Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2008-12-29 01:58:45

4e4i
Потребител

Re: Най-синия квартал в София

РЕДУТА Е НАЙ-СИНИЯ КВАРТАЛ БЕЕЕ
ВСЕ ПАК Е И КВАРТАЛА ВКОЙТО Е ОДРАСНАЛ ГУНДИ
И КВАРТАЛА В КОЙТО ИМА И ПАМЕТНИК НА ГУНДИ
ОСВЕН ТОВА В РЕДУТА СЕ НАМИРА И УЧИЛИЩЕТО В КОЕТО Е ЗАВЪРШИЛ
ГУНДИ И ДОРИ КЛАСНАТА СТАЯ В КОЯТО Е УЧИЛ Е ЗАПАЗЕНА КАТО МУЗЕЙ !!!!

We must secure the existence of our people and a future for White children
............................................................................................................

Офлайн

#17 2008-12-29 23:01:57

element
Потребител

ако позволите и в христо ботев има много сини

Офлайн

#18 2008-12-30 00:28:29

SLATINA SUPPORTERS
Потребител

element ако в христоо ботев има сини целия квартал факултета е червен! metal

Извинявам се за всичко написано до сега...

Офлайн

#19 2008-12-30 00:42:46

kuhnqtanojavenite
Потребител

ArianaBoy написа:

Продължавам да съм на мнение , че тоя форум 99.8 процента го посещават филмирани деца до 19 години , които дразнят адски много.
Може ли да сте говеда и 3 страници никой да не е споменал Редута ?

Сини квартали са също Хаджи Димитър , Южната част на София Емил Марков , Борово , Иван Вазов , това са най-еблематичните квартали , които съотношението Син - Червен е в пъти по-голямо полза на Сините.

Такива Червени квартали са - Изток , Слатина , Дианабад , Младост 1А.

по-скоро целия Младост  bira иначе точно в 1А едно време имаше най-много говеда.. сега се събират по 10-12 души от целия квартал...

Офлайн

#20 2008-12-31 01:50:39

[A.B.T.]
Потребител

Герена и Редута .

Офлайн

#21 2008-12-31 01:57:28

zebra
Потребител

casualcho написа:

Така е, Люлин, Овча Купел 1 и 2, Хаджи Димитър, Сухата Река, Подуене, Слатина, Обеля, Мусагеница, Павлово, Борово, Бъкстон, Лагера, Хиподрума, Сердика, Стрелбище, Гевгелийски, Илинден, Надежда от някои части, Дружба до някъде и това всичко е СИНЬО. Определено в София Левскарите сме много повече и като цяло. Дори и приятели чорбари са си го признавали   bira  bira

ХИПОДРУМА !?!?!?! ти си пълен кретен в тоя квартал феновете не са повече от пръстите ми на 2 те ръце, мн си сбъркал даже мисля че има точно 2 ма дет ходят по-така често на ваши мачове чорбари не се сещам или незнам че има . Надежда -- синя не мога да спра да се хиля в Надежда отбора е ЛОКОМОТИВ а иначе мисля че има повече червени отколкото сини след тва

Офлайн

#22 2008-12-31 07:45:41

Iliev
Потребител

casualcho написа:

Според мен са Хаджи Димитър, Овча купел 1 и 2, и Люлин

В Стрелбище има точно 3 прасенца, и ги знаеме. И си трайкат.
pitie

Офлайн

#23 2008-12-31 15:30:12

Obektiven
Потребител

ArianaBoy написа:

Продължавам да съм на мнение , че тоя форум 99.8 процента го посещават филмирани деца до 19 години , които дразнят адски много.

Сини квартали са също Хаджи Димитър , Южната част на София Емил Марков , Борово , Иван Вазов , това са най-еблематичните квартали , които съотношението Син - Червен е в пъти по-голямо полза на Сините.

Сини квартали са още Стрелбище,Дървеница,Гео Милев,Сухата Река,Бъкстон,Красна Поляна,интересно ми е някои да каже своето виждане за следните квартали : Банишора,Западен Парк,Красно Село,Изгрев,Мусагеница,Яворов.

Офлайн

#24 2008-12-31 19:54:21

casualcho
Гост

Банишора има доста локомотивци, познавам и Левскари от там доста, но не знам как са свинете там, може би е фифти/фифти. Западен Парк съотношението е 60:40 сини-червени. Красно Село е фифти/фифти пак. Изгрев е изцяло чорбарски квартал. Мусагеница е синя. Яворов е малък квартал, едва ли има много фенове там

#25 2009-01-01 21:17:13

SofiaCity
Потребител

Апфф стига бе хахаха каде ще ми кажеш, че Слатина и Дружба са сини квартали !
В "Дружба" има отчасти някъкви  сини, но значително са свине, а пък за Слатинци там синьото не е много.. Ако се върнем 6/7 години назад Червените бригади София - Слатина бяха ебати изродите!! А относно темата, бих предложил Редута, Сухата река, Яворов за други немога да се изкажа.

Нашият град е вашата Столица селяци !
Levski Hard Line Supporters.

Офлайн

#26 2009-01-01 21:43:21

jadaia
Потребител

ArianaBoy написа:

КАКТО РЕДУТА ТАКА И ДЪРВЕНИЦА

ultras sur

Офлайн

#27 2009-01-01 22:48:36

ГоВеДоТо-QDVP
Гост

Кварталите, които са всеизвестни, че са сини са Подуяне, Люлин и Овча Купел. Тези, в които има повече фенове на ЦСКА са Младост и Надежда.

#28 2009-01-02 14:48:20

MLADOSTULTRAS
Потребител

Къв Люлин син бе осъзнайте се съотношението е еднакво 50 на 50 за Овча купел съм съгласен Дружба бил син пак някви филми се вкарвате

ОБИЧАМ ЦСКА И БИРА В ГОЛЯМО КОЛИЧЕСТВО

Офлайн

#29 2009-01-02 18:55:17

Curva_Nord
Потребител

Абе младост ултрас ти си заблуден ходи в дружба викни кзл и нема да си тръгнеш  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh  smqh

Обичам ЛЕВСКИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ ! ! !

Офлайн

#30 2009-01-03 00:04:31

Berbatko
Потребител

Дружба била синя.......хахахахаха....не ставайте смешни......затова преди ЦСКА - Левски 204 и 604 пристигат на Плиска и Орлов мост фрашкани с червени.........и тук-таме някое говедо с каширен шал...... kreten

....и ако Левски беше жив сега, той щеше да е фен на ЦСКА, защото сините са говеда, а шампион е само ЦСКА.......

Офлайн