ще изядеш....говорите ми за статистика победи на беоре балкански шампиони и кой е по велик и кой не....и пак говориш неподготвен....ето ти статистиката http://clubs.bul-foot.org/html/home/rang_a/points.htm !

1912

Офлайн

#41 2009-01-25 11:26:36

maikati
Потребител

За мене тия не могат да стъпят и на малкия пръст на тия от топ 4. Виж, за МиньорО, Черно Море, Спартак и другите може.

Офлайн

#42 2009-01-25 11:29:04

fcbsz
Гост

A.C.A.B.-LPFC написа:

има нещо такова,в един друг форум беше писал,че на последния мач между берое и ботев в стара загора е бил при агитката на ботев и на мача,и на кафето където стана боя mislitel

#43 2009-01-25 12:21:19

kemitod
Потребител

fcbsz написа:

има нещо такова,в един друг форум беше писал,че на последния мач между берое и ботев в стара загора е бил при агитката на ботев и на мача,и на кафето където стана боя mislitel

Taka e, бях там !
Но не виждам защо трябва да се намесват пак жълтИтИ или на тоя форумен герой @А.С.А.В (Аз. Съм. Анално. Вдлъбнат.)-LPFC отново жълтИтИ са му виновни за всичко ?
Понеже човек, привърженик на Берое, е пуснал темата и се интересува какво мислят останалите потребители за ТЯХ, аз изказах мнение, за което претендирам, че е обективно и най-вече вярно, никого е съм обиждал, нито пък съм наскърбил някого, макар, както всички знаят, с Берое нямаме особено топли взаимоотношения от известно време насам.
И явно всяко мое мнение тук, се приема на нож от разни комплексирани пловдивски (столипински) гъзове, които ми пращат по 10 ЛС дневно със смъртни заплахи, смятам, че тоя форум върви към ТОТАЛНА ПРОФАНАЦИЯ и не е възможно да се води нормална и конструктивна дискусия по който и да е въпрос.
Жалко за идеята и желанието на създателите и модераторите, защото добрата им иначе идея се ДЕБИЛИЗИРА от няколко десетки потребители, които освен виртуални битки и форумно хулиганство не се занимават с нищо друго.

Офлайн

#44 2009-01-25 13:04:10

Black-White
Гост

kemitod В всяко нещо когато става въпрос за нашия отбор ти започваш да ни псуваш да казваш,че сме смешни,цигани и не сме в 4-та на България.Немога да разбера от къде ти идва това самочуствие като вие сте буквално най-смешния отбор в "А" група ?!  mislitel

#45 2009-01-25 13:19:19

cosa_nostra
Потребител

casual1912 написа:
Scotland написа:
casual1912 написа:

нали знаеш мойто момче...жалко че си толкова във филма....знаеш ли кой е факта...че ние ви качваме снимки с мангали от футболни мачове а вие ни качвате снимки с мангали с шалче или шапка на ботев от улицата....ето това е разликата.....иска ти се......но фактите говорят и за да не съм голословен заповядай http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6886 също така и http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6882 има и още просто ме мързи да търся......ето такива снимки ми изкарай от агитката с мангали....и те признавам.....малко ме съмнява обаче...ние не сме локо пловдив....я ми сподели историята на клуба ти я ми сподели и историята на града ни.....казваш че не зная нищо...напротив знам че сме най-стария клуб в България и че носим името на град Пловдив...знам че града ни е горд с нас като го славим с победи над грандове кат Барселона и Байерн...че сме били 2-ва пъти шампиони на България,Бълкански шампиони+това доста години градски първенец...знам и много други работи който ти обягват......я ми кажи вашата история до 2000 г...я ми кажи какво сте направили вие за града до 2000 г......говориш за история но нищо незнаеш....

Ще ти отговоря така. За снимките, винаги се постват едни и същи. Не ми е ясно защо? Защо обаче нищо не казваш за факта, че точно на гърба на вашия стадион си живеят цигани?

Колкото за останалите неща, които си написал.......

Първо не сте най-стария отбор в БГ. Има няколко които са по стари от вас, както в Пловдив, така и в Варна и София. За разлика от Ботяф, обаче, тези отбори имат учредителни актове, имат клубни цветове, устав и емблема. Интересно защо, точно най-стария, както ти твърдиш няма, и не са и намерени и до ден днешен. Интересно защо никъде другаде не пише, че сте най-стария отбор, освен в собствените ви книжки и то писани от откровенни лъжци. Няма нито, един държавен архив, вестник или каквото и да било, което да потвърждава тези лъжи? Защо така приятелю?

В тази връзка да те питам, ти като Ботевист, който твърди, че си познава историята, считаш ли Никола Алваджиев за основател на Ботев? Внимавай с отговора, после като ми отговориш ще ти кажа защо?

Колкото за великите ви победи над европейски грандове, не ги отричам, но все пак, във всеки мач отпадате, защо примерно не даваш и резултатите от реванщите, а?

Колкото до Балканската клубна купа, незнам дали знаеш, най-явно не, но тъй като сме и в темата за Берое, само да те светна, че те са я печелили 4 пъти, и са единствения отбор в БГ с положителен баланс в Европа. Така, че пич, нито сте най-големите, нито сте най-старите, нито сте толкова велики, колкото се опитваш да се изкарате, защото по твоята логика, Берое е отбор, който спокойно може да се конкурира с вас.

За история пич, не можеш да ме барнеш, защото съм сигурен, че знам, много повече от теб за историята на футбола в Пловдив, и дори повече за Ботев, отколкото ти.

Колкото до 2000г. незнам, какво имаш предвид, във връзка с Локото, подозирам, че имаш предвид 2001г. и ще ми правиш пак препратки за Велбъжд, но по същата логика пич, разбира се, ти няма как да знаеш, защото не си знаеш историята на отбора, би ли ми отговорил, както се случва с Ботяф през 1949г. с решение на ЦК на БКП, и по късно, отново с решение на партията през 67г. няколко месеца, след като ставате шампиони? А знаеш, ли коя година Ботев се е обединил с Шипка, щото после да не се окаже, че всъщност Ботев майна, доста повече е изчезвал от футболната карта на БГ, и едва ли Ботев от 1919г. е този, който е сега.

Пич, чети и търси информация и моляте отговори ми на въпроса за Н. Алваджиев?

я сега като си толкова отворен...кажи ми кой са тези по стари клубове от нас....кажи ми и каде са доказателствата за това....кажи ми как може цял форум дори и ваще момчета да не спорят за това кой е най стария клуб в БГ само ти и един друг образ нещо да не ви се вярва....и защо така смени темата казваш че сме цигани а нищо не можеш да докажеш по въпроса....нали знаеш всичко започва от дядовци минава през бащи стига до синове....за разлика от теб аз знам кога е основан моя любим футболен клуб и за годината 1949 знаеш ли какво мога да ти кажа-градски първенец със победа над Левски Пловдив интересно ми е вие пак каде сте били....я да те питам каде видя да съм написал че сме най великите.....ако трябва да се позова на написаното от теб като казваш че Берое са по велики от нас...Боже та то тогава вие сте на светлинни години от Берое...ако наистина твърдиш това доста псувни от вашите момчета ще изядеш....говорите ми за статистика победи на беоре балкански шампиони и кой е по велик и кой не....и пак говориш неподготвен....ето ти статистиката http://clubs.bul-foot.org/html/home/rang_a/points.htm !

Casual1912 А бе ти още ли се правиш на велик бе днеска какъв си метал,кежуал,пънкар,скейтър гледай баща ти да не те хване че ще те заколи

Последна редакция от cosa_nostra (2009-01-25 13:20:38)

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн