Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#76 2010-10-09 00:26:36

1936
Потребител

Re: Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

Холивуд написа:

ВЪН ЖЕНИТЕ ОТ ФУТБОЛА ! НИЕ БЪРКАМЕ ЛИ ИМ СЕ В БАЛЕТА,ДА РЕЧЕМ ?

Няма такова сравнение!  smqh

Знам, знам, знам .. Аз съм луд по теб .. Знаеш ли, знаеш ли, знаеш ли .. Аз живея за теб!

http://www.napoletani.org/images/newbesica.png

Офлайн

#77 2010-10-09 02:18:15

eludril
Модератор

тая година има някво нашествие на 13-14-15-16 годишни нагримирани к***и, които не знаят кво правят там и ходят макс за 1-2 години...

Офлайн

#78 2010-10-09 08:09:59

Синя Религия
Потребител

Малеееее колко олигофрени видях тука просто не е истина.Значи това момче Plovdiv1926 всички го изкарват малумен не знам си к'во,но като гледам момчето има доста акъл щом не се занимава с вас в тази тема.Има малумници,които лаят Жоро Илиев shok има една приказка от старите хора за мъртвите се говори или хубаво или нищо.Жоро Илиев може да е бил всякакъв,но е бил ЧОВЕК,а това е най-важното.И последна забележка вместо да обсъждате проблемите на футбола в Пловдив като цяло вие се храните взаимно и най-грозното това момиче дето е писало го направихте сол за отрицателно време.Бива ли такова нещо така ли трябва да се държим с една жена... zashto  uho

САМО СИНИТЕ !!!

Офлайн

#79 2010-10-09 16:15:44

ultra1948
Потребител

Синя Религия написа:

Малеееее колко олигофрени видях тука просто не е истина.Значи това момче Plovdiv1926 всички го изкарват малумен не знам си к'во,но като гледам момчето има доста акъл щом не се занимава с вас в тази тема.Има малумници,които лаят Жоро Илиев shok има една приказка от старите хора за мъртвите се говори или хубаво или нищо.Жоро Илиев може да е бил всякакъв,но е бил ЧОВЕК,а това е най-важното.И последна забележка вместо да обсъждате проблемите на футбола в Пловдив като цяло вие се храните взаимно и най-грозното това момиче дето е писало го направихте сол за отрицателно време.Бива ли такова нещо така ли трябва да се държим с една жена... zashto  uho

абе ти си некакво много състрадателно говедо smqh

ГОВЕДА ВЪРНЕТЕ ИМЕТО НА АПОСТОЛА!

Офлайн

#80 2010-10-10 02:18:34

Синя Религия
Потребител

ultra1948 написа:
Синя Религия написа:

абе ти си некакво много състрадателно говедо smqh

еми гуценце не съм ли прав ми кажи без да се караме моля ти се сериозно да си говориме bira  ole

САМО СИНИТЕ !!!

Офлайн