Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2009-01-09 18:08:18

Lauta_Army
Потребител

Re: Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

Berbatko написа:

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

а за фенчетата на средняшкото отборче - не ме давайте за пример говедата, щото малко ли пъти сте страдали заради това, че винаги са ги подпирали, дори и срещу вас.....нека си спомним последният ви  мач с рогатите.......

и още едно въпросче......абе мангал, кво ми даваш за пример измислените успехи на говедата, срещу резервите на Удинезе, Артмедия, Киево и Марсилия.......а Локомотив какви успехи има.....колко титли....колко известни и велики футболисти.....колко купи.....колко победи в ЕКТ........

ТИ насрано прасе може ли да не осереш една тема бе pig  pig  pig

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#17 2009-01-09 19:45:04

7_!_2
Потребител

LUSC написа:
Berbatko написа:

...........

много си смешен никога София не е била по красива било то архитектурно или инфраструктурно от градове като Пловдив, Варна, В. Търново и съм сшгурен ,че ти си много по голям СЕЛЯНИН от хората живеещи в тези или други градове. За моите 35г съм сигурен че съм видял много повече от теб и никога не съм пледирал с това че съм кореняк софиянец, но за тези години едно съм разбрал че точно селското  мислене на индивиди като теб те правят селянин от софииски тип..

Най-точното мнение ! Какво обаче му обръщате внимание на този паляк, който има за подпис такава глупост. Васил Левски-фен на отбор  nervak  nervak  nervak  nervak  Ебати олигофренаdebil

Офлайн

#18 2009-01-09 19:52:54

*ULTRAS-1936*
Потребител

LUSC написа:
Berbatko написа:

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

а за фенчетата на средняшкото отборче - не ме давайте за пример говедата, щото малко ли пъти сте страдали заради това, че винаги са ги подпирали, дори и срещу вас.....нека си спомним последният ви  мач с рогатите.......

и още едно въпросче......абе мангал, кво ми даваш за пример измислените успехи на говедата, срещу резервите на Удинезе, Артмедия, Киево и Марсилия.......а Локомотив какви успехи има.....колко титли....колко известни и велики футболисти.....колко купи.....колко победи в ЕКТ........

много си смешен никога София не е била по красива било то архитектурно или инфраструктурно от градове като Пловдив, Варна, В. Търново и съм сшгурен ,че ти си много по голям СЕЛЯНИН от хората живеещи в тези или други градове. За моите 35г съм сигурен че съм видял много повече от теб и никога не съм пледирал с това че съм кореняк софиянец, но за тези години едно съм разбрал че точно селското  мислене на индивиди като теб те правят селянин от софииски тип..

Евала за тоя пост братле яко го затапи тва прасе  koz

ЛОКО ПЛОВДИВ-ЛЮБОВ И СЪДБА !

Офлайн

#19 2009-01-09 21:38:06

casual1912
Потребител

аз немога да разбера за кво шопите почвате да пишете в тема която не ви засяга по никакъв начин и общо взето си бях казал да непиша нищо тук по простата причина че 13-14 място на двата пловдивски "гранда" говори достатъчно само по себеси но с такива малоумни софииски изказвания не се здържах  ebasi

1912

Офлайн

#20 2009-01-09 21:46:22

jimbo
Потребител

ПИШИ ПО ТЕМАТА

Офлайн

#21 2009-01-09 21:49:08

LUSC
Потребител

casual1912 написа:

аз немога да разбера за кво шопите почвате да пишете в тема която не ви засяга по никакъв начин и общо взето си бях казал да непиша нищо тук по простата причина че 13-14 място на двата пловдивски "гранда" говори достатъчно само по себеси но с такива малоумни софииски изказвания не се здържах  ebasi

ВСИЧКИ ФУТБОЛНИ ПРЕЗИДЕНТИ В БЪЛГАРИЯ СА ЗА РАСТРЕЛ  smqh  smqh  smqh

Ръченица-кръчме кежуалс

Офлайн

#22 2009-01-09 23:18:49

Berbatko
Потребител

LUSC написа:
Berbatko написа:

така...от къде да почна....първо съм 100 % кореняк софиянец...всичките ми роднини, дори бабите/ Бог да ги прости / и дядовците ми  са родени в София...........не съм на 35 като теб, а на по-малко, но достатъчно за да обиколя много сграни по света - бил съм в Лондон, Барселона, Москва, Египет, Прага, Будапеща, Осло, Дъблин, Виена, Ню Йорк, Буенос Айрес....обиколил съм и всички хубави места в България....видял съм много и пак ти казвам - София си беше екстра град за живеене, но некадърното управление на Янчулев, Софиянски, Борисов и непрекъснатите потоци от провинцията, превърнаха града в лошо място за живеене....а това, че си имам мнение, не ти дава право да ме обиждаш, нали така "Господин интелект". Учил съм в нормално училище до 7 клас, после  в СМГ  в София, после в УНСС  / навсякъде с добър успех / и сега имам квалифицирана работа....а ти с какво можеш да се похвалиш, а "Господин интелект"........имам много приятели от другите отбори, освен от ЦСКА.....но това са нормални и интелигентти хора.......а "кежуалите" от историята в Сандански, нормални и интелигентни хора ли са според теб ....и как трябва да се държи човек с тях, а "Господин интелект"....... простаците от историята в Сандански, не заслужават ли да им се отговори също със простотия.....разбира се, че селянията се изразява не в това къде си роден, а как се държиш / има страшно много селяни - софиянци /, но участниците от Сандански, граждани ли са според теб.......

Последна редакция от Berbatko (2009-01-10 00:53:05)

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#23 2009-01-09 23:30:47

Plovdiv_1936
Потребител

Berbatko написа:
LUSC написа:
Berbatko написа:

така...от къде да почна....първо съм 100 % кореняк софиянец...всичките ми роднини, дори бабите/ Бог да ги прости / и дядовците ми  са родени в София....пардон - едната ми баба е от Сливен.......не съм на 35 като теб, а на 26, но за тях съм обиколил много сграни по света - бил съм в Лондон, Барселона, Малта, Египет, Прага, Будапеща, Осло, Дъблин, Виена, Ню Йорк, Буенос Айрес....обиколил съм и всички хубави места в България....видял съм много и пак ти казвам - София си беше екстра град за живеене, но некадърното управление на Янчулев, Софиянски, Борисов и непрекъснатите потоци от провинцията, превърнаха града в лошо място за живеене....а това, че си имам мнение, не ти дава право да ме обиждаш, нали така "Господин интелект". Учил съм в нормално училище до 7 клас, после  в СМГ  в София, после в УНСС  / навсякъде с добър успех / и сега имам квалифицирана работа....а ти с какво можеш да се похвалиш, а "Господин интелект"........имам много приятели от другите отбори, освен от ЦСКА.....но това са нормални и интелигентти хора.......а "кежуалите" от историята в Сандански, нормални и интелигентни хора ли са според теб ....и как трябва да се държи човек с тях, а "Господин интелект"....... простаците от историята в Сандански, не заслужават ли да им се отговори също със простотия.....разбира се, че селянията се изразява не в това къде си роден, а как се държиш / има страшно много селяни - софиянци /, но участниците от Сандански, граждани ли са според теб.......

Абе гомньо,като незнаеш кой и как провокира историята в Сандански недей да говориш.Момчето преди това много правилно си каза всичко и евала му за обективното мнение.Ти да не си единствения дето е ходил в чужбина и има доходна работа?Не си.На "участниците от Сандански" утайки като теб могат само свирки да им правят.

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#24 2009-01-09 23:33:08

Berbatko
Потребител

Plovdiv_1936 написа:
Berbatko написа:
LUSC написа:

така...от къде да почна....първо съм 100 % кореняк софиянец...всичките ми
роднини, дори бабите/ Бог да ги прости / и дядовците ми  са родени в София....пардон - едната ми баба е от Сливен.......не съм на 35 като теб, а на 26, но за тях съм обиколил много сграни по света - бил съм в Лондон, Барселона, Малта, Египет, Прага, Будапеща, Осло, Дъблин, Виена, Ню Йорк, Буенос Айрес....обиколил съм и всички хубави места в България....видял съм много и пак ти казвам - София си беше екстра град за живеене, но некадърното управление на Янчулев, Софиянски, Борисов и непрекъснатите потоци от провинцията, превърнаха града в лошо място за живеене....а това, че си имам мнение, не ти дава право да ме обиждаш, нали така "Господин интелект". Учил съм в нормално училище до 7 клас, после  в СМГ  в София, после в УНСС  / навсякъде с добър успех / и сега имам квалифицирана работа....а ти с какво можеш да се похвалиш, а "Господин интелект"........имам много приятели от другите отбори, освен от ЦСКА.....но това са нормални и интелигентти хора.......а "кежуалите" от историята в Сандански, нормални и интелигентни хора ли са според теб ....и как трябва да се държи човек с тях, а "Господин интелект"....... простаците от историята в Сандански, не заслужават ли да им се отговори също със простотия.....разбира се, че селянията се изразява не в това къде си роден, а как се държиш / има страшно много селяни - софиянци /, но участниците от Сандански, граждани ли са според теб.......

Абе гомньо,като незнаеш кой и как провокира историята в Сандански недей да говориш.Момчето преди това много правилно си каза всичко и евала му за обективното мнение.Ти да не си единствения дето е ходил в чужбина и има доходна работа?Не си.На "участниците от Сандански" утайки като теб могат само свирки да им правят.

страшно си интелигентен...а после аз съм бил простак...аз поне в последното си мнение писах  без обиди и простотии, за разлика от теб....но,  въпрос на възпитание и манталитет.......а за образованието защо нищо не казваш...май нямаш такова.....иначи голям го вадиш, пред пц.то.....ама май в реалният живот се бая пропаднал.......

Последна редакция от Berbatko (2009-01-09 23:44:48)

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#25 2009-01-09 23:43:25

D&D
Потребител

Berbatko,моля да си пишеш коментарите в теми,които те интересуват и по които можеж да дадеш компетентно мнение,защото написаното до сега от теб е плъна простотия и без никакъв смисъл...По темата...Краят на кризата при жълтите се вижда.Г-н Х не продаде ли отбора феновете ще му разкажат игричката,макар че на него не му пука за останалите...Галя-тъпа комплексирана сърма,дето не намира разлика между шофьора си и футболист в Локомотив.толкова е зле горката,че не знае футболът с ръце или с крака се играе...Докато има такива хора като тях двамата,пловдивските отбори няма да имат възможността да покажат на какво наистина са способни.

Офлайн

#26 2009-01-09 23:50:54

Berbatko
Потребител

имам един въпрос....моите мнения били простотия...а тези на феновете на Локомотив след моите, не са , така ли.......или понеже са ваши може, а за другите не може.....и ако се зачетеш внимателно ще видиш, че първото ми мнение си беше по темата, но доста локомотивска и левскарска злоба  се изсипа след това, та рекох и аз да им отговоря подобаващо.......и в крайна сметка като се сърдите, че фенове на други отбори пишат в тема за пловдивските /м/у другото  Ботев много ги уважавам /, защо в теми или под снимки на ЦСКА вашите сипят простотии яко......нали знаеш каквото повикало, такова отговорило.....

Офлайн

#27 2009-01-10 00:00:47

casual1912
Потребител

Berbatko написа:

имам един въпрос....моите мнения били простотия...а тези на феновете на Локомотив след моите, не са , така ли.......или понеже са ваши може, а за другите не може.....и ако се зачетеш внимателно ще видиш, че първото ми мнение си беше по темата, но доста локомотивска и левскарска злоба  се изсипа след това, та рекох и аз да им отговоря подобаващо.......и в крайна сметка като се сърдите, че фенове на други отбори пишат в тема за пловдивските /м/у другото  Ботев много ги уважавам /, защо в теми или под снимки на ЦСКА вашите сипят простотии яко......нали знаеш каквото повикало, такова отговорило.....

чесно казано аз нямам нищо против да пишеш където и да било просто ми беше интересно защо пишеш тук...не съм казал недей да пишеш  nene1 и брато нали знаеш казваш че мнение на някое говедо те е издразнило е нали знаеш кво са казали хората....убии глупака с мълчание...

1912

Офлайн

#28 2009-01-10 01:10:00

D&D
Потребител

Berbatko написа:

ОК...Спираме дотук...Нека се пише само по темата...Ако някой нещо ти пише и е извън темата,моля ти се не му отговаряй,защото тази тема ще стане поредната усрана...Благодаря... bira  bira  bira

Офлайн

#29 2009-01-10 01:13:16

Berbatko
Потребител

D&D написа:
Berbatko написа:

ОК...Спираме дотук...Нека се пише само по темата...Ако някой нещо ти пише и е извън темата,моля ти се не му отговаряй,защото тази тема ще стане поредната усрана...Благодаря... bira  bira  bira

съгласен.....примирие......както се казва да изпушим лулата на мира  koz   като цяло обаче в българският футбол има доста омраза.......

Офлайн

#30 2009-01-10 15:19:29

lpfc_loko
Потребител

Оная курва президентката на локото разпродава наи добрите играчи да и еба майката buhalka  buhalka  buhalka  buhalka  buhalka  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  shok  bushon  bushon  bushon  bushon ша и напраа главата мека

Офлайн