#61 2010-07-25 12:28:38

LPFC-PLOVDIV
Потребител

Re: Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

awe ei malumnici stiga ste se psuvali i stiga ste se rogali v plovdiv futbola otiva na kino vie produljavate s vashte hooliganski izqvi po tea forumi 6opite imat 6 otbora nie v momenta sme samo s 1 za jalost drugiq go nqma dano se vurfne po burzo plovdiv e nai futoblniq grad ! plovdiv4ani mileqt za otborite si i sme go dokazali 4e sme nomer 1 stiga s tea forumni bitki ! BOTEV I LOKOMOTIV tova e plovdiv za jalost nito nie nito te sa dobre seki iska otbora mu da vurvi na gore a nie mesto da vurvim na gore nie slizame eto vlizat nqkvi akedimici kaliakri tem podobni a nai futbolniq grad v momenta ima 1 otbor ot 4ri to e qsno zakvo stava vapros ....

Офлайн

#62 2010-07-25 13:03:56

smirnenski_girl_1936
Потребител

BultraPlovdiv написа:

Бахти ти си няква страшно тъпа,не съм предполагал,че може да съществува такова същество.Когато не си наясно с нещо,или си го подочула от някъде,най-добре е да си замълчиш.

1во - Ресторант Булгари си беше запален от хора на митьо,имаше застраховка,а митьо нямаше парички,и трябваше да прибере нещо от застрахователите.Ако искахме да му палим ресторанта,първо щяхме да се убедим,че само той е вътре и тогава.Вандали?Всичко,което сме направили срещу селския е било САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ЛЮБОВ КЪМ БОТЕВ ПЛОВДИВ! Не знам твоите ултраслани кво ще направят ако отборчето ти е пред разруха от 10 години и един изрод се опитва целенасочено да го убие.Сигурен съм,че нямаше да си пишете по форумите.По-добри може да сте само в едно индустриално югозападно градче,но не и в Пловдив.

Да ти кажа ли нещо,може и да е нямал пари и негови хора да са го направили,но едва ли е решил точно Булгари,тъй като доста пъти е казвал,че му е сред любимите притежания...От къде знам ли,майка ми работеше там!Разбираш ли какво можеше да стане...И не е само това,знам още много неща и съм най-склонна да вярвам на думите и преценката на майка ми от колкото на всичко друго!!!А знаеш ли,че преди пожара бате Митко е направил силно зареждане на синио Джони...Нещата просто не си пасват,ако е нямал пари няма да направи зареждане в ресторант на едно от най-скъпите уискита...Ако ти знаеше абсолютно всичко,което аз нямаше да си на мнението на което си..Ти може и наистина да си обичаш отбора и да правиш всичко за него,но сигурно си едно на милион...Все още не знаеш много неща казани от Христолов ...

Офлайн

#63 2010-07-25 13:30:58

kriviq
Потребител

smirnenski_girl_1936 написа:

Ботев си го заслужават!!Не е заради дербито или нещо от този род,феновете на Ботев са ПОЗОР!!! Но най-голямата глупост,която можеха да направят бултрасите беше да запалят ресторант Българи или Булгари,не съм  сигурна как е точно...За бога някой помисли ли,че там работят невинни хора?Говорите,че ние сме мангали,турци и прочие,но по-мангалска постъпка от вашата няма...Би ми било жал за вас,заради всичко,което ви се стовари на главата,защото сте уж пловдивски отбор,но вие просто НЕ заслужавате да се наречете фенове,не заслужавате да се наречете пловдивчани...Прекалено късно се сетихте какъв е Христолов...Или по скоро се сетихте като спря да бута и на феновете ви пари!!Вие не сте фенове,а вандали,вие не обичате отбора си,а парите !!! Заслужавате да се мъчите !!! И все пак НЕ всички,все още има хора,който се борят за Ботев,но са прекалено малко в сравнение с останала част,която бих нарекла паплач!! Дано отбора да ви се оправи тогава,когато пречистите агитката си от вандали,боклуци,псевдо фенове!!До тогава ще си носите последствията,кофти ми е само за болката,която изпитват малката част от искренни фенове....
А що се отнася до Галка миниорската курва,тя не е за Локомотив и се махна!!Защото ние осъзнахме навреме каква е и се взеха необходимите мерки!Нашите фенове не са продажници!!Ето за това сме по-добри,защото обичта към отбора не е мода и алчност за пари,любовта ни е важна и съпътстваща част от нас и от нашия живот!!!

ако беше някое момче най вероятно щеше да изядеш някоя путка майна заради всичките глупости които написа . ще кажа само че има неща за който наистина не си наясно и е видимо по начина по който пишеш . много лесно е да седиш и да се плюнчиш как някой от феновете ни са вандали и прочие но забравяш че срещу селския беше опитано буквално всичко .. просто попаднахме на психопат-шизофреник ... бяхме 200 човека пред тях в крумово , прозорец на къщата му падна от бомбичка и той не и не ... на никой не пожелавам такова рогато магаре на чело на неговия любим отбор . и да виждам е тая твоя любов . 2 реда пишеш за любовта към локомотив и 5 реда за нашия отбор който заслужавал такава участ ... жалкото е че повечето ви фенове са такива . слагат омразата пред любовта .

Kво като главата ми е проста,нали огъвъм лостa !

Офлайн

#64 2010-07-25 13:38:15

ушев на вена
Потребител

smirnenski_girl_1936, Спри да се излагаш!!! Нямаш място тук, писна ми от такива като теб!!!
ЖЕНИТЕ НЯМАТ МЯСТО НА СТАДИОНА!!!!

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#65 2010-07-25 15:14:58

madball
Потребител

Ботев си го заслужават!!Не е заради дербито или нещо от този род,феновете на Ботев са ПОЗОР!!! Но най-голямата глупост,която можеха да направят бултрасите беше да запалят ресторант Българи или Булгари,не съм  сигурна как е точно...За бога някой помисли ли,че там работят невинни хора?Говорите,че ние сме мангали,турци и прочие,но по-мангалска постъпка от вашата няма...Би ми било жал за вас,заради всичко,което ви се стовари на главата,защото сте уж пловдивски отбор,но вие просто НЕ заслужавате да се наречете фенове,не заслужавате да се наречете пловдивчани...Прекалено късно се сетихте какъв е Христолов...Или по скоро се сетихте като спря да бута и на феновете ви пари!!Вие не сте фенове,а вандали,вие не обичате отбора си,а парите !!! Заслужавате да се мъчите !!! И все пак НЕ всички,все още има хора,който се борят за Ботев,но са прекалено малко в сравнение с останала част,която бих нарекла паплач!! Дано отбора да ви се оправи тогава,когато пречистите агитката си от вандали,боклуци,псевдо фенове!!До тогава ще си носите последствията,кофти ми е само за болката,която изпитват малката част от искренни фенове....
А що се отнася до Галка миниорската курва,тя не е за Локомотив и се махна!!Защото ние осъзнахме навреме каква е и се взеха необходимите мерки!Нашите фенове не са продажници!!Ето за това сме по-добри,защото обичта към отбора не е мода и алчност за пари,любовта ни е важна и съпътстваща част от нас и от нашия живот!!!

Не очаквах,че ще има толкова задръстена женска в тоя сайт!?Успех с мисленето,много си зле! nene1

Офлайн

#66 2010-07-26 13:10:48

smirnenski_girl_1936
Потребител

madball
    Вчера 15:14:58

Не очаквах,че ще има толкова задръстена женска в тоя сайт!?Успех с мисленето,много си зле!

о0о мойто мило другарче пак се обади smqh  smqh Не разбра ли,че нито ти нито който и да е в този сайт ме интересува кво мисли,не ми пука кво казвате или мислите за мен !! не ме интересува мнението на хора,който даже и не познавам всеки си има мнение,правилно или грешно всеки си е прав за него си и всеки си го отстоява!!

Офлайн

#67 2010-10-07 22:26:48

1936
Потребител

Колко мъка има по света...

Знам, знам, знам .. Аз съм луд по теб .. Знаеш ли, знаеш ли, знаеш ли .. Аз живея за теб!

http://www.napoletani.org/images/newbesica.png

Офлайн

#68 2010-10-07 22:39:03

kriviq
Потребител

madball
    Вчера 15:14:58

Не очаквах,че ще има толкова задръстена женска в тоя сайт!?Успех с мисленето,много си зле!

о0о мойто мило другарче пак се обади smqh  smqh Не разбра ли,че нито ти нито който и да е в този сайт ме интересува кво мисли,не ми пука кво казвате или мислите за мен !! не ме интересува мнението на хора,който даже и не познавам всеки си има мнение,правилно или грешно всеки си е прав за него си и всеки си го отстоява!!

теб няма ли кой да ти изцеди соковете та да не влагаш енергия в тоя форум ?

Офлайн

#69 2010-10-07 22:55:48

TheUsualSuspect
Потребител

Путки+Футбол ? = НЕ БЛАГОДАРЯ !

Офлайн

#70 2010-10-08 14:24:07

1936
Потребител

TheUsualSuspect написа:

Путки+Футбол ? = НЕ БЛАГОДАРЯ !

А някой хора не разбират, че на стадиона не е мястото, където да си правят срещи с путки....

Знам, знам, знам .. Аз съм луд по теб .. Знаеш ли, знаеш ли, знаеш ли .. Аз живея за теб!

http://www.napoletani.org/images/newbesica.png

Офлайн

#71 2010-10-08 19:27:10

JoeCole89
Модератор

Не знам как е на ТИ,Б или Г ама на Бесика си ги има доста.. Нямам против тях нищо,просто се дразня те да си се зарибяват докато останалите си късаме гърлата да пеем.

Офлайн

#72 2010-10-08 19:29:36

kriviq
Потребител

JoeCole89 написа:

Не знам как е на ТИ,Б или Г ама на Бесика си ги има доста.. Нямам против тях нищо,просто се дразня те да си се зарибяват докато останалите си късаме гърлата да пеем.

и на ТИ ги има и лошото е че там пък се почват с едни фото сесии и след тва мощно във фейс бук и импулс щото е модерно да си на мач на Ботев,Локо и то не само да си на мач ми да си и в агитката  nono

Последна редакция от kriviq (2010-10-08 19:29:54)

Офлайн

#73 2010-10-08 19:29:40

MachineGun
Потребител

JoeCole89 написа:

Има и много други работи , но тук не е мястото за обсъждане  dolu

Офлайн

#74 2010-10-08 22:34:52

LSFC1914
Потребител

ушев на вена написа:

smirnenski_girl_1936, Спри да се излагаш!!! Нямаш място тук, писна ми от такива като теб!!!
ЖЕНИТЕ НЯМАТ МЯСТО НА СТАДИОНА!!!!

ти си баси талибана  smqh

Офлайн

#75 2010-10-08 22:48:25

Холивуд
Потребител

ВЪН ЖЕНИТЕ ОТ ФУТБОЛА ! НИЕ БЪРКАМЕ ЛИ ИМ СЕ В БАЛЕТА,ДА РЕЧЕМ ?

Офлайн