Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-01-24 23:08:23

Black-White
Гост

Re: Феновете на Берое

Мачовете  urud

#17 2009-01-24 23:11:07

dunav_hool
Потребител

Black-White написа:

Русенци да не се обаждат  smqh по всички критерий сте на светлинни години зад Берое! Бях им чел наскоро историята и останах доста впечатлен.Не са много отборите в България с такава история.За феновете няма какво да говоря.Навсякъде си подкрепят отбора.И вие го правите,но сте тройно по малко.За история да не говора.Незнам дали имате изобщо такава ?!  ole

Виж братле,никъде не съм казвал че сме над Берое и като футболни качества и като фен подкрепа.Смешно ми е как се надъхват по и-нет беройци.. големи хулигани беееее .... shok Да скочат в София или Пловдив  и ще ги призная за сериозни пичове,но да скачаш само в собственият си град и да се мислиш за нещо сериозно е просто смешно м8 hm
Другият сезон сте в А група,ще ви видим колко струвате
urud

Последна редакция от dunav_hool (2009-01-24 23:22:21)

Riverside since 1993 - always ready for the battle

Офлайн

#18 2009-01-24 23:12:14

casual1912
Потребител

Black-White написа:

Мачовете  urud

мен ако питаш пловдив си беше на мястото  bira  http://bultras.com/news.php?default.0.39

1912

Офлайн

#19 2009-01-24 23:14:10

ultra_blue
Потребител

Хах Русе...елате в Русе елате там :) Всеки си знае у градО респект се печели на чуждо място вкъщи всеки може...иначе респект за Берое трябва да бъдат върнати в А група!!

Офлайн

#20 2009-01-24 23:51:41

Scotland
Гост

casual1912 написа:
Black-White написа:

Мачовете  urud

мен ако питаш пловдив си беше на мястото  bira  http://bultras.com/news.php?default.0.39

Пич, нали знаеш, че все ни бъзикате, че сме били цигани, пък половината ви посещаемост точно те я правят?

А за Берое, евала на пичовете, подкрепят си местния отбор!!! Истински град, истински фенове. Да му мислят, всички подлоги дето не си подкрепят местните отбори.

#21 2009-01-24 23:58:48

casual1912
Потребител

Scotland написа:
casual1912 написа:
Black-White написа:

Мачовете  urud

Пич, нали знаеш, че все ни бъзикате, че сме били цигани, пък половината ви посещаемост точно те я правят?

А за Берое, евала на пичовете, подкрепят си местния отбор!!! Истински град, истински фенове. Да му мислят, всички подлоги дето не си подкрепят местните отбори.

моля ??? да ти припомня ли зума кво каза...

1912

Офлайн

#22 2009-01-25 00:03:09

Scotland
Гост

casual1912 написа:
Scotland написа:
casual1912 написа:

Ами и още 100 пъти да ми го припомняш няма значение, глупавите изказвания на наша легенда, не променят факта, че цигани живеят точно на гърба на вашия стадион нали? Нито, че повечето цигани в града са именно от Ботев и точно за това ни бъзикате нас?

Всъщност ти едва ли знаеш, откъде идва бъзика, примерно цял град се радва, две махали плачат? Жалко, че малки лепиларчета като теб, лаят по форумите, но нито знаят, историята на града, нито на отбора си, нито нищо?

Жалки сте жълтите, Берое са по големи от вас.

#23 2009-01-25 00:04:46

Black-White
Гост

casual1912 Сигурно си е чувал тази поговорка-Една птичка пролет не прави !  playboy

#24 2009-01-25 00:08:26

Black-White
Гост

Да и доста интересен е факта,че точно стадионът ви се намира в циганската махала  metal  rakia

Последна редакция от Black-White (2009-01-25 00:08:39)

#25 2009-01-25 00:28:06

casual1912
Потребител

Scotland написа:
casual1912 написа:
Scotland написа:

Ами и още 100 пъти да ми го припомняш няма значение, глупавите изказвания на наша легенда, не променят факта, че цигани живеят точно на гърба на вашия стадион нали? Нито, че повечето цигани в града са именно от Ботев и точно за това ни бъзикате нас?

Всъщност ти едва ли знаеш, откъде идва бъзика, примерно цял град се радва, две махали плачат? Жалко, че малки лепиларчета като теб, лаят по форумите, но нито знаят, историята на града, нито на отбора си, нито нищо?

нали знаеш мойто момче...жалко че си толкова във филма....знаеш ли кой е факта...че ние ви качваме снимки с мангали от футболни мачове а вие ни качвате снимки с мангали с шалче или шапка на ботев от улицата....ето това е разликата.....иска ти се......но фактите говорят и за да не съм голословен заповядай http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6886 също така и http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6882 има и още просто ме мързи да търся......ето такива снимки ми изкарай от агитката с мангали....и те признавам.....малко ме съмнява обаче...ние не сме локо пловдив....я ми сподели историята на клуба ти я ми сподели и историята на града ни.....казваш че не зная нищо...напротив знам че сме най-стария клуб в България и че носим името на град Пловдив...знам че града ни е горд с нас като го славим с победи над грандове кат Барселона и Байерн...че сме били 2-ва пъти шампиони на България,Бълкански шампиони+това доста години градски първенец...знам и много други работи който ти обягват......я ми кажи вашата история до 2000 г...я ми кажи какво сте направили вие за града до 2000 г......говориш за история но нищо незнаеш....

Последна редакция от casual1912 (2009-01-25 00:35:50)

1912

Офлайн

#26 2009-01-25 00:37:24

Grande
Потребител

До всички некомпетентни личности ! Нямам някакво специално отношение но да не се обаждат разни фенчета на спартак тича слависти мазути и тем подобни фен групи ! Много хора незнаят но Берое преди са били много много стабилни както и сега са си но много хора незнаят за тях ! Твърдо 5 място ! Само 1 ме дразни сектора където се настанявят но ...... !  bira

Пляс пляс чорбарите-седем на едно, Милиони са левскарите, шепа са чорбарите - седем към едно !

Офлайн

#27 2009-01-25 01:50:02

Scotland
Гост

casual1912 написа:
Scotland написа:
casual1912 написа:

нали знаеш мойто момче...жалко че си толкова във филма....знаеш ли кой е факта...че ние ви качваме снимки с мангали от футболни мачове а вие ни качвате снимки с мангали с шалче или шапка на ботев от улицата....ето това е разликата.....иска ти се......но фактите говорят и за да не съм голословен заповядай http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6886 също така и http://hooligans.bg/gallery/displayimage.php?pos=-6882 има и още просто ме мързи да търся......ето такива снимки ми изкарай от агитката с мангали....и те признавам.....малко ме съмнява обаче...ние не сме локо пловдив....я ми сподели историята на клуба ти я ми сподели и историята на града ни.....казваш че не зная нищо...напротив знам че сме най-стария клуб в България и че носим името на град Пловдив...знам че града ни е горд с нас като го славим с победи над грандове кат Барселона и Байерн...че сме били 2-ва пъти шампиони на България,Бълкански шампиони+това доста години градски първенец...знам и много други работи който ти обягват......я ми кажи вашата история до 2000 г...я ми кажи какво сте направили вие за града до 2000 г......говориш за история но нищо незнаеш....

Ще ти отговоря така. За снимките, винаги се постват едни и същи. Не ми е ясно защо? Защо обаче нищо не казваш за факта, че точно на гърба на вашия стадион си живеят цигани?

Колкото за останалите неща, които си написал.......

Първо не сте най-стария отбор в БГ. Има няколко които са по стари от вас, както в Пловдив, така и в Варна и София. За разлика от Ботяф, обаче, тези отбори имат учредителни актове, имат клубни цветове, устав и емблема. Интересно защо, точно най-стария, както ти твърдиш няма, и не са и намерени и до ден днешен. Интересно защо никъде другаде не пише, че сте най-стария отбор, освен в собствените ви книжки и то писани от откровенни лъжци. Няма нито, един държавен архив, вестник или каквото и да било, което да потвърждава тези лъжи? Защо така приятелю?

В тази връзка да те питам, ти като Ботевист, който твърди, че си познава историята, считаш ли Никола Алваджиев за основател на Ботев? Внимавай с отговора, после като ми отговориш ще ти кажа защо?

Колкото за великите ви победи над европейски грандове, не ги отричам, но все пак, във всеки мач отпадате, защо примерно не даваш и резултатите от реванщите, а?

Колкото до Балканската клубна купа, незнам дали знаеш, най-явно не, но тъй като сме и в темата за Берое, само да те светна, че те са я печелили 4 пъти, и са единствения отбор в БГ с положителен баланс в Европа. Така, че пич, нито сте най-големите, нито сте най-старите, нито сте толкова велики, колкото се опитваш да се изкарате, защото по твоята логика, Берое е отбор, който спокойно може да се конкурира с вас.

За история пич, не можеш да ме барнеш, защото съм сигурен, че знам, много повече от теб за историята на футбола в Пловдив, и дори повече за Ботев, отколкото ти.

Колкото до 2000г. незнам, какво имаш предвид, във връзка с Локото, подозирам, че имаш предвид 2001г. и ще ми правиш пак препратки за Велбъжд, но по същата логика пич, разбира се, ти няма как да знаеш, защото не си знаеш историята на отбора, би ли ми отговорил, както се случва с Ботяф през 1949г. с решение на ЦК на БКП, и по късно, отново с решение на партията през 67г. няколко месеца, след като ставате шампиони? А знаеш, ли коя година Ботев се е обединил с Шипка, щото после да не се окаже, че всъщност Ботев майна, доста повече е изчезвал от футболната карта на БГ, и едва ли Ботев от 1919г. е този, който е сега.

Пич, чети и търси информация и моляте отговори ми на въпроса за Н. Алваджиев?

#28 2009-01-25 03:28:21

kostura_1912
Потребител

Scotland написа:
casual1912 написа:
Scotland написа:

ти разцепи мрака.дано ти е олекнало от тази циганска лъжа.ебахти комплексарите майна.колкото до бирой-това е най битата домакинска агитка от вси4ки,който играят професионален футбол.

urban order

Офлайн

#29 2009-01-25 03:31:30

МироСлав Велев
Потребител

Grande написа:

До всички некомпетентни личности ! Нямам някакво специално отношение но да не се обаждат разни фенчета на спартак тича слависти мазути и тем подобни фен групи ! Много хора незнаят но Берое преди са били много много стабилни както и сега са си но много хора незнаят за тях ! Твърдо 5 място ! Само 1 ме дразни сектора където се настанявят но ...... !  bira

Респект за мнението!

ЕДИН ГРАД, ЕДИН ОТБОР - БЕРОЕ ЗАВИНАГИ!!!

Светът е БЕРОЕ!!!

Един Град, Един Отбор - БЕРОЕ ЗАВИНАГИ!!!

Офлайн

#30 2009-01-25 09:58:02

A.C.A.B.-LPFC
Потребител

Беройците са наши хора ве  bira

А НИЙ СМЕ ЛОКО, А ЛОКО ПЛОВДИВ !

Офлайн