Този уебсайт работи благодарение на показването на реклами на нашите посетители.
Моля, подкрепете ни като спрете Вашия Ad Blocker за този сайт.

Форум

#16 2008-12-13 22:49:38

cosa_nostra
Потребител

Re: Феновете на Дунав Русе

не аз сам си Левскар ама преди ходех на хасково колкото да се забавлявам

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#17 2008-12-13 23:27:53

GaBaTa
Потребител

dunav_hool  ти въобще вярваш ли си  smqh

Последна редакция от GaBaTa (2008-12-13 23:28:14)

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО !!!

Офлайн

#18 2008-12-13 23:39:53

cosa_nostra
Потребител

остай го бе брат той е от палачите от русе  smqh

ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е БЕЗМИСЛЕН,ЖИВОТЪТ МИ БЕЗ ЛЕВСКИ Е ПРОВАЛ,ЛЕВСКИ Е ТОВА,КОЕТО ИМАМ,ЛЕВСКИ Е МОЯТ ИДЕАЛ!!!

Офлайн

#19 2008-12-13 23:40:02

lpfc1936hools
Потребител

Кога сте ни били нас бе филмар ? Айде в реката !  dolu

Офлайн

#20 2008-12-13 23:51:24

Fokus
Потребител

Леко леко ... спри дрогата !Бахти филма ?!?! Ударили в Стара Загора ??? К'ва дрога взимаш бе момче ?Едва ли си бил на мача даже. ....

Офлайн

#21 2008-12-14 00:30:17

dunav_hool
Потребител

smqh  smqh  нормално да не знаете тези случки сигурно тогава не сте били родени глупави деца!  smqh

Riverside since 1993 - always ready for the battle

Офлайн

#22 2008-12-14 00:36:04

cosa_nostra
Потребител

леле имаме си пенсионер в форума щом тези неща са ставали преди 20 години начи ти тога трябва да си бил поне на 15-16  metal

Офлайн

#23 2008-12-14 00:40:16

hammers 1919
Потребител

е тука ме разсмехте всички, не спирайте плс  smqh

другия път с калашник

Офлайн

#24 2008-12-14 01:13:34

dunav_hool
Потребител

cosa_nostra написа:

леле имаме си пенсионер в форума щом тези неща са ставали преди 20 години начи ти тога трябва да си бил поне на 15-16  metal

да малък бях на тези случки но съм ги видял с очите си!
какво сега този форум само за хлапета ли е? е извинете че ви засегнах но едно време ние бяхме на хулиганската сцена сега сте вие цска левски ботев и локо.. не се знае след 20 години кой ще е така че се радвайте на добрите си времена!
и все пак в русе все още никой неможе да ни натисне както казах и по рано  runner  runner  runner  bushon  bushon   buhalka  buhalka   kur

Riverside since 1993 - always ready for the battle

Офлайн

#25 2008-12-14 04:10:05

ultra_blue
Потребител

dunav_hool написа:
cosa_nostra написа:

да малък бях на тези случки но съм ги видял с очите си!
какво сега този форум само за хлапета ли е? е извинете че ви засегнах но едно време ние бяхме на хулиганската сцена сега сте вие цска левски ботев и локо.. не се знае след 20 години кой ще е така че се радвайте на добрите си времена!
и все пак в русе все още никой неможе да ни натисне както казах и по рано  runner  runner  runner  bushon  bushon   buhalka  buhalka   kur

Никой не е дошъл никой не ви е натиснал... ;) Аз до колкото знам няма репутация която да издържи 20 години без да се поддържа...така че "натискайте" хората от "Б" група :)

Офлайн

#26 2008-12-14 21:58:15

LSYB
Потребител

Riverside не е ли от година-две  metal1 Как сте били говеда,прасета и буфери  metal

България над всичко

Офлайн

#27 2008-12-14 22:57:48

cosa_nostra
Потребител

The Boy написа:

Riverside не е ли от година-две  metal1 Как сте били говеда,прасета и буфери  metal

остави го тоя незнай и той кво говори

Офлайн

#28 2008-12-14 23:10:17

Labrys
Потребител

Тия RIVERSIDE за сефте ги чувам  smqh

Офлайн

#29 2008-12-14 23:22:06

Drinking_Boys
Потребител

незнам кой са Шамарили Дунав..ама от по дъртите съм чувал че са имали агитка стабилна навремето....
така че респект за Дунав и всички оптбори които имат агитки и ходят на мачове по далече от града си..все пак дават час от времето си за идеята и не са бау бау по интернет пространството...продължавайте в същия дух..момчета пънкари,скейтъри,рапъри,метъли..квито искат да са но са там на стадиона..нали
ole

жалко за такива градове от Северна България като Русе,Враца,Г.Оряховица и др. като В.Търново.. които имат кфо да покажат на трибуната..а са по-долните..групи за разлика от разни др. където освен цигани плетени обувки и анцузи др хора не им ходат по мачове...дано нещата се променят 1 ден koz

Последна редакция от Drinking_Boys (2008-12-14 23:23:40)

Мюсюлманите вън от Европа

Офлайн

#30 2008-12-14 23:24:59

LSFC_Forever
Потребител

Dunavhool и като си сложиш такъв ник значи че си велик ли, като си ги гледал тогава 89 година на мача ви с Левски в Русе незнам кой бягаше към Дунав мост, незнам кой се кри преди и след мача, ма не бяхме ние, поне недей лъжи децата с грешна иформация, Тогава нямаше Риверсайд защото сте създадени преди 3-4 години, има един голям на възраст гологлав от вашите, голямо прасе я го питай колко бой е ял на гостуванията в София и във Варна от Спартак ....

Офлайн