Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-01-22 21:38:38

casual1912
Потребител

Re: Свобода за Иван Велков!

понеже видях че левскар е изнесал мнение защо не и аз....добре вярно е полицията в България е жив ташак и сичките са за под ножа барабар със съдебната ни система....така е.......но този човек ако е същия за който си мисля е на повече от достатъчно години за да мисли трезво какво е правил....да фърляш камани и бомби и да се биеш с полицайте + съдебното минало което е имало си е за чист затвор....за каква справедливост говорим тук ?

1912

Офлайн

#17 2009-01-22 21:41:49

grrr
Потребител

cska_ultras1948 написа:

...

каквото почукало такова се обадило са казали хората...май забравихте как атакувахте нфк и какво стана? не ми ревете сега тук защото само до пристрастия е всичко...след случая в Сандански пък щото нали въобще не отидохте в "Надежда" и там не си търсихте белята...иначе има нещо вярно че не всеки биха го тикнали в затвора за 3 години само заради Сандански но смешното е как суматий и престъпници са на свобода

ЕДИН ЗА ВСИЧКИ, ВСИЧКИ ЗА ЛЕВСКИ !

Офлайн

#18 2009-01-22 21:43:49

смях
Потребител

-Since681- написа:

Ква свобода къв съдебен произвол в тоя случай аз не знам.Хвърлят камъни от засада върху главите на хората,после реват.Да е мислил,явно има доста съдебно минало и с такова нещо като това в Сандански е нормално да е в затвора.Кво ще рече колко глави е имало,тва е чист късмет,как някой не остана на място.Затоврът си го заслужава,не знам колко време обаче,но го заслужава.Всичко друго е пристрастия.

Ти момче и другите помияри като ultra_cska 1948 и доказания кавал Алое вера,наистина трябва да ви утрепят публично с камъни.
Недодялани малоумници знаете ли че този пич не е хвърлил нито един камък?
Има страшно криминално минало,една година условно за бой с фенове на Ботев.
Цялата работа е че системата отчита голяма активност с борбата с футболното хулиганство.А курви като вас само плачат че всички трябвало да лежат.
Е да ви питам курвички,защо не вкараха никой след като феновете на цска се биха с УНИФОРМЕНИ,ПО ВРЕМЕ НА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА СЛУЖЕБНИЯ ДЪЛГ?И то има няма месец след тази случка,когато тръгнаха да бият Томов.Значи за едни може за други не?
Глупендери разберете че тази присъда е престъпление спрямо всички нас.
Ако 3г. е нормално за такова нещо Томов колко да го осъдят тогава,и колко ще го осъдят?

Офлайн

#19 2009-01-22 21:57:18

eRRoR
Потребител

Да чорбарите злобеят.. ама като ни нападнаха в гръб на гостуваштия сектор на армията те не бяха никой нищо не каза.Кат сме путки а вия маже що не дойдехте в пловдив в училището кадето беше уговорено сичко и ви чакахме?Има и снимка за доказателство ако не вярвате!Така че замълчете и.. СВОБОДА ЗА ПЛЕШИВИЯ!

Последна редакция от eRRoR (2009-01-22 21:58:05)

Офлайн

#20 2009-01-22 21:57:20

slby1912
Потребител

Може би действително заслужава наказание,не съм запознат с провиненията му,но по-жалкото е това - ("2, 6 години условно за блудство с дете
22 януари 2009 / News.dir.bg
Варненският районен съд наложи условно наказание от 2 години и 6 месеца лишаване от свобода, отложено с 5 години изпитателен срок, на 52-годишният Али Исмаил, съобщи пресслужбата на Съда.").Айде сега пак да се замислим в каква държава живеем и нека оставим футболните пристрастия на страна!

Офлайн

#21 2009-01-22 22:16:36

THULE
Потребител

СВОБОДА

И ПРЕД НИЩО НЯМА ДА СЕ СПРЕМ! ЩЕ СЕ БОРИМ ДЕН СЛЕД ДЕН! ДА ВЪРНЕМ ТВОЯТА СИЛА , БЪЛГАРИО-МАЙЧИЦЕ МИЛА!!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

Офлайн

#22 2009-01-22 22:21:22

THULE
Потребител

33 е пример ... наказанието е за това че този камък реално е можело даубие човек! Заеби кой от кой отбор е говориме за убийство!

И ПРЕД НИЩО НЯМА ДА СЕ СПРЕМ! ЩЕ СЕ БОРИМ ДЕН СЛЕД ДЕН! ДА ВЪРНЕМ ТВОЯТА СИЛА , БЪЛГАРИО-МАЙЧИЦЕ МИЛА!!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

Офлайн

#23 2009-01-22 22:24:10

запаляснко
Потребител

то по принцип е супер хулиганско да мяташ камъни в сектор, ама няма значение. те трите спукани капута от лаута по принцип са майка и баща на хулиганизма по родните земи. а за турско сините говеда, да не се правят на адвокати, щото те колко случки имат с ушаците, когато не са ги и закачили... колкото до присъдата, най-вероятно е имал някоя и друга условна и накрая си го е получил.

пак да попитам някой от админите - може ли да ми поправите ника??

Последна редакция от запаляснко (2009-01-22 22:24:43)

Офлайн

#24 2009-01-22 22:27:12

CasuaLS88
Потребител

THULE написа:

33 е пример ... наказанието е за това че този камък реално е можело даубие човек! Заеби кой от кой отбор е говориме за убийство!

smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  УБИЙСТВО С КАМЪК  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! СПРИ С КАМЪКАААААААААААААААААААААААААААААААААА.
Според центъра по оръжия към Столична агенция Полиция и Прокоратурата - Камъка се води за ОГНЕСТРЕЛНО оръжие. НАКАЗАНИЕТО ЗА МЕТАНЕ НА КАМЪК Е 3 ГОДИНИ ....
Ако не се лъжа, боя не беше ли уговорен . Не се ли правиха прасетата цял ден на отворени по телефона? и когато дойдоха един хора ПРАСЕТАТА не излязоха? Но дам какво пък знам аз! Все пак съм ГАДНО ГОВЕДО, което мрази турците и  комунистите. И аз заслужавам затвор !!!

Последна редакция от CasuaLS88 (2009-01-22 22:31:13)

Аз мразя ц(*ка

Офлайн

#25 2009-01-22 22:29:09

запаляснко
Потребител

верно интернета и херцата ебаха майката на много хора...

Офлайн

#26 2009-01-22 22:29:22

Lauta_Army
Потребител

Боят го бяхме уговорили. Мучащище прасета се правеха на отворени.Уговорихме място , час .Отидохме на мястото където трябваше да се чакаме,но нито едно отворено прасе нямаше да наритаме.Всички бяха наакали гащичките и ние решихме да отидем при тях като те насраха.

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#27 2009-01-22 22:34:00

hooligans.pk
Потребител

ПИШЕТЕ ПО ТЕМАТА САМО СЕ ПЦУВАТЕ ДЕЧУРЛИГА

ВСИЧКИ ЗАЛИ И СТАДИОНИ ПОМНЯТ НАШИЯТ ЮМРУК !!!

Офлайн

#28 2009-01-22 22:37:57

AloeVeraHool
Потребител

Говедото забрави да си даде адреса.Дай си адреса и до следващото дерби ше изчакам.А може и по-рано.

Нали да няма скрито покрито  :urud

А иначе сериозните хора видях само Дуче и 2-3ма негови приятели.

Другото всичко бяха младежи.

Последна редакция от AloeVeraHool (2009-01-22 22:41:32)

Ако от небето...

Офлайн

#29 2009-01-22 22:40:12

THULE
Потребител

Аве ти наистина си доста глупав... С камък определено можеш да убиеш човек ако го удариш в главата ... Незнам дали се дрогираш или бофеш и не ме интересува ама по дорбе си спри интернета! А колкото до уговорения бой ... незнам кой точно ще е организатора след като в САНДАНСКИ НЯМАШЕ СЕРИОЗНИ ХОРА с 2-3 изключения! И повярвай няма как да се уплашиме от Локомотивци не е реално ... малък отбор с глупави фенове нищо лично! и ако ми говориш много и си много запознат ето ти и ваш цитат : " Д... съжаляваме но няма как да стане куките са много ! Ще става ВСЕ ПО ТРУДНО" Железния рейс... След което се роди "Интернет хулиганс!" И естествено "GSM Хулиганс!!!"

Офлайн

#30 2009-01-22 22:45:12

CasuaLS88
Потребител

СПАЗВАЙ ДОБРИЯ ТОН!!!!!!!

Аз мразя ц(*ка

Офлайн