Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

Затворена тема

#31 2009-01-15 21:38:05

Bobo_1936
Потребител

Re: Георги Гергов купува Локо Пд

жълтите са царе на заканите аре трайте си курви че сте смешни ПЛОВДИВ Е САМО ЧЕРНО - БЯЛ

FOOTBALL IS VIOLENCE!!!!

Офлайн

#32 2009-01-15 22:28:58

casual1912
Потребител

Lauta написа:
casual1912 написа:
Lauta написа:

приятно прекарване в Б група ташак  kur

псувай си колкото щеш

да е жив и здрав селския и все така да се грижи за вас

най хубавото е, че този път сте на Лаута, и ще ми е пълно густо като ви засилим към Б......

ама с кеф

само гледай като ме срещнеш някаде да не си забравиш заканите във форума паляк  ela

пич, аз хиляда пъти исках да си уредим среща, защо се правеше на луд и само тъпи отговори ми пишеше на лични........

кажи къде и кога, и се надявам да си повече от 90кг, за да не ти еба майката путенце...........

чакам курво

кога съм ти писал на лични бе смешник....аз даже незнам каде да си провея личните тоя ми вика че съм му бил писал.....недей да лъжеш поне

1912

Офлайн

#33 2009-01-15 23:23:57

Lauta
Потребител

casual1912 написа:
Lauta написа:
casual1912 написа:

само гледай като ме срещнеш някаде да не си забравиш заканите във форума паляк  ela

пич, аз хиляда пъти исках да си уредим среща, защо се правеше на луд и само тъпи отговори ми пишеше на лични........

кажи къде и кога, и се надявам да си повече от 90кг, за да не ти еба майката путенце...........

чакам курво

кога съм ти писал на лични бе смешник....аз даже незнам каде да си провея личните тоя ми вика че съм му бил писал.....недей да лъжеш поне

зарежи ги личните, ами в темата за ИБ, на кога пращаше лични педерастче........

иска се от теб само да кажеш, кога и къде..............

Администраторите са готини пичове

Офлайн

#34 2009-01-15 23:45:10

canara
Потребител

СТИГА С НАДАХВАЦИИ ЕДИН НА ДРУГ ДЪРЖАВАТА ГНИЕ !! ГЕРГОВ Е НЕЩАСТНИК КОИТО БЛАГОДАРЕНИЕ НА ПРЕМИЕРА И ПРЕЗИДЕНРА КУПИ ПАНАИРА ЗА ЖЪЛТИ СТОТИНКИ!!!  АКО СВАЛИМ ТОВА ПРАВИТЕЛСТВО ТОИ ЩЕ ОСТАНЕ ЕДНА МИШКА БЕЗ ПУКНАТ ЛЕВ !! ИМА ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ ДЪЛГОВЕ КЪМ БАНКИТЕ ТАКАН ЧЕ НИЩО ХУБАВО НЕ ВИ ЧАКА С НЕГО !!! 100% СЪМ СИГОРЕН ЧЕ ВИ КОПУВА САМО И ЕДИНСТВЕНО ДА СИ ПЕРЕ ПАРИТЕ С ВАС !!! А ЗА БОНЕВ НЯМАМ КОМЕНТАР !! ТОИ Е ЖАЛКА ТВАР !!! АЛЧНО КОПЕЛЕ !!! САМО ЩЕ КАЖА ЧЕ БЛАГОДАРЕНИЕ НА БОТЕВ ГОЧО ВАСИЛЕВ ЗИМА ПЕНСИЯ И НА СЯКО САБИРАНЕ И БАНКЕТ НА БОТЕВ ТОИ Е С НАС !!! А СПОРЕД МЕН ГОЧО ВАСИЛЕВ Е ДОСТА ПО ГОЛЯМА ЛЕГЕНДА ЗА ЛОКО ОТ КОЛКОТО БОНЕВ !! НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВАИТЕ ЧЕ БОНЕВ ОБИЧА ЛОКО ТОИ ГЛЕДА ДА ИЗКАРА ПАРИЧКИ ЗА НЕГОВА СМЕТКА ОТ ЛОКО !!!!

Офлайн

#35 2009-01-15 23:46:20

Киро
Потребител

Casual1912 бегай,че си е ебало майката. smqh

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#36 2009-01-16 00:23:41

canar_ultras
Потребител

3333 написа:

Абе той да ни купи па другото........Според мен човека иска да прави бизнес.....Като парво наля 250 000 хилки в ботев с ясна цел ,след това да купи отбора ,НО чичо митко барзо го отказа .....сега Гергов иска локо (изобщо не си и помислям ,че ще доиде за да ни затрива дори напротив.....Получава се нещо като със Жоро Илиев иска ботев хрисотлов му одряза мераците със алчноста си сега става същото ......А пък и факта ,че вчера след срещата между Гергов и Бонев.Бонев си е тръгнал доста доволен ,което говори добре ...........

Вън турците от локо пловдив

Сценария е един и същ както с Жоро Илиев.
Ами успех с новия собственик, дано не стане като със селския, но ме съмнява, понеже втори като него няма.

Офлайн

#37 2009-01-16 12:10:23

MyWayBg
Потребител

честито кюстендил стана третия държавно-частно-мафиотски клуб

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#38 2009-01-16 13:32:41

Lauta-Hools
Потребител

canar_ultras написа:
3333 написа:

Абе той да ни купи па другото........Според мен човека иска да прави бизнес.....Като парво наля 250 000 хилки в ботев с ясна цел ,след това да купи отбора ,НО чичо митко барзо го отказа .....сега Гергов иска локо (изобщо не си и помислям ,че ще доиде за да ни затрива дори напротив.....Получава се нещо като със Жоро Илиев иска ботев хрисотлов му одряза мераците със алчноста си сега става същото ......А пък и факта ,че вчера след срещата между Гергов и Бонев.Бонев си е тръгнал доста доволен ,което говори добре ...........

Вън турците от локо пловдив

Сценария е един и същ както с Жоро Илиев.
Ами успех с новия собственик, дано не стане като със селския, но ме съмнява, понеже втори като него няма.

И аз така мисля ,всичко се повтаря наново  smqh ,впрочем този селския що за човек е .. бати пиявицата ebasi

http://www.geocities.com/l_p_f_c_1936/LautaHoolsLogo_194.jpg

Офлайн

#39 2009-01-16 13:40:20

A.C.A.B.-LPFC
Потребител

Ми ,ако е като с Жоро Илиев идеално кво  pitie ЛОКО Шампиони ,жълтите лапат пишки в Б bira

А НИЙ СМЕ ЛОКО, А ЛОКО ПЛОВДИВ !

Офлайн

#40 2009-01-16 14:02:06

MyWayBg
Потребител

Снайперистите имат нова цел  smqh

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#41 2009-01-16 14:09:40

Lauta
Потребител

MyWayBg написа:

Снайперистите имат нова цел  smqh

още 10 години ебане на жълтите        ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

kur

Офлайн

#42 2009-01-16 14:20:01

MyWayBg
Потребител

ГЕРГОВ СВИНЬООО

Офлайн

#43 2009-01-16 14:43:10

Lauta
Потребител

MyWayBg написа:

ГЕРГОВ СВИНЬООО

като ви даде пари на вас, не ти беше зле нали..........

дали е свиня или не, еби му майката................

по-важното е, че селския вас направо ви изкърти.........

Офлайн

#44 2009-01-16 18:22:30

D&D
Потребител

MyWayBg написа:

честито кюстендил стана третия държавно-частно-мафиотски клуб

Батка просто парче си...Защо всички свестни канари ни честитят и ни пожелават успех,а някъв сутляш кат тебе се прави...Знаеш ли как бих се радвал да ви вземе и вас някой достоен собственик,че да може малко тоя пловдивски футбол да се раздвижи и да гледаме стойностна игра,а не махленско размятане на топката.

Офлайн

#45 2009-01-17 02:34:45

lauta warrior
Потребител

защото го яд затова ... до сега едно свястно мнение не сам видял от тоя пи4 се плуе за които и да е .. и да ни купи и да не ни купи В Бьлгария Локомотив пловдив и Ботев Пловдив остават наи големите отбори ... и 2та отбора нямаме президенти но за сметка на това имаме велики публики ...

Офлайн