Затворена тема

#31 2009-01-07 10:45:27

hammers 1919
Потребител

Re: Фен на Миньор - изказване!

too вучи тепа рибата, тепсиеф тотем на кукерския фестивал  smqh  smqh

другия път с калашник

Офлайн

#32 2009-01-07 10:59:49

Bozveliev
Потребител

metal  metal  metal FULL RESPECT metal  metal  metal

Imam mator ky6ta s dvor i duvar izmazan sas oborska tor.

Офлайн

#33 2009-01-07 17:22:53

kamaka
Потребител

А БЕ ТОЯ ГОЛЯМ РАСИС ДЕЙБА И ГОВЕДОТО НЕ РАЗЛИЧАВА ХОРО ОТ КЮЧЕК smqh  bira

Офлайн

#34 2009-01-07 17:27:33

kamaka
Потребител

ТОЯ ОРКЕСТЪР МИСЛЯ ЧЕ Е ОТ БЯЛА СЛАТИНА ДОЙДОХА НА БАРАЖА ДА  ПОДКРЕПЯТ МИНЬОР ХОРАТА ЗАШТОТО АКО БИЕХМЕ ТЕ ОСТАВАХА В Б ГРУПА  ole И ДА ВИ КАЖА НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА ЧЕ В АГИТКАТА НА МИНЬОР НЕ Е ИМАЛО НИКОГА МАЛЦЕНСТВА И НЯМА ДА ИМА ЗА РАЗЛИКА ОТ НЯКОЙ ДРУГИ АГИТКИ ПО ГОРЕ В ГАЛЕРИЯ ГИ ВИДЯХМЕ КОЙ СА  negur  negur  negur  negur  negur

Последна редакция от Chuka (2009-01-07 17:38:14)

Офлайн

#35 2009-01-07 22:47:45

hammers 1919
Потребител

ТЕПСИЕВ=  cow

другия път с калашник

Офлайн

#36 2009-01-09 21:09:30

bob_holi4
Потребител

e bokluci
nervak

Офлайн

#37 2009-01-09 21:51:41

kamaka
Потребител

НА ТОЯ ДА МУ КАЖА КОЙ Е БЕГАЛ ОТ ГОВЕДАТА БЕ СМЕШНИК ИМАШЕ ДОСТА ПРЕБИТИ ГОВЕДА ОТ ЯМБОЛ ДВАМА ДРУГИТЕ ДЕТО ГО ЯДОХА В ФОАЕТО НА ГАРАТА И ОЩЕ ЕДНИ КЪДЕТО СЕ ЗАКЛУЧИХА В ЕДИН МАГАЗИН НО И ТОВА НЕ ИМ ПОМОГНА И ДА ВИ КАЖА ЧЕ ГИ ЕСКОРТИРАХА ПОНЕ 60 КУКИ МЛЪКНИ КАТО НЕ ЗНАЕШ  uho

Офлайн

#38 2009-01-09 21:55:39

SALVATORE
Потребител

shok  negur

МАСТИКА И SLAYER ДО ГРОБ

Офлайн

#39 2009-01-09 23:42:01

Berbatko
Потребител

Миньор са пичове

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#40 2009-01-09 23:44:47

7_!_2
Потребител

Berbatko написа:

Миньор са пичове

smqh  smqh  smqh  smqh  debil  debil  debil  debil Без коментар  shok
А да. Като си на 26 години трябва да знаеш ,че това което си написал е много много вулгарна подигравка с Апостола. Ако си на тази възраст би трябвало сам да го знаеш.

Последна редакция от 7_!_2 (2009-01-09 23:48:36)

Офлайн

#41 2009-01-09 23:54:01

Berbatko
Потребител

7_!_2 написа:
Berbatko написа:

Миньор са пичове

А да. Като си на 26 години трябва да знаеш ,че това което си написал е много много вулгарна подигравка с Апостола. Ако си на тази възраст би трябвало сам да го знаеш.

не ,напротив......вулгарна подигравка с Апостола е един футболен отбор от Подуене и феновете му да си присвояват и петнят името му........ти би трябвало да знаеш кои са те

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн

#42 2009-01-10 00:14:30

7_!_2
Потребител

Berbatko написа:
7_!_2 написа:
Berbatko написа:

Миньор са пичове

не ,напротив......вулгарна подигравка с Апостола е един футболен отбор от Подуене и феновете му да си присвояват и петнят името му........ти би трябвало да знаеш кои са те

ТОВА С ИМЕТО СЪМ ГО ПИСАЛ В НЯКОЛКО ТЕМИ И НЕ МИ СЕ ПИШЕ СЪЩОТО И НА ТЕБ. ОСТАНИ СИ ТАКА ОБЛЪЧЕН И ТОВА Е.

Офлайн

#43 2009-01-10 00:17:09

Berbatko
Потребител

7_!_2 написа:
Berbatko написа:
7_!_2 написа:

ТОВА С ИМЕТО СЪМ ГО ПИСАЛ В НЯКОЛКО ТЕМИ И НЕ МИ СЕ ПИШЕ СЪЩОТО И НА ТЕБ. ОСТАНИ СИ ТАКА ОБЛЪЧЕН И ТОВА Е.

само дето не съм сигурен кой точно е облъчен...от разни радиоактивни спортнишоута...и разни томиславрусевци......ама айде......

Офлайн

#44 2009-01-10 00:29:21

7_!_2
Потребител

Berbatko написа:
7_!_2 написа:
Berbatko написа:

само дето не съм сигурен кой точно е облъчен...от разни радиоактивни спортнишоута...и разни томиславрусевци......ама айде......

smqh Само това мога да ти кажа, че отдавна разни журналисти не могат да ми повлияят на мнението. Аз имам свое собствено мнение, след много разговори с много по-стари привърженици на ФУТБОЛА, а не на Левски или ЦСКА.
И последно кой мислиш, че е нашия патрон ? Според теб не е Васил Левски, отбора ни не се казва Левски, създателите не са му дали това име в памет на Апостола на 24 Май 1914.
За Подуене не ми се говори въобще, защото когато сме създадени този квартал още не и съществувал, а първите мачове мисля, че знаеш къде играем- в центъра на София. Затова ти казвам, стой си облъчен и така. Повече няма какво да пиша, а и не ми се пише, защото ти едва ли разбираш.

Офлайн

#45 2009-01-10 00:37:28

Berbatko
Потребител

7_!_2

само не се прави на много интелигентен.....защото не се вписваш в общата маса привърженици на лефски, които не се славят с много голям умствен багаж....това, че някой е решил да открадне името на Апостола, не ви прави по-големи българи от другите, а вие непрекъснато се правите на такива / особено журналистите от Гонг / ......и в крайна сметка, не съм чел някъде Апостола да е казвал, че иска да кръщават футболен отбор на негово име......Ботев / Пловдив / също са кръстени на национален герой, но не парадират толкова, колкото вас.....

Офлайн