Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#31 2008-12-15 03:50:28

dunav_hool
Потребител

Re: Феновете на Дунав Русе

не съм казвал че RIVERSIDE е имало преди 20год.. казах че имаше строшени главички  bushon !

Riverside since 1993 - always ready for the battle

Офлайн

#32 2008-12-15 06:08:37

H8MACHINE
Потребител

хахах..незнам ама май твоята главичка е продрусана :)

Роден с нищо, освен моята гордост и ангел-хранител на моя страна!

Офлайн

#33 2008-12-15 09:00:51

Labrys
Потребител

dunav_hool написа:

не съм казвал че RIVERSIDE е имало преди 20год.. казах че имаше строшени главички  bushon !

Яко във филма bira

Офлайн

#34 2008-12-15 13:11:31

dunav_hool
Потребител

някой от вас  да е 20+ ?  mislitel

Riverside since 1993 - always ready for the battle

Офлайн

#35 2008-12-15 14:57:24

LSYB
Потребител

И на 11 да съм тва не променя факта че ривърсайд са на не повече от 2-3 години, а понятието хулиганите на Дунав не съществува, въпреки че сте най-посетения тим във втора дивизия.

България над всичко

Офлайн

#36 2009-01-03 16:03:48

fcbsz
Гост

dunav_hool написа:

последно ударихме берое в стара загора но не се гордея с това тях никой не ги брой за живи ...

хахаха последно били ударили берое стара загора ахахаха вие пък кога сте имали битка с нас,смешни русенци? мале пич ти си се вкарал в много як филм,имал бил битки с локо пд,левски и цска че и накрая и с нас ахахахахха яко във филма  smqh  smqh  smqh  smqh

Последна редакция от fcbsz (2009-01-03 16:05:03)

#37 2009-01-03 16:15:19

MyWayBg
Потребител

dunav_hool написа:
cosa_nostra написа:

леле имаме си пенсионер в форума щом тези неща са ставали преди 20 години начи ти тога трябва да си бил поне на 15-16  metal

да малък бях на тези случки но съм ги видял с очите си!
какво сега този форум само за хлапета ли е? е извинете че ви засегнах но едно време ние бяхме на хулиганската сцена сега сте вие цска левски ботев и локо.. не се знае след 20 години кой ще е така че се радвайте на добрите си времена!
и все пак в русе все още никой неможе да ни натисне както казах и по рано  runner  runner  runner  bushon  bushon   buhalka  buhalka   kur

Догодина като се срещнем ще видим дали ще даваме задна  smqh

Едно име,скътано дълбоко в теб...раздира те от болка и те кара да крещиш с любов..

Офлайн

#38 2009-01-03 17:26:25

THULE
Потребител

Аве чета , чета , чета и немога да се насмея ... Dunav Hool , селяни БОЛ или какъвто и да си ... Как си представяш "агитка" на селски отбор ( нищо лично града ! Русе е хубав град! ) като ДунЯв да плаши Агитки на ДВА СТОЛИЧНИ ГРАНДА ! и агитки всеизвестни с хулиганството си ? Давали "ЗАДНА" чакай .. извини ме ама това за "Задна" , "На кафево" , "Нема да ви се верва" и подобни ти къде го чу за 1 път ? Ама честно ? И катоговориш миналото че едва ли не сте нисе подигравали и на нас и на "сините" това ме води на мисълта че е билоооо поне преди 10-12 години !? Тогава когато ЦСКА се славеше със скинарите и то вече минали през много боеве и подобни ,,, тогава ли точно сте били агитката ? ( Говоря за ЦСКА защото съм по запознат! Но определено бих казал че и "сините" не са били бити от Русенския 'Гранд" ). Знам че мечтаете да играете с единия или другия ГРАНД и да си покажете СЕЛЯНИЯТА ... но нека бъдем малко по разумни в коментарите !? Прав съм нали ? Защото след година две, когато една от двете хулигански агитки акустира в Русе ще се криете като ПУТКИ и ще се молите... както е навсякъде другаде ( Не броиме: Перник ,  Пловдив и до някъде Варна!) Не се притеснявайте...ще имате празник на града до няколко години... (Празник - Отиване на "сини" или "Червени" в Русе за футболна среща). Хайде със здраве... и си мери приказките защото има 4-5 отбора дето ако дойдат на Гости ще изглеждате прости ...

И ПРЕД НИЩО НЯМА ДА СЕ СПРЕМ! ЩЕ СЕ БОРИМ ДЕН СЛЕД ДЕН! ДА ВЪРНЕМ ТВОЯТА СИЛА , БЪЛГАРИО-МАЙЧИЦЕ МИЛА!!! БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !

Офлайн

#39 2009-01-03 17:42:07

lucifer1948
Потребител

добре казано :)

100 % ANTI LEFSKI !!!

Офлайн

#40 2009-01-03 17:50:31

cosa_nostra
Потребител

Странно как така само "Куравите русенски хулигани" знаят за тези битки  mislitel

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#41 2009-01-03 18:11:27

SALVATORE
Потребител

ДЕ БЕ ОСТАВЕТЕ ГО НАБОРЧЕТО ГОВОРИ ВИ ЗА ПРЕДИ 20 ГОДИНИ smqh

МАСТИКА И SLAYER ДО ГРОБ

Офлайн

#42 2009-01-17 23:40:49

c.p.
Потребител

dunav_hool написа:
cosa_nostra написа:

а бе момче ти си яко в филми бе за сефте чувам да имате битки с локо плд и така нататък ама щом си вярваш искам да видя как ще ни запалите града да не сте се надахали от размириците в гърция на ваще приятели анархусите и да се мислите за силни  smqh

битките който изброих са преди повече от 20 години!  по възрастните фенове ще се сетят за нас
buhalka  buhalka  buhalka

последно ударихме берое в стара загора но не се гордея с това тях никой не ги брой за живи ...

КИРИЛИЦА

Офлайн

#43 2009-01-17 23:43:28

c.p.
Потребител

c.p. написа:
dunav_hool написа:
cosa_nostra написа:

а бе момче ти си яко в филми бе за сефте чувам да имате битки с локо плд и така нататък ама щом си вярваш искам да видя как ще ни запалите града да не сте се надахали от размириците в гърция на ваще приятели анархусите и да се мислите за силни  smqh

битките който изброих са преди повече от 20 години!  по възрастните фенове ще се сетят за нас
buhalka  buhalka  buhalka

kogo 4e ne razbrahhh?????doidohte i si gledahte ma4a....super.....ama da ste udrqli...hahahahahahahahhaaaaaaa.....smeshen siiiiii

КИРИЛИЦА

Офлайн

#44 2009-01-17 23:46:58

Lauta
Потребител

майна определено мъглата около дунава не ви влияе добре

Администраторите са готини пичове

Офлайн

#45 2009-01-20 18:44:22

d'ge
Потребител

Тъпи форумни мишоци човека изказа едно мнение и тъпите лапета веднага почнаха със заканите ако дойдем в Русе кво ще станело добре елате ама т'ва е Русе не е криводол или мездра.Може да поразпитате по-старите фенове как си тръгваха гостуващите агитки когато бяхме в "А"група
Спартак Пл,Етър и Дунав имаха едни от наи многоброините агитки от провинцията.И трите агитки са се доказвали не веднъж във битки.Но тогава бяхме "ФЕНОВЕ" не "УЛТРАСИ"!

Офлайн