Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2008-12-28 14:37:57

guiness_boys
Потребител

Re: Най-червен квартал в София

Точно в Хладилника, драги ми Labrys, прасчовците не сте повече...много ми е интересно от къде си набавил тази информация, но поне за този квартал тя ти е напълно погрешна!  playboy

Офлайн

#17 2008-12-28 14:42:03

Labrys
Потребител

guiness_boys написа:

Точно в Хладилника, драги ми Labrys, прасчовците не сте повече...много ми е интересно от къде си набавил тази информация, но поне за този квартал тя ти е напълно погрешна!  playboy

Хладилника е червен, познавам доста стабилни хора от там, при това от вашия сектор и те сами го казвали!

Офлайн

#18 2008-12-28 14:48:19

smirkerbear
Потребител

RedBoyVratza написа:

а тва на дуванлии кой знае на коя контрола е било..

не е на контрола

Офлайн

#19 2008-12-28 14:49:20

smirkerbear
Потребител

Labrys написа:
smirkerbear написа:

добре  mislitel

http://img222.imageshack.us/img222/333/4l6a40671rq0.jpg

Костенец е град бе влечуго!

ибахти града разбираш ли

Офлайн

#20 2008-12-28 15:25:26

kuhnqtanojavenite
Потребител

Горубляне=Младост=Червено  bira кой има възражения на лично  urud

Офлайн

#21 2008-12-28 15:54:11

3160
Потребител

Костенец е град в Западна България.  Тъпо говедо  cow

Офлайн

#22 2008-12-28 16:24:47

smirkerbear
Потребител

на мен ли говориш  negur

Офлайн

#23 2008-12-28 17:08:14

bizon4ester
Потребител

Младост е ЧЕРВЕН шаляляляля,оо Младост е ЧЕРВЕН шаляляля  metal

metal metal metal

Офлайн

#24 2008-12-28 17:14:29

kamaka
Потребител

фенове милиони село друган  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  kur

Офлайн

#25 2008-12-28 17:15:59

asd
Потребител

Labrys написа:
smirkerbear написа:
Labrys написа:

Ахахаха София е 60:40 червена! Не на нашата ограда има знамена Лецки Ноевци, Фен клуб Новоселци!

http://hooligans.bg/forum/img/smilies/smqh.gif http://hooligans.bg/forum/img/smilies/smqh.gif http://hooligans.bg/forum/img/smilies/smqh.gif

ще кажеш че на нашата ограда няма такива hm
ставаш много смешен  shok

Дай пример със знаме на селски фен клуб?

Банско, Разлог, Самоков,...

Офлайн

#26 2008-12-28 17:22:21

RedBoyVratza
Потребител

asd опознай малко България че явно не я познаваш щом казваш че тези 3те са села...   bira наричаш град с 30 000 населени село ..   shok

Офлайн

#27 2008-12-28 17:35:49

SUS
Потребител

Горубляне ако не е червен незнам....   smqh  playboy

София !

Офлайн

#28 2008-12-28 17:44:09

Labrys
Потребител

Chuka написа:

фенове милиони село друган  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  kur

Фен клуб Друган е на Лефски уе (обърка темата) :dqvol:

Офлайн

#29 2008-12-28 18:14:39

SLATINA SUPPORTERS
Потребител

Labrys ПРЕСТАНИ ДА ПИШЕШ БЕ СТАВАШ ЗА СМЯХ НЯМАЛИ ЗНАМЕНА НА ФЕН КЛУБОВЕ ИЗВЪН СОФИЯ ТВА Е СМЕШНО И ЖАЛКО ТИ НЕ ХОДИШ ПО МАЧОВЕ ЯВНО НЕ ЗНАМ ИЗОБЩО ЗАКВО Я ПУСНА ТАЯ ТЕМА НЯМА ЧЕРВЕНИ КВАРТАЛИ В СОФИЯ ИМАМЕ ПРЕДИМСТВО В СИЧКИ КВАРТАЛИ ТВА Е !!!!  bira  А ТОЯ КАДЕ ВИКА ЧЕ В ГЕО МИЛЕВ СА ПРАСЕТА МОГА ДА МУ КАЖА ЧЕ ПРЕДИ МАЧ ЛЕВСКИ - ЦФКА СЕ САБИРАМЕ ПОВЕЧЕ ОТ 80 ЧОВЕКА САМО ОТ ГЕО МИЛЕВ А ЧОРБАРИТЕ ТОЧНО ТОГАВА ГИ НЯМА ЗАЩО ЛИ?????

Последна редакция от SLATINA SUPPORTERS (2008-12-28 18:18:12)

Извинявам се за всичко написано до сега...

Офлайн

#30 2008-12-28 18:18:40

Red Hooligan
Потребител

SLATINA SUPPORTERS написа:

Labrys ПРЕСТАНИ ДА ПИШЕШ БЕ СТАВАШ ЗА СМЯХ НЯМАЛИ ЗНАМЕНА НА ФЕН КЛУБОВЕ ИЗВЪН СОФИЯ ТВА Е СМЕШНО И ЖАЛКО ТИ НЕ ХОДИШ ПО МАЧОВЕ ЯВНО НЕ ЗНАМ ИЗОБЩО ЗАКВО Я ПУСНА ТАЯ ТЕМА НЯМА ЧЕРВЕНИ КВАРТАЛИ В СОФИЯ ИМАМЕ ПРЕДИМСТВО В СИЧКИ КВАРТАЛИ ТВА Е !!!!  bira  А ТОЯ КАДЕ ВИКА ЧЕ В ГЕО МИЛЕВ СА ПРАСЕТА МОГА ДА МУ КАЖА ЧЕ ПРЕДИ МАЧ ЛЕЖСКИ - ЦФКА СЕ САБИРАМЕ ПОВЕЧЕ ОТ 80 ЧОВЕКА САМО ОТ ГЕО МИЛЕВ А ЧОРБАРИТЕ ТОЧНО ТОГАВА ГИ НЯМА ЗАЩО ЛИ?????

Глупак, точно на мач лефски-ЦСКА от Гео Милев никви ви няма... това е може би най-червения квартал в София. А и къде виждаш някой да е написал, че нямаме фен клубове извън София, каза се че няма селски такива за разлика от вас, но ти явно си прекалено тъп, за да схванеш. Боклук   shok

Всеки, който не пише на кирилица е гнусен анти-български боклук, незаслужаващ честта да се нарече БЪЛГАРИН!

Офлайн