Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#2896 2020-03-26 19:09:40

ivo55
Потребител

Re: Най-червен квартал в София

А пишман цесекари дето ходят по форумите на говедата да им пригласят и да им го лигавят са точно ренегати. Презирани от всеки и врякащи за някакви измислени техни теории и концепции.  kur

Офлайн

#2897 2020-03-27 03:15:44

alcait
Потребител

Аз не мога да повярвям как някой пише за другите, а описва себе си !!!

Джеки беше много прав като каза, че само катеричките на Армията са цесекари ! На Армията има антилевскари, антибожковци, антиедиквоси но няма цесекари.

Защо припоците уефа не я споменаваха 4 години, а изведнъж като написала, че тирето понеже играе на Армията него ще го счита за автентичният клуб... веднага първото нещо в устата им е уефа.....  Но забравят как ги настаниха на Армията.
https://www.mediapool.bg/uefa-ofitsialn … OMi6YtRsaE

Всъщност аз съм много благодарен на Гриша Ганчев. Той им показа гадната предателска същност, а сега ги унижава  smqh    57 лева в сметката,  ,,с тяхното 500к най-много два чифта на десподов да взема''   8милиона в канала
smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Така ли се отблагодарявате на вашият БОГ, че ви е ''спасил отбора''

Eдин паралетик от своята количка ни продаде
на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!

Офлайн

#2898 2020-03-27 10:22:25

ivo55
Потребител

Много ми е кеф като чета като пишете за "г-н Божков". А ся му делете жълтиците, хак да ви е, ренегати.

Офлайн

#2899 2020-03-27 22:01:15

ЧЕСТ
Потребител

Ако беше 2017 или 2018 щех да разбера припоците с техните надежди, но вече е 2020г и тоя на който поверваха се е осрал тотално. Освен че утепа ЦСКА доведе маймуни от цел свет бате не си мръдна пръста за некви подобрения по стадиона и не на последно място, дължи пари три пъти повече от сумата заради която скъсаха договора за стадиона със стария клуб. И да продължаваш да верваш...........нема спасение за тия бедни душици!

Офлайн

#2900 2020-03-27 22:41:43

ivo55
Потребител

Персонала (платен до скоро smqh ) на г-н Божков съвсем се е оплел в отчаяните си опити да намери вътрешно оправдание за глупостта си преди 4 години. Алоооу, не ние се поведохме по вождове и по личности. Вие го направихте заради "г-н Божков", щото той бил човека. Сега като врътне кранчето дали ще му целувате кура все още или ще пристанете на тия дет му ебаха майката  urud ?!?

60 човека се продадоха за жълтиците на "г-н Божков", всички останали просто си знаем, че ЦСКА сме ние, и че ЦСКА играе на "Армията" в червени екипи. И УЕФА и ФИФА потвърдиха, че мисленето на масата феновете е абсолютно коректно, и че футболен клуб и търговското дружество, чрез което "оперира" в търговския оборот са  коренно различни неща.

А тъпите оправдания на 60-те продажника ... ами то няма никакво значение и тежест. Предатели има от стр.1 на Библията, ще гима и занапред. Зачеркваме с дебелия фулмастер и ги презираме завинаги. И да, в ЦСКА (единствено и само наше) нещата в първия отбор са много зле. Да, Ганчев докара некви адски селяндури от Ловеч. И не, това вас не ви касае, не е ваш, а е наш проблем и недовлството се демонстрира непрекъснато. Включително не ходим (аз също) на стадиона да подкрепяме некви некадърници и посредтсвеняци, на които изобщо не им пука за клуба, а са привлечени с обещания за бърза препродажба от малоумника Стоилов.

Но това вас не ви касае, гледайте си Требич и не се бъркайте в работите на цесекарите. Вижте там кво ще правите с "г-н Божков", който отдавна ви направи за смях като взе говедата на издръжка или пък приставайте на "г-н Найденов", вие си ги знаете тия работа. Само не знам какви длъжности може да ви даде, като бизнеса му е в Интернет. А ма все ще намерите на който да се мазните да ви назначи отново за платени фенове. НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА. Отивайте в говеждите форуми да им правите "ми-ми", много ви бива в това.

Последна редакция от ivo55 (2020-03-27 22:43:07)

Офлайн

#2901 2020-03-28 09:45:25

ЧЕСТ
Потребител

ivo55 написа:

Персонала (платен до скоро smqh ) на г-н Божков съвсем се е оплел в отчаяните си опити да намери вътрешно оправдание за глупостта си преди 4 години. Алоооу, не ние се поведохме по вождове и по личности. Вие го направихте заради "г-н Божков", щото той бил човека. Сега като врътне кранчето дали ще му целувате кура все още или ще пристанете на тия дет му ебаха майката  urud ?!?

60 човека се продадоха за жълтиците на "г-н Божков", всички останали просто си знаем, че ЦСКА сме ние, и че ЦСКА играе на "Армията" в червени екипи. И УЕФА и ФИФА потвърдиха, че мисленето на масата феновете е абсолютно коректно, и че футболен клуб и търговското дружество, чрез което "оперира" в търговския оборот са  коренно различни неща.

А тъпите оправдания на 60-те продажника ... ами то няма никакво значение и тежест. Предатели има от стр.1 на Библията, ще гима и занапред. Зачеркваме с дебелия фулмастер и ги презираме завинаги. И да, в ЦСКА (единствено и само наше) нещата в първия отбор са много зле. Да, Ганчев докара некви адски селяндури от Ловеч. И не, това вас не ви касае, не е ваш, а е наш проблем и недовлството се демонстрира непрекъснато. Включително не ходим (аз също) на стадиона да подкрепяме некви некадърници и посредтсвеняци, на които изобщо не им пука за клуба, а са привлечени с обещания за бърза препродажба от малоумника Стоилов.

Но това вас не ви касае, гледайте си Требич и не се бъркайте в работите на цесекарите. Вижте там кво ще правите с "г-н Божков", който отдавна ви направи за смях като взе говедата на издръжка или пък приставайте на "г-н Найденов", вие си ги знаете тия работа. Само не знам какви длъжности може да ви даде, като бизнеса му е в Интернет. А ма все ще намерите на който да се мазните да ви назначи отново за платени фенове. НЕ НИ ИНТЕРЕСУВА. Отивайте в говеждите форуми да им правите "ми-ми", много ви бива в това.

Много бедно бе припок освен че е мегатъпо! Обясняваш наред кой кой е, уж ходиш да подкрепяш ЦСКА а всъщност неходиш и тем подобни малоумщини. Пак казвам че е 2020 и секви мантри умреха-домус череп нямало друг начин и т.н. Сега сте захапали Цветомир ама той не е собственик на никой а само спонсор. А относно кой от кого се или не се интересува- ние се интерерсуваме фк селтик лоич да си бега от нашия стадион и после забвение

Последна редакция от ЧЕСТ (2020-03-28 09:45:58)

Офлайн

#2902 2020-03-28 13:02:58

alcait
Потребител

Ако се разкарате от Армията и се върнете в ловешко или там от където се пръкнахте.... въобще никой няма да ви споменава.
И както се каза ако 2016 имаше карантина вие нямаше да померишете София !

на хидрата червена що храни се с човешки мозък и човешка плът. - из стените на Белене.

Офлайн

#2903 2020-03-28 19:40:34

Бай Ставри
Потребител

No

alcait написа:

Ако се разкарате от Армията и се върнете в ловешко или там от където се пръкнахте.... въобще никой няма да ви споменава.
И както се каза ако 2016 имаше карантина вие нямаше да померишете София !

Можеш да ми померишеш кура  kur

Офлайн

#2904 2020-03-29 01:13:16

ivo55
Потребител

На Черепа парцалите до скоро сега седнали да пишат за "Цветомир" все едно са му приятели, явно се надат неговите жълтици сега да делят бухахаха. Парите цвят нямали, тия на всеки ще пристанат.

Офлайн

#2905 2020-03-29 06:09:18

fcsvzawinagi
Потребител

България

Офлайн

#2906 2020-03-29 13:44:03

alcait
Потребител

ivo55 написа:

На Черепа парцалите до скоро сега седнали да пишат за "Цветомир" все едно са му приятели, явно се надат неговите жълтици сега да делят бухахаха. Парите цвят нямали, тия на всеки ще пристанат.

Тва ти ли го каза бе дърпатка-припознала. Защо 2006 пишеше колко велик е черепа, а гг бил джудже,   2010 пишеше титаните колко са велики, а черепа, гг и лупи били нещастници.... а сега гг се превърна в ,,Господин '' , а черепа, титан и лупи са новите нещастници....
Утре ако черепа дойде на Армията пак ще почнеш да пишеш ,,Господин''
Мръсна дърпатски-комунистичен-припознал-припок

https://i.postimg.cc/rmLLKP8G/13641153-635969616578364-3873668820374082493-o.jpg

https://i.postimg.cc/7LnKns3n/67302091-2387153768000610-604080639011979264-n.jpg

Последна редакция от alcait (2020-03-29 13:54:46)

Офлайн

#2907 2020-03-29 13:56:21

alcait
Потребител

https://levski.gong.bg/bg-football/parv … rder=first

Бобката : ,, тирето трябва да са ми благодарни понеже аз уредих нещата с лиценза им за европа миналата година /2018/''   smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Последна редакция от alcait (2020-03-29 13:56:55)

Офлайн

#2908 2020-03-29 13:59:21

ivo55
Потребител

Глупав, изясни за себе си за кого ме имаш - за Никола Дърпатов или за някой от Animals?  smqh

Офлайн

#2909 2020-03-29 14:55:57

SofiaWankers'99
Потребител

кво ги постваш тия снимки като и ти си същия само не мога да разбера?? 6 месеца беше с едните, сега от известно време пак си с другите.. седнал да преподава морал човек, който "се осъзнава" два пъти годишно.. айде у лево! kur

а тва клипче в предния пост за некво показно ли го слагате кво!? smqh сигурно сите прасета са по затворите и си носят артикулите с тях да се познават отдалече, смешни ставате вече - държавата ще се срине, футболът е напът да рухне, вие тука още си ляляте кое е истинското ЦСКА и кой е по-достоен за гавра - синият или червеният.. shok1

CSKA 88

Офлайн

#2910 2020-03-29 16:39:40

Бай Ставри
Потребител

SofiaWankers'99 написа:

кво ги постваш тия снимки като и ти си същия само не мога да разбера?? 6 месеца беше с едните, сега от известно време пак си с другите.. седнал да преподава морал човек, който "се осъзнава" два пъти годишно.. айде у лево! kur

а тва клипче в предния пост за некво показно ли го слагате кво!? smqh сигурно сите прасета са по затворите и си носят артикулите с тях да се познават отдалече, смешни ставате вече - държавата ще се срине, футболът е напът да рухне, вие тука още си ляляте кое е истинското ЦСКА и кой е по-достоен за гавра - синият или червеният.. shok1

Тоя глупендър си мисли че числото ако дойде на Армията,такива като него ще бъдат първи на хранилката  smqh а по-вероятното е да продължава да яде патката.
Дори и числото да дойде на Армията,по-добре е феновете им да не идват, истинските чорбари няма да им простят свирките с говедата. kreten

Последна редакция от Бай Ставри (2020-03-29 16:40:56)

Офлайн