Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1 2008-07-15 15:18:36

Skywalker
Модератор

Дучето - "за" или "против"

Трябва ли да продължи да бъде начело на фенклуба? Допринася или вреди? Какво е вашето лично отношение?
Моля за сериозни и обективни мнения и аргументи, а не за "хулигански" стихотворения, колажи, снимков материал и т.н.

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#2 2008-07-15 16:13:26

Labrys
Потребител

Re: Дучето - "за" или "против"

За!
Бате Митко се е доказал , слага в малкия си джоб Голди като организация и всичко , те за отва го и мразят толкова Дучето.
Оправдал и доказал си е прякора доста отдавна , пък и кой ще е против като ние сами сме си го избрали  metal

Офлайн

#3 2008-07-15 16:36:16

Skywalker
Модератор

Човече, кАжи само как ти хрумна да го намесиш тоя smqh

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#4 2008-07-15 17:35:37

Labrys
Потребител

кОЙ УЕ !?

Офлайн

#5 2008-07-15 18:58:57

kolanass
Потребител

Че Дебелия е с класи по-добър организатор от очилатия Равин,няма спор!
Но има много привърженици,които са сменили сектора или въобще не посещават вече мачове заради самия него!
А и неможе да му се отрече и ораторското слово,което притежава!
За този момент няма друга по-добра алтернатива за председател на ЦФК-то,затова съм "За"

Последна редакция от kolanass (2008-07-15 20:54:40)

Офлайн

#6 2008-07-15 19:49:16

Labrys
Потребител

НФК-то е на говедата уеее , ние смА ЦФК  smqh

Офлайн

#7 2008-07-15 20:55:35

kolanass
Потребител

Labrys написа:

НФК-то е на говедата уеее , ние смА ЦФК  smqh

Моя грешка vij

Офлайн

#8 2008-07-16 09:09:13

big trouble
Потребител

labrys какво имаш пред вид под "ние сме си го избрали" аз лично не сам избирал никой. за ораторското слово съм с две ръце "за" но не мога да разбера защо след като го избраха той се обгради с едни определени хорица а в последно време го чувам как плюе по тях. даже се бие в гърдите как лично им бил "разбил муцуните ".това не е ли малко като действието на фурнаджийската лопата?

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#9 2008-07-16 11:39:11

hiden
Потребител

Дучето е вашият вожд-подкрепяйте го.......с кюфтета да не заслабне  negur

Skywalker: Бутон "редактирай" не е за украса. И темата е за Дучето.

188 - 78  47  63   (268-251)

Офлайн

#10 2008-07-16 13:49:33

Labrys
Потребител

big trouble написа:

labrys какво имаш пред вид под "ние сме си го избрали" аз лично не сам избирал никой. за ораторското слово съм с две ръце "за" но не мога да разбера защо след като го избраха той се обгради с едни определени хорица а в последно време го чувам как плюе по тях. даже се бие в гърдите как лично им бил "разбил муцуните ".това не е ли малко като действието на фурнаджийската лопата?

Сами сме си го избрали членовете на ЦФК и той не представлява всички фенове на ЦСКА , а само една част от тях - Сектор Г , ЦФК или както искаш... Ти да не си му жена та те интересува с какви хора се е "обградил в последно време" , през кура ми е дали е "томовист" , "божковист" и т.н. Факт ли е , че си върши работата като хората? Факт е! Факт ли е , че най-добрият организатор у нас? Факт е!
Другото не ме интересува!

hiden написа:

Дучето е вашият вожд-подкрепяйте го.......с кюфтета да не заслабне  negur

Skywalker: Бутон "редактирай" не е за украса. И темата е за Дучето.

По-добре дебел вожд от колкото вожд мишок с цайси kreten

The_Animal написа:

Дучето шмърка анфети и пие водка със софия запад  nervak  :dqvol:  bushon
Той е израстнал до Герена. Левскар в корените

Ухаааааааа добре че беше ти да ми разясниш ситуацията  smqh

Офлайн

#11 2008-07-16 13:50:39

Labrys
Потребител

sofia написа:

СПОРЕД МЕНЕ ДУЧО СЕ ДЪРЖИ КАТО СЕЛЯНИН В СТОЛИЦАТА.

Само по ника ти разбирам , че комплексите на тази тема са ти прекалено множко...

Офлайн

#12 2008-07-16 14:29:12

big trouble
Потребител

ние в "Г" сектор можеме и боб да хвърляме и оттам ги знаеме нещата.

когато разумът спи се раждат чудовищата...

Офлайн

#13 2008-07-22 14:35:43

Drazki
Потребител

Против много ясно. И не лъжете като не знаете, никой не е избирал дебелия. Той се самопостави. Навремето по-голямата част от скинхедовете бяха зад него и така дойде на власт, влачейки след себе си новоизлюпената култура. Бил представлявал Сектор Г ама в някой друг живот. Евала му правя за хореографиите, но това далеч не означава, че е добър организатор. На гостуващите мачове много малка бройка са софиянците! Във Варна бяха по-малко и от бургазлии! И ще продължава да бъде така докато Дучето иска някакви магически цифри за организиран транспорт! Другото добро нещо на Дучето е неговото дар слово! Няма втори като него, никъде. Ако не беше доказал че е една мафиотска подлога щях да го подкрепям дори. Да си ходи с Томов и да ни остави всички ЦСКАри да дишаме свободно.

Сектор-Г Родината наша,
Сектор-Г Майка-Баща!

ЦСКА - Това е ЧЕСТ! gurlo

Офлайн

#14 2008-07-22 17:01:56

bgfate
Потребител

Тапако Дучето не пие водка а колкото до западняците да не е луд да ходи при тия шмъркалници.Поне за това съм сигурен.Първо провере после говори или като се криеш зад компютъра всичко ти е позволено.Кофти е да си форумен хулиган

Офлайн

#15 2008-07-23 14:26:51

blue
Потребител

Du4eto...
Дучето e най голямата Свиня

Skywalker: ПИШИ НА КИРИЛИЦА! Следващите ти постове на латиница ще бъдат трити без предупреждение.

Офлайн