#91 2016-12-31 00:05:36

Kude_e_dunav_hool2
Потребител

Re: Книги

ge666a написа:

Ървин Уелш четох за последно преди седем/осем години   koz  bira

bira  bira  bira  bira

Офлайн

#92 2017-01-05 20:59:26

fan 1986
Потребител

Последно четох преди няколко дни стихотворенията на Смирненски.

Офлайн

#93 2017-01-05 21:17:22

prosto_ultras
Потребител

fan 1986 написа:

В училище съм ги чел.Сега няма шанс да чета червени писатели,болното е,че тези хора не са били лоши,били са заблудени,че наистина ги чака рай,в който няма да има бедни и богати.

Against modern football!!!!

Офлайн

#94 2017-01-05 21:24:41

fan 1986
Потребител

prosto_ultras написа:
fan 1986 написа:

В училище съм ги чел.Сега няма шанс да чета червени писатели,болното е,че тези хора не са били лоши,били са заблудени,че наистина ги чака рай,в който няма да има бедни и богати.

Аз не харесвам стихотворенията му, възхваляващи
комунизма, а социално насочените му.

Офлайн

#95 2017-01-12 22:14:44

Tonio1914
Потребител

Сега ми попадна "Взривяването на Русия" на Александър Литвиненко.Още не съм започнал да я чета,защото има отзиви че всъщност е писал пълни глупости и няма нищо вярно в нея т.е. написал я е за да очерни Путин и ФСБ и нещата са пълна измислица.От друга страна обаче има и отзиви,че фактите в книгата са абсолютно верни и дори,че заради извадените тайни на ФСБ в книгата е убит Литвинеко.И затова понеже е доста дълга и с доста фактология /имена,дати.../ ,се чудя дали си струва да я чета ако нещата са измислица и да си губя времето,обаче пък ако са верни от друга страна е просто задължително да се прочете.Ако някой я е чел и има мнение за нея да каже!

Последна редакция от Tonio1914 (2017-01-12 22:16:45)

Стресни се, племе закъсняло!
Живейш ли, мреш ли, ти не знайш!
След теб потомство иде цяло -
какво ще да му завещайш?      Иван Вазов

Офлайн

#96 2017-01-14 13:14:26

fastdie
Потребител

Изтрийте я тая тема. Истинските хулигани не четем !

Майкъла : ЦСКА няма фенове!

Офлайн

#97 2017-03-05 22:13:31

ГРОБАРИ+ПЗ
Потребител

Paul Carty написа:

След темите "Филми" и "музика" и още една тема.

Какви книги четете? Ако изобщо четете де, понеже някои изпитват големи затруднения с писането.

последните 5 книги ми бяха,"дневник на чумавата година"-даниел дефо,"посмъртните записки на клуба "пикуик""-дикенс,"издирваният"-лий чайлд,"миниат'ристът"-джеси бъртън,"затворникът и шестопръстият"-виктор пелевин.
   сега чета "предсказанията на нострадамус" от марио рийдинг.

BUSINESS AS USUAL

Офлайн

#98 2017-03-05 22:15:11

ГРОБАРИ+ПЗ
Потребител

fastdie написа:

Изтрийте я тая тема. Истинските хулигани не четем !

по-скоро,някой от нас са неграмотни.много хора идват от панелките,това е диагноза в наше време.

BUSINESS AS USUAL

Офлайн

#99 2017-03-05 22:17:58

ГРОБАРИ+ПЗ
Потребител

Tonio1914 написа:

Сега ми попадна "Взривяването на Русия" на Александър Литвиненко.Още не съм започнал да я чета,защото има отзиви че всъщност е писал пълни глупости и няма нищо вярно в нея т.е. написал я е за да очерни Путин и ФСБ и нещата са пълна измислица.От друга страна обаче има и отзиви,че фактите в книгата са абсолютно верни и дори,че заради извадените тайни на ФСБ в книгата е убит Литвинеко.И затова понеже е доста дълга и с доста фактология /имена,дати.../ ,се чудя дали си струва да я чета ако нещата са измислица и да си губя времето,обаче пък ако са верни от друга страна е просто задължително да се прочете.Ако някой я е чел и има мнение за нея да каже!

ако за нещата който е изпял литвиненко,са го убили,мислиш ли че тея неща ще ги оставят да видят бял свят.когато опре до конспирации,не вярвайте много-много ...

BUSINESS AS USUAL

Офлайн

#100 2017-03-05 22:18:47

Lloyd
Потребител

Който не чете книги, той е никакъв!

ivo55 написа:
"Хулигани" на заплата към Гриша Ганчев, хахахаха.

Офлайн

#101 2017-03-05 23:56:14

hiden
Потребител

Тази тема има толкова страници, колкото горе-долу е прочел неграмотното турско прасе RED през живота си.  smqh

188 - 78  47  63   (268-251)

Офлайн

#102 2017-03-06 21:56:20

Сандански
Потребител

ГРОБАРИ+ПЗ написа:
Paul Carty написа:

След темите "Филми" и "музика" и още една тема.

Какви книги четете? Ако изобщо четете де, понеже някои изпитват големи затруднения с писането.

последните 5 книги ми бяха,"дневник на чумавата година"-даниел дефо,"посмъртните записки на клуба "пикуик""-дикенс,"издирваният"-лий чайлд,"миниат'ристът"-джеси бъртън,"затворникът и шестопръстият"-виктор пелевин.
   сега чета "предсказанията на нострадамус" от марио рийдинг.

evala za defo i dikens

истинските сме само шепа черешки

Офлайн

#103 2020-08-11 12:40:30

Бирака
Потребител

Стопанката на господ от Розмари Демео. Става въпрос за една девойка която се връща на село и една баба попва да я отваря на най различни неща. Баене бяла магия наричане. Ако си падате по езотериката книгата е написана на много смилаем език и се отнася за нашите земи. Интересна е и се четв бързо. Онзи който убива в гората е доста добър трилър. Всички сказания на Антон Дончев също са добри за убиване на времето и за запознаване на читателя с нашето минало, разбира се поднесено като повест

Сочни устни ти на мойто дупе друсни и гнойни пъпки от там си хрусни.И щом почувстваш ти върховната наслада, Гонзо,
от моя хуй пийни си лимонада.................................................
Гонзо да ти еба майката!

Офлайн

#104 2020-08-31 15:17:25

Точният човек
Потребител

optimeon написа:

Кой какво чете в момента?

Спортал

"Принцове и президенти чувал съм, че важат.
Полицаи и агенти няма да откажат
щом във джобчето им сложиш лъскави банкноти
всеки с нас, ще заработи."

Офлайн