Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2008-12-29 11:05:20

vote,liberte de ultras
Потребител

Re: Най-черно-белия квартал в Пловдив?

Дайте малко инфо за Сандокана

Офлайн

#17 2008-12-29 11:10:43

Al3x L.H.Y.
Изключен

малко излезнахте от темата  urud  mislitel  mislitel

Офлайн

#18 2008-12-29 11:15:50

GOFFO
Гост

..

Последна редакция от GOFFO (2008-12-29 11:18:31)

#19 2008-12-29 13:01:24

bultras_front
Гост

Гагарин  :dqvol:  :dqvol:  :dqvol:

#20 2008-12-29 17:03:37

3333
Потребител

kemitod написа:

Има ли смисъл от подобна тема, когато
Легандата - Христо Бонев вече го каза ясно и точно ?

http://hooligans.bg/gallery/albums/user … nev0oq.gif

Курвата на жълтите както винаги е подготвен .РЕСПЕКТ

Офлайн

#21 2008-12-29 17:24:10

CaaL
Потребител

Армейци на мача с колото ще е много забавно всички сме там  metal

Офлайн

#22 2008-12-29 18:29:49

Lauta_Army
Потребител

ех комплексари бе.ако не насерете един форум няма да сте вие жълти педали.

канари,канари и всичките канари са педали,педали и всичките в газа сме ги ебали,ебали

но вие пак сте си моралните победители по форумите..плюйте ама ние ще ви ебем още 10 години а вие си лайте по форумите.

а колко до темата:
по-голямата част от кичука са жълти.преобладават макар,че има и доста черно-бели.
Коматево изцяло е черно-бял.
Тракия мисля че е 50 на 50.
За смирненски може да се поспори.Мисля че повечето са черно-бели макар да ми се хвалят жълтите.
Гагарин 100% черно-бял!

http://a.imageshack.us/img28/1323/tribunabesica.png

Офлайн

#23 2008-12-29 18:31:31

MyWayBg
Потребител

Абе за Коматево не бъдете мн сигурни щото след 2-3 години няма да черно-бял познавам доста канари от там ама са малки още - 13/14

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#24 2008-12-29 18:59:39

koliopld
Потребител

casual1912 написа:
Al3x L.H.Y. написа:

Гагарин и коматево !!!  В тракия и кичука преобладават папагали пък за кършака да не говорим , а за смирненски може да се поспори чий квартал е .

как въобще го измсли това  shok гагарин и коматево са най буферските квартъркащали а не напразно казват че най ботевисткия квартал е смирненснки...буфери в смирненски има само в белица като и там дори непреобладават смесено е като цяло смирненски е жълто-черен

А бе пич нешо се бъркаш , щото си мисля, че смирненски е черно-бял може би целия hm  hm

kolio

Офлайн

#25 2008-12-29 19:01:23

kemitod
Потребител

Еее, айде сега, аз съм ви виновен...
Какво да направя, като Живата Легенда-Зума си го каза в прав текст smqh
Не е срамно да си признаеш, а и неслучайно точно вас ви посрещат навсякъде с възгласи "Цигани, Цигани", вие си знаете защо cheti
Все още се помни с усмивка думкането по тенекията от сирене на онзи мустакат черно-бял тартор от ромски произход, с колоритен прякор и двата ножа smqh

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#26 2008-12-29 19:06:26

koliopld
Потребител

kemitod написа:

Еее, айде сега, аз съм ви виновен...
Какво да направя, като Живата Легенда-Зума си го каза в прав текст smqh
Не е срамно да си признаеш, а и неслучайно точно вас ви посрещат навсякъде с възгласи "Цигани, Цигани", вие си знаете защо cheti
Все още се помни с усмивка думкането по тенекията от сирене на онзи мустакат черно-бял тартор от ромски произход, с колоритен прякор и двата ножа smqh

А бе ти голям разбирач се изкара . hm

kolio

Офлайн

#27 2008-12-29 21:28:50

kemitod
Потребител

lpfc1936hools написа:

Точно,защото почти цяла България ни мрази и ни псува навсякъде това ни надъхва още повече  debil А ти защо не ми отговориш по колко хора ходите на домакински мач и като гости имали ли сте някога повече от 10 човека ? Някакви хореографий,факли,димки,трансперанти имали ли сте някога ?  al

Грешиш, България не ви мрази, защото се мрази този, който се уважава, а вас ви презират !
За всичко останало, което те вълнува, си има интернет.

Lauta, Scotland, 311 - многото имена на една форумна вагина!

Офлайн

#28 2008-12-29 21:43:57

casual1912
Потребител

koliopld написа:
casual1912 написа:
Al3x L.H.Y. написа:

Гагарин и коматево !!!  В тракия и кичука преобладават папагали пък за кършака да не говорим , а за смирненски може да се поспори чий квартал е .

как въобще го измсли това  shok гагарин и коматево са най буферските квартъркащали а не напразно казват че най ботевисткия квартал е смирненснки...буфери в смирненски има само в белица като и там дори непреобладават смесено е като цяло смирненски е жълто-черен

А бе пич нешо се бъркаш , щото си мисля, че смирненски е черно-бял може би целия hm  hm

момче ти за стария смирненски чувал ли си ? да ти кажа ли че там черно бели няма...сички знаят Тракия...както казах белица има черно бели но са смесени там има и наши и ваши като цяло смирненски е жълто-черен

1912

Офлайн

#29 2008-12-29 22:10:40

NightKiller_1912
Потребител

Като цяло навсякъде си има и от двата отбора...друга тема е кои квартали са се утвърдили като преобладаващи фенове на един от двата отбора.

Кичук Париж винаги си е бил жълто-черен квартал въпреки Наполитаните също може и да се срещнат тук таме някви лапенца станали фенове когато станаха шампиони.

Гагарин е прието че е черно-бял квартал доста изявени хора живеят там новосъздадената групировка ще я оставя без коментар обаче не си мислете че в Гагарин няма и Ботевисти има просто не са толкова на фона на останалите както е в Кичука.

Смирненски е нещо като Гагарин само че завъртян на 360 градуса наще са повече и винаги са били

Тракия наистина е 50/50

Кършака доста от сегашните наши действащи фенове са от там това ме кара да мисля че може да се впише като жълто-черен или поне така изглежда.

Коматево да може би големите там са за локото но наистина доста малки които след години ще вземат нащо място са Ботевисти.

Циганските махали не са хора тях няма да ги коментирам!

Можех да напиша тва по доста различни начини като се заяждам и псувам ама не виждам смисъл така че тва е моето наблюдение ама все пак всеки си има мнение!

Офлайн

#30 2008-12-29 22:47:24

PLOVDIV
Потребител

коматево кво го пишете в Пловдив изобщо?бахти подобието на квартал...

Тракия- ако не 80 на 20% , то със сигурност не по-малко от 70 на 30% в наша полза.
Смирненски-изцяло жълто-черен.
Кичука-мисля,че няма нужда от коментари
Каршака-отново без коментар
Гагарин-ваша си поста

а центъра черно-бял ?!  kur  kur

Офлайн