Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2009-01-09 13:15:09

Rbk_1936
Потребител

Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

...

Последна редакция от Rbk_1936 (2009-01-09 13:16:37)

Офлайн

#2 2009-01-09 13:55:10

Berbatko
Потребител

Re: Локомотив и Ботев с тези Президенти направо рухват!

смех.....те Лайнута никога не са били фактор в българският футбол....само някакво си периферно отборче, дори когато мутрите им бяха спонсори спечелиха едва една единствена  титла  negur

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#3 2009-01-09 14:06:16

Oil !
Потребител

Berbatko написа:

смех.....те Лайнута никога не са били фактор в българският футбол....само някакво си периферно отборче, дори когато мутрите им бяха спонсори спечелиха едва една единствена  титла  negur

Еми то и цска винаги е на заден план в София ,Левски шампионски лиги ,уефи ,фенове .. разликата при вас е че вместо мутри ,комунягите ви правиха първенствата .. и какво общо имаше твоето изказване с темата ???? аиде дивия обръсни си главата и вържи шала с петолъчката на врата охлюв ... А спрямо темата,така си е при които са парите тои управлява ... няма кои да ги изгони , това е факт ! ........

Офлайн

#4 2009-01-09 14:22:29

Plovdiv_1936
Потребител

Berbatko написа:

Ми не сме бе,ама поне вас редовно ви клецаме като дойдете в Пловдив.Правите някакви серии от по 10 години без победа,бахти неудачниците.То не беше 4:3,то не беше 3:1,то не бяха няколко пъти от по 2:1,то не бяха няколко пъти по 1:0 ...С лекота и без да се напъваме  smqh  smqh

...и далече да отидем и далече да умрем,черно-бели ще останем до последния си ден!!!

Офлайн

#5 2009-01-09 14:31:43

botev_fen
Потребител

А ве вие одарихте темата на чат! Стига сте се карали за глупости.
Има проблем и той е, че президентите на единствените 2 Пловдивски отбора в Елита , са нещастници ! И Селския и Галя Топалова са абсолютно едни и същи...даже ме съмнява да не са роднини..
Трябва да се взимат мерки за тяхното отстраняване. Ако Ботев няма нов собственик до 28 февруари, ще пътуваме към аматиорските групи !

Офлайн

#6 2009-01-09 14:56:42

MyWayBg
Потребител

селския да не продава бе на 7ми срещу говедата ще види селяка закво става въпрос

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#7 2009-01-09 15:13:00

*ULTRAS-1936*
Потребител

А ве в Пловдив клубовете сме мачкани от БФС постоянно гледат да си оправат левски и комунистите гледат да си опраат цска-то ,а нас хич ни няма в сметките тва е лошото сичко е корупция  hm

ЛОКО ПЛОВДИВ-ЛЮБОВ И СЪДБА !

Офлайн

#8 2009-01-09 15:18:33

Lauta_Army
Потребител

botev_fen написа:

А ве вие одарихте темата на чат! Стига сте се карали за глупости.

Виж кой започна да говори глупости -
pig  pig  pig  гадното прасе.Вижда се колко са комплексари.Пуска се темата и веднага някво долно прасе почва да плюе.

А колкото до темата - в най-скоро време трябва да изринем боклука от Пловдив.докато Галя Топалката е на Лаута няма да стигнем до никъде.И Митко Христолов е същия . Те двамата въртят далавери.Галя дава на Митко да е ебе за без пари,а Митко и дава да ползва нивата на Крумово.

kur

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#9 2009-01-09 15:43:28

Berbatko
Потребител

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

а за фенчетата на средняшкото отборче - не ме давайте за пример говедата, щото малко ли пъти сте страдали заради това, че винаги са ги подпирали, дори и срещу вас.....нека си спомним последният ви  мач с рогатите.......

и още едно въпросче......абе мангал, кво ми даваш за пример измислените успехи на говедата, срещу резервите на Удинезе, Артмедия, Киево и Марсилия.......а Локомотив какви успехи има.....колко титли....колко известни и велики футболисти.....колко купи.....колко победи в ЕКТ........

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#10 2009-01-09 16:49:01

Lauta
Потребител

Berbatko написа:

Путко забравяш, че 9 години нямате победа като гости над това периферно отборче........ умирай........

Администраторите са готини пичове

Офлайн

#11 2009-01-09 16:57:53

Lauta
Потребител

Berbatko написа:

абе селтаци, оправете си първо проблемите с мангалите от Столипиново и тогава се мерете със столицата......София беше  най-хубавият град в България, но заради новодошлите "софиянци" / провинциалистите / става все по-гаден град...........

а за фенчетата на средняшкото отборче - не ме давайте за пример говедата, щото малко ли пъти сте страдали заради това, че винаги са ги подпирали, дори и срещу вас.....нека си спомним последният ви  мач с рогатите.......

и още едно въпросче......абе мангал, кво ми даваш за пример измислените успехи на говедата, срещу резервите на Удинезе, Артмедия, Киево и Марсилия.......а Локомотив какви успехи има.....колко титли....колко известни и велики футболисти.....колко купи.....колко победи в ЕКТ........

Стига спам педерастче

Абе пич, ти сещаш ли се за Тунчев, Котев, Дани Георгиев, Жоро Илиев, Робърт и т.н. ..........

и това за новодошлите софиянци е много тъпо пич, аз какво да направя, че всичко е в СФ, ами то ако има малко децентрализация на властта със сигурност, няма да има такъв приток на хора там, що всички средства отиват за вашите училища, болници и инфраструктура, че даже и боклука ви е национален въпрос..........

и къде е хубаво в СФ бе педал нещастен в Овча Купел ли? В Надежда, Хладилника, в Красно Село???

Къде бе тъпак.......

яж хуй

Пич 100% баща ти не е роден в Сф, нито ти си кореняк софиянец, кво ревеш тогава..............

в София путко е мръсно, нямате място за боклук, нямата и вода..............

еби си майката

kur за София

Администраторите са готини пичове

Офлайн

#12 2009-01-09 17:05:13

*ULTRAS-1936*
Потребител

Berbatko написа:

Първо прочети колко титли има отбора и тогава ми разправяй ,също така сме побеждавали Болтън,ОФК Белград и на два пъти сме завършвали 1:1 с Ювентус  pitie

Офлайн

#13 2009-01-09 17:15:40

Синя София
Потребител

Berbatko написа:

Защо Левски като печели винаги е или късмет,или другия отбор са играли с резерви,или мачовете са безмислени.
Вие кви победи имате в последните 10 години,като изключиме лузърпул.

Офлайн

#14 2009-01-09 17:44:55

*ULTRAS-1936*
Потребител

Да обаче в случая Ливърпул наистина играха с резервите и нямаха стимул да играят срещу някви недъгави комунистически олигофрени kur

Последна редакция от *ULTRAS-1936* (2009-01-09 17:45:16)

Офлайн

#15 2009-01-09 17:45:40

LUSC
Потребител

Berbatko написа:

много си смешен никога София не е била по красива било то архитектурно или инфраструктурно от градове като Пловдив, Варна, В. Търново и съм сшгурен ,че ти си много по голям СЕЛЯНИН от хората живеещи в тези или други градове. За моите 35г съм сигурен че съм видял много повече от теб и никога не съм пледирал с това че съм кореняк софиянец, но за тези години едно съм разбрал че точно селското  мислене на индивиди като теб те правят селянин от софииски тип..

Последна редакция от LUSC (2009-01-09 18:12:39)

Ръченица-кръчме кежуалс

Офлайн