#1 2008-12-15 17:42:10

cosa_nostra
Потребител

Осъдиха руски „бръснати глави” за расистки убийства

Седем руски скинхедс получиха сурови присъди за убийства, подтикнати от расова омраза, постанови московски съд. На 3 декември групата бе призната за виновна за 20 убийства и 12 опита за убийства. Видеозаписите от убийствата са били качвани и разпространявани в интернет. Повечето от осъдените са били непълнолетни към момента на извършването на престъпленията.

Серията от расистки екзекуции се разиграла в рамките на едва 14 месеца – между август 2006 г. и октомври 2007 г.

Най-тежката присъда е получил Роман Кузин, който ще излежи 20 години в колония със строг режим. Лидерът на групата Артур Рино и Павел Скачевски получават 10-годишни присъди, понеже не са били пълнолетни в периода на извършване на деянията. Това са максималните възможни присъди, предвидена от закона.

Останалите четирима членове на бандата са осъдени на различни години затвор - между 6 и 12.

Сред жертвите на „бръснати глави” са емигранти от средноазиатските и кавказките републики, както и чернокожи чужденци.

Русия е залята от вълна на расистко насилие, твърдят от бюрото на Human Rights в Москва. Само за първите 10 месеца на тази година правозащитниците са констатирали 113 расови убийства и 340 ранени при расистки свади

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#2 2008-12-15 17:49:27

Izmamata
Потребител

Re: Осъдиха руски „бръснати глави” за расистки убийства

18-годишен скинхед призна, че е убил 37 души в Москва. Скандалното дело за престъпления, извършени поради национална омраза, разследва прокуратурата на югозападния окръг на руската столица.

По данни на “Време новостей” Артур Рино - ученик от школата по иконопис, бил задържан в средата на април за убийството на емигрант от Армения. Младежът неочаквано признал пред следователите, че зверски е убил няколко десетки души, съобщи БНГЕС, като цитира Newsru. В убийствата му помагал 18-годишният Павел Скачевски, който също е задържан. Момчето толкова подробно разказало пред следователите как е “изпълнявал присъди” и е “прочиствал града”, че първоначално в милицията не му повярвали. Проверка обаче е потвърдила част от показанията му. Ако бъдат намерени доказателства за всички останали престъпления, това дело несъмнено ще предизвика изключително широк обществен отзвук, защото не става дума за отделен случай на нападение срещу представители на националните малцинства, а за серийни масови убийства, посочва “Время новостей”. Рино и Скачевски са задържани по горещите следи, след като на 17 април нападнали бизнесмена Карен Абрамян. След като го проболи 20 пъти с нож, момчетата опитали да избягат. Очевидец на убийството видял, че престъпниците се качили на трамвай и сигнализирал в милицията. Оперативните работници спрели трамвая и заловили двете момчета. Милиционерите разказват, че целите дрехи на младежите били в кръв, както и ножът, намерен у единия от тях. В показанията си Рино е казал, че от август миналата година е убил 37 души, от които около 20 заедно с приятеля си Скачевски. Скенхедът признава, че “от училище мрази кавказците, които идват в Москва, обединяват се и притесняват руснаците” и разбрал, че “трябва да прочисти града”.

Руснаците хич не си поплюват !

Офлайн

#3 2008-12-15 21:29:33

NAZI HOOLIGAN
Гост

Руснаците са най-откачените копелета  rakia

#4 2008-12-15 22:31:30

Shinev
Потребител

Руснаците са ми идоли

Офлайн

#5 2008-12-15 22:44:15

lpfc1936hools
Потребител

Аз като ви казах,че Русия са най-големите вие..  ole

Офлайн

#6 2008-12-15 23:05:01

Киро
Потребител

lpfc1936hools написа:

Аз като ви казах,че Русия са най-големите вие..  ole

Че кой е казал,че Русия не са най-големите?!  hm

Срешу теб стоя..и 90 минути се чудя..дали съществува нещо,което да обичам повече..

Офлайн

#7 2008-12-15 23:10:01

cosa_nostra
Потребител

в тва отношение нямат равни

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#8 2008-12-15 23:22:09

Al3x L.H.Y.
Изключен

бахти  хората дано да си нямам работа с такива  bira

Офлайн

#9 2008-12-16 00:02:22

napolitanyss
Потребител

само ККК могат да се сраеняват с тях

циганите на сапун турците на веро

Офлайн

#10 2008-12-16 00:12:22

kuhnqtanojavenite
Потребител

http://photosthatchangedtheworld.com/wp … wald03.jpg

eдна снимка от Бухенвалд ... кеф ли ви е да я гледате?

Офлайн

#11 2008-12-16 01:04:30

cherven_rabotnik
Потребител

Не затвор ,а смъртна присъда за фашистките изедници!

ЗАВИНАГИ ОТ ОТБОРА НА НАРОДА - ЦСКА!
RED OR DEAD!

http://redskins.ru/modules/userbars/img/12.jpg

Офлайн

#12 2008-12-16 08:45:21

Skywalker
Модератор

Моля, модераторът да премести темата в "Международни".

За всички мрънкачи: "0. НИКОЙ НЕ ТЕ КАРА ДА ПИШЕШ ТУК!"
4 и 6 са цифри, а не букви!!!

Офлайн

#13 2008-12-16 10:08:06

bultras_front
Гост

napolitanyss написа:

само ККК могат да се сраеняват с тях

KKK са шепа неорганизирани олигофрени,не са както преди

#14 2008-12-16 12:41:18

WHITE-PRIDE
Потребител

cherven_rabotnik написа:

Не затвор ,а смъртна присъда за фашистките изедници!

Алерта алерта анти-фашиста ей бей се скрий мишок такъв .... анти фа класоваа войнаа солидарностааа на друсалкатаааа  smqh  kur

MEINE EHRE HEISST TREUE!!!!

Офлайн

#15 2008-12-16 13:12:33

acab1912
Потребител

ЕВАЛА НА ХОРАТА СКИНХЕД РУЛЗ
SIEG HEIL !!!

Офлайн