#31 2009-01-04 17:13:00

CSC
Потребител

Re: Групировки

Интересно ми е защо се изказвате за групировки, за които нямате информация ?
И по този начин се получава, че почти повтаряте написаното от тези преди вас.

Офлайн

#32 2009-01-04 17:29:53

AloeVeraHool
Потребител

smirkerbear написа:
AloeVeraHool написа:

За нашия сектор може да кажем:ЦФК-Фен клуба на Дучето,стабилни са
Animals-те и USF за мен са едни от най-добрите
Torcida Plovdiv-Има ли смисъл да коментираме?Навсякъде и на всеки мач
USF-Не са хулигани,ами се опитват да правят нещо за отбора (хореография,димки и пр.)
Lulin Boys-Тея пичове не ги знам.
ГОРДИ-Много добра организация.
Само се питам къде забравихте момчетата от Разлог?На 80-90% от мачовете са на Армията

ти за нашия сектор недей да говориш щотото с твойте 14 години на дали имаш повече от 10 мача  runner

Бъркаш се на 3 съм и не съм бил на мач,освен ако не броим тея дето ги гледам по телевизията,задължително зад дивана,за да не ме удари някоя бомбичка...

Ако от небето...

Офлайн

#33 2009-01-04 17:36:41

CSC
Потребител

Ето и моите коментари-
Армейци 1948-стабилни като хорео, песни и организация.Има и малко селяния при тях, внесена от Дучето
Торсида Пловдив-най-добрата организация на ЦСКА според мен, доста стабилни момчета
Ариана Бойс-стабилни, вече не съществуват ато отделна организация
ЦСКА СС Фронт- няма ги вече за съжаление
Люлин Бойс, RSS- чувaл съм и добри, и лоши неща за тях.
Animals- олд скуул, едни от най-добрите
УСФ-улраси, доста свежи идеи имат
Горди-същото
Офис Бойс- предимно млади момчета, но има и по-възрастни, които ги надъхват
НФК Левски София-смешници, позьори
София Запад- виждал съм на живо доста техни членове, познавам един човек от София Запад.За мен най-добрата и стабилна хуулс организация в България(казвам го без да съм фен на Левски)
Ултра Варна- не знам нищо за тях
СД- познавам техен човек, доста са стабилни
Варна Крю-не знам нищо за тях
ЛСЛ- бяха стабилни преди.От известно време не съм им виждал знамето и не знам дали ги има още
Торсида Кюстендил- смешници
Лудата Банда- стабилни, повечето са на по 20-25г.
Бригада Тракия- не знам нищо за тях
Изгрев Бойс- чувал съм за подвизите им в миналото, сега се опитват да си възвърнат стария блясък
Бунта Север-знам само, че са от кв."Кършияка"
Наполетани-добри са
ГМУ- едни от най-стабилните, макар и да не са толкова много като брой като Лаута Хуулс
Лаута Хуулс- копират, но като цяло те са тези, които първи налагат новите неща в България
Соколи- нямам инфо
Младост бойс-също
НФК Черно море- не знам защо сте ги сложили тука
Грийн Братс- деца
СФЛТ- не знам защо ги оплювате.Познавам един пич от тях, на 22г. е, стабилен е.Имат и по-големи- на по 20-25г., но те рядко имат възможност да ходят по мачове.Като цяло са си добре за град като Ловеч.
Железни бригади- стабилна организация, малко, но са навсякъде с отбора си.
Бойс София- 10-ина човека на по 17-18г, има ли нужда да коментирам изобщо.

Последна редакция от CSC (2009-01-04 17:38:14)

Офлайн

#34 2009-01-04 17:36:54

term0
Потребител

Ако има някой от Neapolitani нека си признае как вие (20 годишните фенове) щяхте да набиете дете което подава топките,защото когато Ч.Море ви обърна от 0:1 до 2:1 (това става във Варна..последното ви гостуване) дето ви казало "Трамваи"..е очаквам да си признаете..Сега ще кажете че лъжа е да ама не..Този който щяхте да набиете бях аз.. Кви сте курави..на 12 годишни скачате  shok

1913

Офлайн

#35 2009-01-04 17:36:54

method
Потребител

Защо не промените темата. Всеки да си казва за групировките от НЕГОВИЯ си отбор, защото така се получава обърквация. Аз как да говоря примерно за тея Грийн Братс след, като нито съм ги виждал, нито знам какво представляват. Да откраднеш знаме от Сливен мега геройство...

Последна редакция от method (2009-01-04 17:37:10)

Офлайн

#36 2009-01-04 17:40:25

shnuksi
Потребител

zimbo написа:

- Централен Фен Клуб - Армейци 1948 - Хората на дучето,хора от Ариана и от СС
- Animals - Събрани са доста хора от Ариана там СС и други.
- Торсида Пловдив (Torcida Plovdiv) - Голяма организация
- Ариана Бойс (Ariana Boys) - Някои не ходят,други в Анималс и в О.Б
- Цска СС Фронт (Cska SS Front) - Не съществува повечето не ходят вече някои от останалите в Анималс и Армеици 1948
- Люлин боис - Силнички са.
- The Firm 14 - наи-сериозните от младите заедно с Банда Север
- Офис Боис - Не са от вчера, не са много но са сериозни.
- Горди - еми те спадат по към Ултрасите (Горди, УСФ, Aрмеиски лъвове)
- Национален Фен Клуб на Левски София - Тоя  централен фен клуб няма нищо общо със нищо.
- София Запад (Sofia West) - Много са лепилари са и продават Хероин здравички са.
- Ултра Варна (Ultra Varna) - Еми можеха само РСС да бият и то не сички.
- Саут Дивижън (South Division) - Много на брои са и запада ги надъхват.
- ЛСЛ - лепиларчета околко 20 на брои сички наши са ги били.
- QDVP - във овчакупел са силни.
- Лудата Банда - Сериозни
- Бригада Тракия - Сериозни
- Изгрев Бойс (Izgrev Boys) - В момента незнам но 1вата групировка със знаме и оснавателите наи големите изроди на хулиганската сцена в БГ но вече ги няма.
- Бридага Запад - Не са показали нищо за сега.
- Наполетани (Napoletani) - Стават
- Гот Мит Унс (Gott Mit Uns) - Радикални са луди са но не са много което им пречи да са фактор.
- Лаута Хуулс ( Lauta Hools) - Сборка много го са само пълнеж да има 30 40 човека кадето са си харабията.

-

ЛЕЛЕ ТИ КЪВ СИ РАЗБИРАЧ.
ВСИЧКИ СТЕ СЕ ВКАРАЛИ В НЕКВИ ФИЛМИ И ТРЯБВА ДА ИЗЛЕЗЕТЕ.
ФИРМИ ФРАКЦИИ АЛА БАЛА.
ЕТО И МОЕТО МНЕНИЕ

- Animals - това е просто знаме.
- Торсида Пловдив (Torcida Plovdiv) - Добри са ама напоследък нещо им куца явно си имат проблеми
- Ариана Бойс (Ariana Boys) - За съжаление се отказаха и сега ходят с Банда север понякога.
- Цска СС Фронт (Cska SS Front) - Нямат равни, ще останат завинаги най-яката скин групировка в България
- Люлин боис - Бившите червена сила.
- The Firm 14 - Такива няма това е просто едно малко и готино знаме
- Офис Боис - Хомлеси са но само заради боя който спечелиха заслужават уважение.
- Горди и УСФ - Ако не са те едва ли ще има какъвто и да било съпорт в сектор Г.
- Банда Север - Май на тоя етап те се явяват най-стабилни и обединяват всички крайни в сектор Г. Като гледам сега си имат и нов сайт нещо Northside май беше.
- Ултра фронт враца - ТОВА Е ФЕНКЛУБ БАЛЪЦИ, а не групировка или фркация.
другите не искам да ги коментирам защото ми е през кура за тях и дано умрат.

AAF написа:

В момента на Армията има 3-4 силни групи и това са Армейци 1948,Animals към които има хора от Ариана,Torcida Plovdiv и Люлин Бойс това са.Личи обаче че и Офиса са надъхани и доста хора ще реват от тях,The Firm също са стабилна бригада,Банда Север също не трябва да се забравя а ЦСКА СС ФРОНТ май са към Армейци или Animals обаче доста от тях вече не ходят по мачове  bira

ИЗЛЕЗ ОТ ФИЛМА, АРМЕЙЦИ1948 Е ФЕНКЛУБА.

Последна редакция от shnuksi (2009-01-04 17:42:45)

Офлайн

#37 2009-01-04 17:56:23

Black-White
Гост

term0 - Е то човек неможе да ти се насмее на хумора тъп палячо! kreten

#38 2009-01-04 18:09:10

smirkerbear
Потребител

term0 написа:

Ако има някой от Neapolitani нека си признае как вие (20 годишните фенове) щяхте да набиете дете което подава топките,защото когато Ч.Море ви обърна от 0:1 до 2:1 (това става във Варна..последното ви гостуване) дето ви казало "Трамваи"..е очаквам да си признаете..Сега ще кажете че лъжа е да ама не..Този който щяхте да набиете бях аз.. Кви сте курави..на 12 годишни скачате  shok

ми кво очакваш като си ги убиждал да стоят и да ти се радват ли кво като си на 12 еби му майката  ebasi

Последна редакция от smirkerbear (2009-01-04 18:09:23)

Офлайн

#39 2009-01-04 18:10:49

smirkerbear
Потребител

AloeVeraHool написа:
smirkerbear написа:
AloeVeraHool написа:

За нашия сектор може да кажем:ЦФК-Фен клуба на Дучето,стабилни са
Animals-те и USF за мен са едни от най-добрите
Torcida Plovdiv-Има ли смисъл да коментираме?Навсякъде и на всеки мач
USF-Не са хулигани,ами се опитват да правят нещо за отбора (хореография,димки и пр.)
Lulin Boys-Тея пичове не ги знам.
ГОРДИ-Много добра организация.
Само се питам къде забравихте момчетата от Разлог?На 80-90% от мачовете са на Армията

ти за нашия сектор недей да говориш щотото с твойте 14 години на дали имаш повече от 10 мача  runner

Бъркаш се на 3 съм и не съм бил на мач,освен ако не броим тея дето ги гледам по телевизията,задължително зад дивана,за да не ме удари някоя бомбичка...

ем извинявай че те засегнах,то няма лошо да си на 14 ама по- малко с филмите (нищо лично) ole

Офлайн

#40 2009-01-04 18:19:23

dolarra
Потребител

1. София Запад

2. Лаута Хуулс

3.Ултра Варна

Колкото и да им е неприятно на някой хора това е тройката

Вдигни гард за своя град

Офлайн

#41 2009-01-04 18:22:47

shnuksi
Потребител

dolarra написа:

1. София Запад

2. Лаута Хуулс

3.Ултра Варна

Колкото и да им е неприятно на някой хора това е тройката

ТОВА ТОП ДИЛЪРИТЕ НА ДРОГА ЛИ СА?

Офлайн

#42 2009-01-04 18:32:49

SLATINA SUPPORTERS
Потребител

ОБЕКТИВНОТО МИ МНЕНИЕ !!!
1 София запад
2 торцида пловдив
3 ultra varna / warna crew

достатъчни са тези коментари които сме изписали даите сега малко секи да напише според него каква е троиката

Извинявам се за всичко написано до сега...

Офлайн

#43 2009-01-04 18:37:43

bsfc hooligan
Потребител

term0 написа:

олигофрен,убий се.

Офлайн

#44 2009-01-04 18:45:53

Black-White
Гост

Добра идея..  metal

#45 2009-01-04 18:50:14

smirkerbear
Потребител

SLATINA SUPPORTERS написа:

ОБЕКТИВНОТО МИ МНЕНИЕ !!!
1 София запад
2 торцида пловдив
3 ultra varna / warna crew

достатъчни са тези коментари които сме изписали даите сега малко секи да напише според него каква е троиката

е ултра варна пък кво ги слагате в тройката немога да разбера

Офлайн