#46 2010-07-21 16:48:55

1912plovdiv
Потребител

Re: Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

ушев на вена написа:

Както казва МИТКО
НАЛИ ГИ ЗНАЕШ ГЛУПАЦИТЕ.....

http://media.abv.bg/img.phtml?id=278562

Митю Селския каза : ФЕН СЪМ НА ЛОКУМ ! - най-видния и интелигентен представител на черно-бялата общественост и най-голямата гордост на лайнутните селяндури !

kur  за крумувските аграрни лайнутари !  smqh  smqh  smqh

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#47 2010-07-21 17:32:03

ушев на вена
Потребител

1912plovdiv написа:
ушев на вена написа:

Както казва МИТКО

Митю Селския каза : ФЕН СЪМ НА ЛОКУМ ! - най-видния и интелигентен представител на черно-бялата общественост и най-голямата гордост на лайнутните селяндури !

МНОГО СИ ТЪП БЕ САШЕ  smqh

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#48 2010-07-21 17:42:58

Muay_Thai
Потребител

Христолов: Скоро новият Ботев ще вие на умряло

Най-после и Димитър Христолов се обади по актуалната напоследък тема за "нов - стар" Ботев. Бизнесменът бе категоричен, че притежава "марката Ботев".

"Взимането на лиценз минава през мен, това трябва да е ясно на всички революционери от групата на Маринчо Бакалов и Андрей Павлов. Този Ботев, който са тръгнали да правят е интересчийски. Няма да обжалвам регистрацията им, но те да знаят, че могат да почнат от "Б" окръжна група. Предполагам знаят къде е офиса на Митко Енчев в Зоналния съвет", отсече Христолов пред News4000.

Според президента на Ботев от последните 11 години "възродителите" не могат да съберат бюджет и скоро щели да вият "на умряло".

"Ако съберат 9 000 лева - елате и ме заплюйте. Само Маринчо ще иска 3 000 лева заплата, какъв Ботев ще има не знам. Едва ли вие журналистите взимате по толкова пари. Ще кажа обаче, че моят Ботев скоро ще тръгне на чисто. Имам акт за милион и 600 лева, който ще отпадне. Имам гаранция, че ще си взема парите от ЦСКА за продадени играчи. Тогава два отбра Ботев ли трябва да има в "Б" група? Ако трябва няма да има и един Ботев", разгорещи се Христолов, като добави, че няма да се занимава с футбол. Той остро разкритикува и феновете на Ботев, които са разбили "италианския" му проект. Футболистите на Франческо Салерно са били в преговори с елитни наши клубове.

"За феновете съм казал много, не искам да ги съдя пак, но скоро те ще разберат с какви хора са се захванали. Те прогониха италианските футболисти от Брестник, но ще видите през лятото колко души от този състав ще дойдат да играят в български клубове", призна Христолов.

Във време на криза бряговецът изненада с признание за финансов просперитет. "Имах големи проблеми, както навсякъде в държавата, но вече се стабилизирах. Мен не ме мислете, имам добър бизнес. Яд ме е, че не се отказах от клуба преди 5 години, но сега установявам, че всичко се подреди в моя полза. Съвестта ми е чиста и се радвам, че не позволих по време на моето управление в Ботев, да ми се месят разни интересчии. Живи и здрави да сте, животът продължава", прекъсна телефонният разговор Димитър Христолов.

НАЙ-ГОЛЕМИЯ В ПЛОВДИВ!

Последна редакция от Muay_Thai (2010-07-21 17:46:37)

Офлайн

#49 2010-07-21 17:45:21

1912plovdiv
Потребител

ушев на вена написа:
1912plovdiv написа:
ушев на вена написа:

Както казва МИТКО

МНОГО СИ ТЪП БЕ САШЕ  smqh

еее няма как да съм толкова умен като най-интелигентния черно-бял привържаник - МИТЮ СЕЛСКИЯ !

smqh  smqh  smqh  smqh

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#50 2010-07-21 17:47:28

Muay_Thai
Потребител

Митко Христолов е бизнесмен достатъчно е компетентен да говори по-тези неща.Виж интервюто и замълчи.

Офлайн

#51 2010-07-21 18:03:54

1912plovdiv
Потребител

Muay_Thai написа:

Митко Христолов е бизнесмен достатъчно е компетентен да говори по-тези неща.Виж интервюто и замълчи.

така е , със сигурност е най-компетентният черно-бял селяндур от всички крумовски аграри... все пак митко е гордостта на всеки лайнумутивец   smqh  smqh  smqh

▒▓█▀▄▀▄  БОТЕВ  ▀▄▀▄█▓▒

Офлайн

#52 2010-07-21 21:06:14

ушев на вена
Потребител

1912plovdiv написа:
ушев на вена написа:
1912plovdiv написа:

:kur:  за крумувските аграрни лайнутари !  :smqh:  :smqh:  :smqh:

МНОГО СИ ТЪП БЕ САШЕ  :smqh:

еее няма как да съм толкова умен като най-интелигентния черно-бял привържаник - МИТЮ СЕЛСКИЯ !

:smqh:  :smqh:  :smqh:  :smqh:

ем.. да  интелигиентен е
http://www.podtepeto.com/uploaded/images/selskia23.jpg

http://s7.postimage.org/5io4iijlj/185624_439223259477183_225302268_n.jpg

Офлайн

#53 2010-07-22 21:08:28

ivovla
Потребител

Евала направихме го обединението като гледам  smqh  тема за обединение я осрахте повече от другите  smqh

Любота на хората прави един отбор голям

Офлайн

#54 2010-07-23 01:44:42

instincta
Потребител

1912plovdiv прави си сметка колко тозак се изисква да продадеш нивата в Крумово за да купиш Ботев Пловдив

Офлайн

#55 2010-07-23 14:39:20

Levski_Hools
Потребител

Berbatko написа:

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

а за фенчетата на средняшкото отборче - не ме давайте за пример говедата, щото малко ли пъти сте страдали заради това, че винаги са ги подпирали, дори и срещу вас.....нека си спомним последният ви  мач с рогатите.......

и още едно въпросче......абе мангал, кво ми даваш за пример измислените успехи на говедата, срещу резервите на Удинезе, Артмедия, Киево и Марсилия.......а Локомотив какви успехи има.....колко титли....колко известни и велики футболисти.....колко купи.....колко победи в ЕКТ........

ти си много просто  момче бе  smqh    smqh  smqh    , играли 1/4 финал за уефа с резерви добре smqh  shok  а кви са ваще успехи бе мишок . и аз мога да кажа бихте резервите на лузерпуул преди 100 години и бяхте на финал. А като говориш за мутри , не е ли лесно и партията като те тика и целия национален отбор е от твой играчи.
А по темата , ако нещата бяха останали така , Пловдив , щеше да остане без футбол

Завинаги оставам аз ЛЕВСКАР

Офлайн

#56 2010-07-23 15:08:04

Мараша
Потребител

Berbatko написа:

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

Пич, София е град, който се е развил заради хората които не са от София. Когато София става Столица тя е по малка от Шумен. Цялата интелигенция на България отива след освобождението в новата столица, за да се развива държавата и успоредно с това се е развила и София.Пример. Най големият ни университет е Софийския? А кои са неговите създатели? На кой са онези статуи пред входа му? От къде са тия хора? От София ли?   Не се сещам за възрожденци от София. И да има са капка в морето от тези родили се в други места в България. Така че са смешни твърденията за пришълците, заради които София "не била като едно време".

Последна редакция от Мараша (2010-07-23 15:22:21)

България ще се оправи тогава, когато българите вместо да гледат и четат новините започнат да участват в тях

Офлайн

#57 2010-07-23 15:38:17

reichsmarschall
Потребител

Мараша написа:
Berbatko написа:

Пич, София е град, който се е развил заради хората които не са от София. Когато София става Столица тя е по малка от Шумен. Цялата интелигенция на България отива след освобождението в новата столица, за да се развива държавата и успоредно с това се е развила и София.Пример. Най големият ни университет е Софийския? А кои са неговите създатели? На кой са онези статуи пред входа му? От къде са тия хора? От София ли?   Не се сещам за възрожденци от София. И да има са капка в морето от тези родили се в други места в България. Така че са смешни твърденията за пришълците, заради които София "не била като едно време".

МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО!!!!

Офлайн

#58 2010-07-25 07:19:38

smirnenski_girl_1936
Потребител

Ботев си го заслужават!!Не е заради дербито или нещо от този род,феновете на Ботев са ПОЗОР!!! Но най-голямата глупост,която можеха да направят бултрасите беше да запалят ресторант Българи или Булгари,не съм  сигурна как е точно...За бога някой помисли ли,че там работят невинни хора?Говорите,че ние сме мангали,турци и прочие,но по-мангалска постъпка от вашата няма...Би ми било жал за вас,заради всичко,което ви се стовари на главата,защото сте уж пловдивски отбор,но вие просто НЕ заслужавате да се наречете фенове,не заслужавате да се наречете пловдивчани...Прекалено късно се сетихте какъв е Христолов...Или по скоро се сетихте като спря да бута и на феновете ви пари!!Вие не сте фенове,а вандали,вие не обичате отбора си,а парите !!! Заслужавате да се мъчите !!! И все пак НЕ всички,все още има хора,който се борят за Ботев,но са прекалено малко в сравнение с останала част,която бих нарекла паплач!! Дано отбора да ви се оправи тогава,когато пречистите агитката си от вандали,боклуци,псевдо фенове!!До тогава ще си носите последствията,кофти ми е само за болката,която изпитват малката част от искренни фенове....
А що се отнася до Галка миниорската курва,тя не е за Локомотив и се махна!!Защото ние осъзнахме навреме каква е и се взеха необходимите мерки!Нашите фенове не са продажници!!Ето за това сме по-добри,защото обичта към отбора не е мода и алчност за пари,любовта ни е важна и съпътстваща част от нас и от нашия живот!!!

Офлайн

#59 2010-07-25 08:59:22

BultraPlovdiv
Потребител

smirnenski_girl_1936 написа:

Ботев си го заслужават!!Не е заради дербито или нещо от този род,феновете на Ботев са ПОЗОР!!! Но най-голямата глупост,която можеха да направят бултрасите беше да запалят ресторант Българи или Булгари,не съм  сигурна как е точно...За бога някой помисли ли,че там работят невинни хора?Говорите,че ние сме мангали,турци и прочие,но по-мангалска постъпка от вашата няма...Би ми било жал за вас,заради всичко,което ви се стовари на главата,защото сте уж пловдивски отбор,но вие просто НЕ заслужавате да се наречете фенове,не заслужавате да се наречете пловдивчани...Прекалено късно се сетихте какъв е Христолов...Или по скоро се сетихте като спря да бута и на феновете ви пари!!Вие не сте фенове,а вандали,вие не обичате отбора си,а парите !!! Заслужавате да се мъчите !!! И все пак НЕ всички,все още има хора,който се борят за Ботев,но са прекалено малко в сравнение с останала част,която бих нарекла паплач!! Дано отбора да ви се оправи тогава,когато пречистите агитката си от вандали,боклуци,псевдо фенове!!До тогава ще си носите последствията,кофти ми е само за болката,която изпитват малката част от искренни фенове....
А що се отнася до Галка миниорската курва,тя не е за Локомотив и се махна!!Защото ние осъзнахме навреме каква е и се взеха необходимите мерки!Нашите фенове не са продажници!!Ето за това сме по-добри,защото обичта към отбора не е мода и алчност за пари,любовта ни е важна и съпътстваща част от нас и от нашия живот!!!

Бахти ти си няква страшно тъпа,не съм предполагал,че може да съществува такова същество.Когато не си наясно с нещо,или си го подочула от някъде,най-добре е да си замълчиш.

1во - Ресторант Булгари си беше запален от хора на митьо,имаше застраховка,а митьо нямаше парички,и трябваше да прибере нещо от застрахователите.Ако искахме да му палим ресторанта,първо щяхме да се убедим,че само той е вътре и тогава.Вандали?Всичко,което сме направили срещу селския е било САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ЛЮБОВ КЪМ БОТЕВ ПЛОВДИВ! Не знам твоите ултраслани кво ще направят ако отборчето ти е пред разруха от 10 години и един изрод се опитва целенасочено да го убие.Сигурен съм,че нямаше да си пишете по форумите.По-добри може да сте само в едно индустриално югозападно градче,но не и в Пловдив.

Последна редакция от BultraPlovdiv (2010-07-25 09:10:19)

Офлайн

#60 2010-07-25 12:18:01

publicen3my
Потребител

BultraPlovdiv написа:
smirnenski_girl_1936 написа:

Бахти ти си няква страшно тъпа,не съм предполагал,че може да съществува такова същество.Когато не си наясно с нещо,или си го подочула от някъде,най-добре е да си замълчиш.

1во - Ресторант Булгари си беше запален от хора на митьо,имаше застраховка,а митьо нямаше парички,и трябваше да прибере нещо от застрахователите.Ако искахме да му палим ресторанта,първо щяхме да се убедим,че само той е вътре и тогава.Вандали?Всичко,което сме направили срещу селския е било САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ ЛЮБОВ КЪМ БОТЕВ ПЛОВДИВ! Не знам твоите ултраслани кво ще направят ако отборчето ти е пред разруха от 10 години и един изрод се опитва целенасочено да го убие.Сигурен съм,че нямаше да си пишете по форумите.По-добри може да сте само в едно индустриално югозападно градче,но не и в Пловдив.

Е ваши хора сиреч, кво се плюнчиш путко.

О жълти курви какви сте пички, вдигнете горе меките ръчички
къде ви хванем - ще ви разбием, петното жълто от Пловдив ще изтрием !

Офлайн