Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#1186 2019-11-15 13:15:33

botpd12
Потребител

Re: Най-синия квартал в София

LEVSKIHOOL написа:
botpd12 написа:

Как се пуска тема в този умрял форум? Както и да е.
Интересно ми е, тъй като вече е ясно, че Левски е пред фалит и предстои да се направи същата изпитана и работеща схема като с Велбъжд-Локо Пд и Литекс-ЦСКА, дали говедата ще припознаят син Лудогорец преместен на Герена hm защото това ще се случи след няколко години когато Божков окончателно се откаже от Левски. Кой мислите ще го наследи? И вярвате ли, че ще плаща дълговете на ФК Левски, трупани повече от 20 години? debil

най-вероятно до средата на 2020 дългът на ПФК Левски София към НАП ще бъде 0 лева  bira за нас не се притенсявай , рано или късно пак ще мачкаме всичко живо,а говедата дори и разделени пак сме си номер 1  bira  metal

Кой ще ги извади тия милиони? А говедата наистина са номер 1, по докарване на глоби на клуба, който е във фалит smqh ама нали не ги плащате от вашия джоб, кво ви пука metal стягайте се от сега да посрещате Киро и Лудогорец, вземе ли 10-та титла, Моци и Марселиньо - ядрото на отбора се отказват от футбола и ще премести дружеството в София, ще стане Левски, а сегашния ФК Левски ще отиде там където е ЦСКА cheti
Схемата с припознаването е прекалено добра, за да се прави нещо друго, ето че Велбъжд ще станат 20 години откакто са Локо, Литекс 3 години успешно е в ролята на ЦСКА, включително и в евротурнирите, а нещо което работи не се пипа metal

Офлайн

#1187 2019-12-15 19:24:58

Тегаво Говедо
Потребител

Дочух, че днеска в Пловдив София-Запад са го налапали на УлтрасЛевски, като са ходили да им се молят заедно да пеят и подобни работи. Някой да сподели за непросветените, които не са присъствали.. smqh

Офлайн

#1188 2019-12-15 19:28:33

hrd
Потребител

Bate zaradi takiva malki limoni i ot dvete strani,koito pishat za nalapvaniq i t.n posle stavat problemite...trai si kato ne si bil tam

Офлайн

#1189 2019-12-15 19:29:39

plovdiv26
Потребител

hrd написа:

Bate zaradi takiva malki limoni i ot dvete strani,koito pishat za nalapvaniq i t.n posle stavat problemite...trai si kato ne si bil tam

Интернета ебава майката на всичко, заради знайни и незнайни войни горят точни хора занимаващи се с нещата.

Офлайн

#1190 2019-12-15 19:41:04

pub crawl
Потребител

plovdiv26 написа:
hrd написа:

Интернета ебава майката на всичко, заради знайни и незнайни войни горят точни хора занимаващи се с нещата.

То да е само в хулиганството. Всяка скопена мишка го раздава играч и разбирач в нета, заради привидното усещане за недосегаемост. Като се замисля, с най-много злоба съм бил точно такъв индивид, нищо че сме от един отбор. Къде ли не ми го сложи " виртуално" и хоп още същата вечер се засякохме  urud . Минаха години, но още, като ме види случайно в някой бар, насира яко и свежда очи. Кур за интернет героите, два за Панталона!

Офлайн

#1191 2019-12-15 20:03:00

lsfc88
Потребител

hrd написа:

+1

Офлайн

#1192 2019-12-15 20:54:23

Obieca
Потребител

pub crawl написа:
plovdiv26 написа:
hrd написа:

То да е само в хулиганството. Всяка скопена мишка го раздава играч и разбирач в нета, заради привидното усещане за недосегаемост. Като се замисля, с най-много злоба съм бил точно такъв индивид, нищо че сме от един отбор. Къде ли не ми го сложи " виртуално" и хоп още същата вечер се засякохме  urud . Минаха години, но още, като ме види случайно в някой бар, насира яко и свежда очи. Кур за интернет героите, два за Панталона!

Чакай малко бе Брус Лее

Офлайн

#1193 2019-12-15 21:17:34

Бай Ставри
Потребител

Obieca написа:
pub crawl написа:
plovdiv26 написа:

Чакай малко бе Брус Лее

Направо ги Обивааа  smqh

Офлайн

#1194 2019-12-15 21:45:16

pub crawl
Потребител

Бай Ставри написа:
Obieca написа:
pub crawl написа:

Чакай малко бе Брус Лее

Направо ги Обивааа  smqh

Що бе, тука трябва само мишки без една случка в живота ли да пишат? Разпознахте се в описанието  и нещо ви жегна ли  kur ? Извинявам се, че ви развалих уонаби климата :) !

Офлайн

#1195 2019-12-15 21:52:35

Бай Ставри
Потребител

pub crawl написа:
Бай Ставри написа:
Obieca написа:

Чакай малко бе Брус Лее

Направо ги Обивааа  smqh

Що бе, тука трябва само мишки без една случка в живота ли да пишат? Разпознахте се в описанието  и нещо ви жегна ли  kur ? Извинявам се, че ви развалих уонаби климата :) !

Случката която разказваш,колега,е толкова жалка че по-добре другия път някой като те пита:Имаш ли случки? ти му отговаряш:твърдо нье  debil

Офлайн

#1196 2019-12-15 22:41:10

pub crawl
Потребител

Бай Ставри написа:
pub crawl написа:
Бай Ставри написа:

Направо ги Обивааа  smqh

Случката която разказваш,колега,е толкова жалка че по-добре другия път някой като те пита:Имаш ли случки? ти му отговаряш:твърдо нье  debil

Първо - какъв колега си ми ти? Второ  -  не разказвам случки за да се хваля, а споделям неприязънта към клавиатурните плъхове.
  Мен такива въпроси "имаш ли случки" никога не са ми задавали, ако на теб ти е силата в разказването на "случки" ...
  Голямата ви заблуда на келешите в този форум е, че си мислите, че тук четат само амфетаминови пикльовци с по едно гостуване в живота. Тук четат и сериозни хора, поради липса на други отворени форуми, но просто не влизат в диспут, щото изходът е ясен. Мнението ми за "случките", а  и на всички, които са над определена възраст е - който е бил там знае, който е ял бой знае, който е бил знае. Разтягането на локуми е за панталони, ставрита и тем подобни смешни индивиди. Жалките ви опити за сарказъм и ирония също не заслужават коментар. Доста от хората с които и срещу които съм имал случки вече не са между живите за съжаление. Сега само лаете по нета и се хвалите с чужди подвизи, а да не говорим че то такива вече няма. Дилърски бргади и 16 годишни отцепки - да ви пикам и на случките и на сцената.

Последна редакция от pub crawl (2019-12-15 22:42:59)

Офлайн

#1197 2019-12-15 23:16:42

Goteniq
Потребител

Браво ! +10 респект  ole

Офлайн

#1198 2019-12-15 23:43:00

sektorGG
Потребител

kur za liteks  metal1  два за гриша, три за пипоците, четири за бб, пет за анималс, шест за софия-запад, седем за припозналите.

Офлайн

#1199 2019-12-16 00:03:58

Бай Ставри
Потребител

pub crawl написа:
Бай Ставри написа:
pub crawl написа:

Първо - какъв колега си ми ти? Второ  -  не разказвам случки за да се хваля, а споделям неприязънта към клавиатурните плъхове.
  Мен такива въпроси "имаш ли случки" никога не са ми задавали, ако на теб ти е силата в разказването на "случки" ...
  Голямата ви заблуда на келешите в този форум е, че си мислите, че тук четат само амфетаминови пикльовци с по едно гостуване в живота. Тук четат и сериозни хора, поради липса на други отворени форуми, но просто не влизат в диспут, щото изходът е ясен. Мнението ми за "случките", а  и на всички, които са над определена възраст е - който е бил там знае, който е ял бой знае, който е бил знае. Разтягането на локуми е за панталони, ставрита и тем подобни смешни индивиди. Жалките ви опити за сарказъм и ирония също не заслужават коментар. Доста от хората с които и срещу които съм имал случки вече не са между живите за съжаление. Сега само лаете по нета и се хвалите с чужди подвизи, а да не говорим че то такива вече няма. Дилърски бргади и 16 годишни отцепки - да ви пикам и на случките и на сцената.

Сигурен ли си че не си говедоебача? smqh Старата школа, рицарство,доблест,уважение към противника. Хората като те видят насират яко и свеждат очи. smqh добър си,брат ми

Офлайн

#1200 2019-12-16 07:02:30

pub crawl
Потребител

Бай Ставри написа:
pub crawl написа:
Бай Ставри написа:

Сигурен ли си че не си говедоебача? smqh Старата школа, рицарство,доблест,уважение към противника. Хората като те видят насират яко и свеждат очи. smqh добър си,брат ми

Точно това имах предвид, че няма смисъл от диспут. Каквото и да обясняваш на интернет героите, те си знаят своето. Следва плосък  опит за оригиналност и всяка идея за нормален разговор приключва. Хората насирали яко.  Аз му казвам за конкретен случай и веднага обобщаване. Говоря за респект и хайде добавка рицараство и доблест от негова страна за да се направи на остър и да си измсли опорки. Не, не съм говедоебача. Нямам собствен бизнес, нито имам оръжие, нито съм от Младост,  нито съм 3 метра.  Да, от старата школа съм, а ти не си.  Лек ден и успех в троленето!

Офлайн