#31 2009-01-23 19:13:25

bghooligan
Потребител

Re: Ultras Sur

да брато в мадрид кв.Мораталаз...пиши на личниа да не прецакваме темата!!! bira

Офлайн

#32 2009-01-23 20:26:52

maikati
Потребител

Айде ве испанци мен забрайхте ли ме.... или аз съм от лошите. Пишете за по  bira .

Офлайн

#33 2009-01-23 23:35:45

bghooligan
Потребител

aре даите не6то скаип или mesenger да се разбереме!!!от мене бг компанията за мача...

Офлайн

#34 2009-01-29 16:14:49

черноземски
Модератор

МОЛЯ МОДЕРАТОРА НА ТЕМАТА ДА ИЗТРИЕ МНЕНИЯТА НА МАЙМУНИЦА

Ний сме народа
за чест, за свобода,
за мила родина
който знай да мре.

Офлайн

#35 2009-02-26 09:56:27

LSYB
Потребител

България над всичко

Офлайн

#36 2009-02-26 10:19:19

Вечно-Син
Гост

LIVERPOOL  ole  ole  ole  ole

#37 2009-02-26 15:36:24

Division 28
Потребител

torcida kustendil написа:

тук сме много по-добре бе дришльовци...въобще не ме занимавайте с тия испански цигани

Кое ние е по-доброто ? Че в България "хулиганите" са по на 14,15 години ? Изобщо може ли да се говори в България за хулигани...?!?!

БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА!

Офлайн

#38 2009-02-27 00:49:40

ultracska
Потребител

е добре ти какво искаш да се въведе възрастова граница ,за да станеш хулиган ли например 25 или ако искаш 30.Това че ти си по-напреде с годините от много хора на стадиона не означава че те нямат място там и не виждам смисъл да се мислиш за Бог и ти си бил малък и си бил на стадиона,не е ли така?

ЦСКА

Офлайн

#39 2009-02-27 05:35:33

Division 28
Потребител

ultracska написа:

е добре ти какво искаш да се въведе възрастова граница ,за да станеш хулиган ли например 25 или ако искаш 30.Това че ти си по-напреде с годините от много хора на стадиона не означава че те нямат място там и не виждам смисъл да се мислиш за Бог и ти си бил малък и си бил на стадиона,не е ли така?

Не съм много много напред в годините...само че не съм нито хулиган нито се изживявам като такъв...Просто много от децата по стадионите чули недучули за нещо хулиганство ала бала...гледали по 1 път филмите и айде вече са хулигани...да позачакат малко има време и те да се показват...

БЕЗ БИТКА НЯМА ПОБЕДА!

Офлайн

#40 2009-02-27 05:59:15

ultra_blue
Потребител

Division 28 написа:
ultracska написа:

Не съм много много напред в годините...само че не съм нито хулиган нито се изживявам като такъв...Просто много от децата по стадионите чули недучули за нещо хулиганство ала бала...гледали по 1 път филмите и айде вече са хулигани...да позачакат малко има време и те да се показват...

И искаш да кажеш че след като съм гледал филмите и си имам нинджа не съм хулиган? :( :( :(
shok1 smqh smqh smqh smqh smqh

Последна редакция от ultra_blue (2009-02-27 06:10:51)

Офлайн

#41 2009-02-27 13:04:17

Black-White
Гост

Division 28 е прав.Повечето "хулигани" в България са едни позиори които си нямат напредстава от това.Просто сигурно такава е модата в момента-да си хулиган.Има време да се доказват,но чак когато го направят тогава да се мислят за такива !

#42 2009-02-27 21:50:34

ultracska
Потребител

сега за някои е модерно и престижно да си хулиган,явно това прави децата по-известни и популярни сред съучениците им,но в никакъв случай всички са такива

ЦСКА

Офлайн

#43 2009-02-27 23:00:12

ultra_blue
Потребител

Абсолютно си прав...правят го за да се издигнат в йерархията на училището...от такива палчци ме е срам да се облека нинджата (добре че и без това не обичам бели обувки) ... Пък и са нагли в моето училище има един дето вятъра  е по здрав от него но той започва да се заяжда с 3 години по голям от него и поне 2 пъти по едър (изявжда шамарите) и след това събира още 20 като него с нинджи .... за какво си говорим...

Офлайн

#44 2009-02-27 23:45:44

CasuaLS88
Потребител

ultra_blue написа:

Абсолютно си прав...правят го за да се издигнат в йерархията на училището...от такива палчци ме е срам да се облека нинджата (добре че и без това не обичам бели обувки) ... Пък и са нагли в моето училище има един дето вятъра  е по здрав от него но той започва да се заяжда с 3 години по голям от него и поне 2 пъти по едър (изявжда шамарите) и след това събира още 20 като него с нинджи .... за какво си говорим...

.......... срам го е момчето да си облече нинджата .........
ebasi  ebasi  ebasi  ebasi  ebasi  само израза "в моето училише" си е*ало майката  shok  shok  ebasi

Аз мразя ц(*ка

Офлайн

#45 2009-02-28 12:34:17

ultra_blue
Потребител

Е какво като ходя на училище? Пълнолетен съм 190 и 90+ кила какво ми е по точно ;)

Офлайн